blog.empikfoto.pl

13. Urodziny empikfoto.pl! Świętuj razem z nami i odbierz prezenty!

Empikfoto.pl: 13. urodziny empikfoto.pl

Obchodzimy właśnie nasze 13. urodziny i mamy nadzieję, że będziecie świętować je razem z nami! Już od 13 lat wywołujemy Wasze wspomnienia! Przygotowaliśmy dla Was kilka naprawdę fajnych niespodzianek, z których mamy nadzieję – chętnie skorzystacie. Czeka na Was aplikacja mobilna do wywoływania zdjęć prosto z telefonu i zupełnie nowa Fotoksiążka MINI! Gotowi na świętowanie? Zaczynajmy!

Cieszymy się, że już od tylu lat jesteście z nami i możemy wraz z Wami tworzyć historie z najpiękniejszych wspomnień! W naszym Laboratorium wywołujemy codziennie mnóstwo zdjęć i tworzymy FotoPrezenty, dzięki którym najlepsze momenty mogą zostać zachowane na zawsze. Z okazji naszych 13. urodzin, które chcemy świętować z Wami, przygotowaliśmy kilka prezentów!

Koniecznie przeczytajcie post do końca, bo na dole czeka na Was niespodzianka! 

Aplikacja mobilna empikfoto.pl

Staraliśmy się, aby nasza aplikacja mobilna wystartowała właśnie w nasze 13. urodziny. W końcu to dwa powody do świętowania! W Wasze ręce oddajemy nowoczesną i szybką aplikację, dzięki której możecie zamawiać odbitki i FotoPrezenty prosto ze swojego telefonu. Aplikacja pozwala dodawać zdjęcia z Facebooka, Instagrama i G+, umożliwia edycję i kadrowanie zdjęć, tworzenie kolaży oraz projektowanie produktów, a dzięki niej możecie także być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami empikfoto.pl. Zamówione zdjęcia i FotoPrezenty jak zawsze możecie odbierać w jednym z ponad 230 salonów Empik na terenie całej Polski.

Po prostu uwolnij zdjęcia i wywołaj wspomnienia!

Aplikację na Androida możesz pobrać tutaj: GOOGLE PLAY

Niebawem pojawi się także wersja dla użytkowników telefonów z systemem iOS.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poznaj aplikację mobilną empikfoto.pl!

Zobacz, jakie funkcje posiada aplikacja i jak uwolnić swoje zdjęcia!

 

Fotoksiążka MINI

To nasz kolejny urodzinowy prezent! Fotoksiążka MINI to zupełnie nowy format w naszej ofercie. Teraz możecie zamówić Fotoksiążkę o wymiarach 19×10 cm, która pomieści 50 Waszych najlepszych wspomnień. To nie wszystko! Zdjęcia możecie zachować w formie Fotoksiążki lub wyrywać i przechowywać jako pojedyncze strony. MINI jest drukowana na elastycznym, miękkim papierze o gramaturze 200g/m2. W każdym miesiącu czeka na Was nowa okładka, dzięki czemu możecie przygotować za każdym razem inny projekt – idealny jako prezent dla najbliższych lub sposób na przechowywanie najlepszych wspomnień!

Zobacz, jak wygląda Fotoksiążka MINI:

Fotoksiążkę MINI możesz zamówić TUTAJ!

Konkurs „13. Urodziny empikfoto.pl”:

Obiecaliśmy niespodziankę! Z okazji naszych 13. urodzin przygotowaliśmy dla Was także Konkurs „13. Urodziny empikfoto.pl”!

Szczegóły Konkursu znajdziecie TUTAJ.

Regulamin Konkursu „13. Urodziny empikfoto.pl” dostępny jest TUTAJ.

Na Wasze zgłoszenia czekamy w komentarzach pod postem konkursowym na naszym Facebooku do niedzieli, 23 lipca do godz. 23:59. Każdy z Uczestników może przesłać jedno zdjęcie, a spośród nadesłanych fotografii nasze Jury do 25 lipca wybierze 3 najlepsze, które zostaną nagrodzone:

1. miejsce: voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej empikfoto.pl

2. miejsce: voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w aplikacji mobilnej empikfoto.pl

3. miejsce: voucher umożliwiający zamówienie darmowej Fotoksiążki MINI 19×10 cm

 

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Exit mobile version