FotoPrezenty                                                                               Darmowa dostawa do salonów empik Sprawdź>

 
Sprawdź jak Twoje zdjęcie będzie wyglądało na FotoPrezentach
poduszka
koszulka
kubek
 
kalendarz
2016
torba

Inspiracje

  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
52 mln zdjęć w 2015

DARMOWA DOSTAWA
do 235 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
nieograniczona ilość !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

FOTOPREZENTY

Stwórz spersonalizowany prezent! Czy to osoba bliska Twojemu sercu, narzeczona, mąż czy Twoja mama, czy też szefowa lub kolega z pracy - na pewno ucieszą się z prezentu, który niesie za sobą jakieś znaczenie.

Na fotoprezencie możesz dodać dowolną fotografię - coś, co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Urodziny, rocznice, pożegnania - wszystkie te okazje wymagają upomnków nietuzinkowych. Zdecyduj się na fotoprezent, efekt będzie murowany.

Opinie

Średnia ocena 4.3
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
Anitka
świetna jakość
Mój maluch bardzo się cieszył, że idzie do przedszkola i pierwsze dwa miesiące wstawał dzielnie każdego ranka. Ostatnio trochę opadł z sił i zaczął się nudzić, więc postanowiłam go zachęcić na nowo :). Koszulka w tym projekcie okazała się strzałem w dziesiątkę, bo mały nosi ją dumnie i chwali się wszystkim w rodzinie, że już jest taki duży :). Jakość świetna, więc dla radości przedszkolaka chyba będę musiała zrobić kolejne…
0 0 Odpowiedz
Anitka
super
Ostatnio bardzo modne są koszulki ze zdjęciami, więc postanowiłam taką przygotować mojemu maluchowi. Mam sporo zdjęć z jego sesji, którą zamówiliśmy z mężem u profesjonalnego fotografa i wybrałam najfajniejsze. Okazało się, że projektowanie w edytorze online jest banalnie proste i na ekranie koszulka wyglądała świetnie. Bałam się, że na żywo będzie gorzej, ale jakość materiału i koszulki są super! Dzięki Empikfoto! Będę robić u Was takie prezenty częściej! :)
0 0 Odpowiedz
Romek
Bardzo fajny kubek
Kubek prawie idealny, dzięki!
2 0 Odpowiedz