FotoPrezenty                                                                               Darmowa dostawa do salonów empik Sprawdź>

 

Sprawdź jak Twoje zdjęcie będzie wyglądało na FotoPrezentach
poduszka
koszulka
kubek
 
kalendarz
2016
torba

Inspiracje

  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

*Aby otrzymać kod - zapisz się na Newsletter podczas rejestracji, zaznaczając ostatni box.

 

 

 

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
52 mln zdjęć w 2015

DARMOWA DOSTAWA
do 235 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
nieograniczona ilość !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

FOTOPREZENTY

Stwórz spersonalizowany prezent! Czy to osoba bliska Twojemu sercu, narzeczona, mąż czy Twoja mama, czy też szefowa lub kolega z pracy - na pewno ucieszą się z prezentu, który niesie za sobą jakieś znaczenie.

Na fotoprezencie możesz dodać dowolną fotografię - coś, co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Urodziny, rocznice, pożegnania - wszystkie te okazje wymagają upomnków nietuzinkowych. Zdecyduj się na fotoprezent, efekt będzie murowany.

Opinie

Średnia ocena 4.3
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
Julie94
Małe dzieła sztuki :)
Jestem zachwycona wykonaniem mojego zamówienia :) Zobaczyłam ten szablon kubka, jako nowość na stronie i postanowiłam zaryzykować :) I nie zawiodłam się :) Wybrany przeze mnie kolor "ucha" i "środka" kubka bardzo wyrazisty. A co mnie najbardziej cieszy, to naprawdę wysoka jakość wydrukowanego zdjęcia, jakie wybrałam na swój kubek :) Z początku trochę bałam się, czy zdjęcie nie będzie rozmazane, jak w edytorze je sobie rozszerzę, ale w efekcie końcowym cała powierzchnia kubka przepięknie i profesjonalnie zadrukowana :)
1 0 Odpowiedz
kalola88@gmail.com
Foto kubek
Zamówiłam kubek wg własnego wzoru. Bardzo łatwo było go zaprojektować, z resztą wachlarz możliwości był imponujący! Kubek w sklepie był do odbioru już po 4 dniach. Wykonanie okazało się doskonałe!!! Nie czuć żadnej naklejki. Obrazki są jakby wtopione w szkło (nie wiem jak nazywa się ta technika wykonania) i tym samym nie niszczą się jak w przypadku innych foto kubków. Polecam gorąco!!!
2 0 Odpowiedz
Anitka
świetna jakość
Mój maluch bardzo się cieszył, że idzie do przedszkola i pierwsze dwa miesiące wstawał dzielnie każdego ranka. Ostatnio trochę opadł z sił i zaczął się nudzić, więc postanowiłam go zachęcić na nowo :). Koszulka w tym projekcie okazała się strzałem w dziesiątkę, bo mały nosi ją dumnie i chwali się wszystkim w rodzinie, że już jest taki duży :). Jakość świetna, więc dla radości przedszkolaka chyba będę musiała zrobić kolejne…
1 1 Odpowiedz