blog.empikfoto.pl

Aplikacja mobilna empikfoto.pl: uwolnij swoje zdjęcia!

Uwolnij swoje zdjęcia i wywołaj wspomnienia! Poznaj aplikację mobilną empikfoto.pl, dzięki której wywoływanie zdjęć stanie się tak proste, jak nigdy wcześniej. Zobacz na co pozwala nasza aplikacja, sprawdź jak wywoływać zdjęcia bezpośrednio z Twojego telefonu, Facebooka i Instagrama oraz dowiedz się, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Aplikacja mobilna empikfoto.pl to zupełnie nowy standard wywoływania zdjęć. Wiemy, że Twoje wspomnienia są dla Ciebie bardzo cenne, ale wiele z nich pozostaje w pamięci smartfona na zawsze, ponieważ zgrywanie zdjęć z telefonu i zamawianie ich online może być czasochłonne. Szczególnie na wakacjach, gdy chcesz cieszyć się chwilą i łapać każdy moment!

Wywoływanie zdjęć jeszcze nigdy nie było tak proste

Właśnie dlatego maksymalnie skróciliśmy tę drogę. Dzięki naszej aplikacji zamówisz zdjęcia w kilku prostych krokach. Możesz dodawać i zamawiać zdjęcia prosto z Twojego telefonu, a po synchronizacji kont również z Twojego Facebooka, Instagrama i G+. Odbitki są gotowe już nawet po 24 godzinach od złożenia zamówienia, a wykonane zdjęcia i FotoPrezenty możesz odebrać w jednym z ponad 230 salonów empik na terenie Polski lub zdecydować się na przesyłkę kurierską prosto do Twoich drzwi.

Po prostu wybierasz zdjęcia na telefonie, dodajesz je do albumu, zamawiasz i możesz chwytać nowe wspomnienia, a my zajmiemy się resztą!

Co możesz zamówić w aplikacji mobilnej?

Aplikacja mobilna pozwala zamawiać odbitki i FotoPrezenty, które doskonale znasz z empikfoto.pl:

  • Odbitki od 9×13 do 30×40

  • Kubki

  • Obrazy

  • Etui

  • Puzzle

  • Poduszki

  • Fotopanele

  • Torby

Jedna aplikacja – mnóstwo możliwości

Aby korzystać z aplikacji nie musisz tworzyć nowego konta w empikfoto.pl, a sama aplikacja jest kompatybilna z komputerem. Oznacza to, że możesz edytować zdjęcia na swoim telefonie, a jeśli chcesz dokonać zmian na większym ekranie – wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na komputerze, gdzie będą czekać dodane przed chwilą zdjęcia.

To nie wszystko! Aplikacja posiada mnóstwo intuicyjnych funkcji, dzięki którym możesz nie tylko edytować i kadrować zdjęcia, ale także przygotowywać z nich kolaże – np. na zamawiane FotoPrezenty. Tak wiele nie umożliwiała jeszcze żadna aplikacja do wywoływania zdjęć.

Specjalne promocje dla użytkowników aplikacji

Lubisz wywoływać zdjęcia? Z poziomu aplikacji masz dostęp do wszystkich promocji dostępnych w empikfoto.pl, a także możesz łapać dodatkowe rabaty! Dzięki temu bez najmniejszych kłopotów zamówisz zdjęcia w atrakcyjnej cenie, a potem odbierzesz je w salonie lub wyślesz kurierem do najbliższych – np. jako oryginalną pocztówkę z wakacji.

Ściągnij aplikację mobilną empikfoto.pl!

Dla użytkowników telefonów z systemem Android: GOOGLE PLAY

Niebawem pojawi się także wersja dla użytkowników telefonów z systemem iOS.

Exit mobile version