FotoPrezenty                                                                               Darmowa dostawa do salonów empik Sprawdź>

 

Sprawdź jak Twoje zdjęcie będzie wyglądało na FotoPrezentach
poduszka
koszulka
kubek
 
kalendarz
2016
torba

Inspiracje

  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

*Aby otrzymać kod - zapisz się na Newsletter podczas rejestracji, zaznaczając ostatni box.

 

 

 

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
52 mln zdjęć w 2015

DARMOWA DOSTAWA
do 235 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
nieograniczona ilość !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

FOTOPREZENTY

Stwórz spersonalizowany prezent! Czy to osoba bliska Twojemu sercu, narzeczona, mąż czy Twoja mama, czy też szefowa lub kolega z pracy - na pewno ucieszą się z prezentu, który niesie za sobą jakieś znaczenie.

Na fotoprezencie możesz dodać dowolną fotografię - coś, co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Urodziny, rocznice, pożegnania - wszystkie te okazje wymagają upomnków nietuzinkowych. Zdecyduj się na fotoprezent, efekt będzie murowany.

Opinie

Średnia ocena 4.3
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
krzjak@op.pl
FotoPuzzle 600 el.
Na początku tygodnia zamówiłem fotopuzzle i już w piątek były gotowe do odbioru. Puzzle zapakowane były w folię bąbelkową i obłożone tekturą dzięki czemu nic się im nie stało. Same puzzle prezentują się bardzo dobrze są zapakowane w plastikowy woreczek z zamknięciem i mają gustowne granatowe pudełko. Polecam !
0 0 Odpowiedz
Monia_2468@interia.eu
Puzzle 600
Świetne wykonanie i jakość wydruku. Cudowna zabawa podczas układania puzzli.
0 0 Odpowiedz
Julie94
Małe dzieła sztuki :)
Jestem zachwycona wykonaniem mojego zamówienia :) Zobaczyłam ten szablon kubka, jako nowość na stronie i postanowiłam zaryzykować :) I nie zawiodłam się :) Wybrany przeze mnie kolor "ucha" i "środka" kubka bardzo wyrazisty. A co mnie najbardziej cieszy, to naprawdę wysoka jakość wydrukowanego zdjęcia, jakie wybrałam na swój kubek :) Z początku trochę bałam się, czy zdjęcie nie będzie rozmazane, jak w edytorze je sobie rozszerzę, ale w efekcie końcowym cała powierzchnia kubka przepięknie i profesjonalnie zadrukowana :)
3 0 Odpowiedz