FotoPrezenty                                                                               Darmowa dostawa do salonów empik Sprawdź>

Sprawdź jak Twoje zdjęcie będzie wyglądało na FotoPrezentach
poduszka
koszulka
kubek
 
kalendarz
2016
torba

Inspiracje

  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
52 mln zdjęć w 2015

DARMOWA DOSTAWA
do 235 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
nieograniczona ilość !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

FOTOPREZENTY

Stwórz spersonalizowany prezent! Czy to osoba bliska Twojemu sercu, narzeczona, mąż czy Twoja mama, czy też szefowa lub kolega z pracy - na pewno ucieszą się z prezentu, który niesie za sobą jakieś znaczenie.

Na fotoprezencie możesz dodać dowolną fotografię - coś, co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Urodziny, rocznice, pożegnania - wszystkie te okazje wymagają upomnków nietuzinkowych. Zdecyduj się na fotoprezent, efekt będzie murowany.

Opinie

Średnia ocena 4.3
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
ruda5589@gmail.com
świetne
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Piękne wykonanie. Program podpowiada czy zdjęcia się nadają czy nie. Podpowiada również jak je najlepiej ułożyć. Jakość zdjęć spełnia oczekiwania w 100 %.
0 0 Odpowiedz
nika_mb@tlen.pl
Super kubek dla taty
Kubek jest super. Wybrałam duży kubek, zdjęcia wyszły na nim bardzo dobrze, cena okazyjna. Polecam. Super się prezentuje.
0 0 Odpowiedz
nika_mb@tlen.pl
Super kubek dla Taty
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego kubka. Zamówiłam go w imieniu swoich dzieci, które chciały taki kubeczek z ich zdjęciami dla Taty. Kubek duży, zdjęcia wyszły super na nim no i kubek kupiony za okazyjną cenę. Super zakup. Polecam.
0 0 Odpowiedz