blog.empikfoto.pl

Domowe przedmioty z charakterem, czyli autorskie kolekcje znanych grafików

Czy zwykły kubek może wyglądać nietuzinkowo? Czy klasyczna, biała koszulka może stać się znakiem rozpoznawczym? Zdecydowanie tak! Wystarczy sięgnąć po przedmioty z specjalnymi rysunkami przygotowanymi przez popularnych internetowych artystów. Starannie przygotowane kolekcje urzekają wspaniałymi grafikami, które opowiadają o rodzinie, kobietach, relacjach i codziennych przygodach. Dowiedz się więcej!

Popularność rysowników, którzy publikują swoje prace w internecie, stale rośnie. Nic dziwnego! Tworzone przez nich są niezwykle trafne, idealnie ujmują sedno sprawy i w żartobliwy sposób przedstawiają szarą, codzienność. Jesteś rodzicem? Szukasz atrakcyjnego prezentu dla świeżo upieczonej mamy? A może po prostu kochasz żartobliwe rysunki? Sprawdź najnowsze kolekcje znanych grafików w Empik Foto. Współpracujemy z popularnymi rysownikami i wciąż szukamy nowych artystów. Sprawdź możliwości!

Satyryczne ujęcie kobiecości, czyli kolekcja autorska Porysunki

Magdalena Danaj to rysowniczka i ilustratorka. Od kilkunastu lat tworzy swoje miejsce w internecie pod nazwą Porysunki. Głównym bohaterem jej dzieł jest kobieta wyjątkowa, niezależna i pewna siebie, choć niepozbawiona wrażliwości i empatii. Rysunki opowiadają historie z jej życia, a także wyrażają emocje lub opinie na temat rozmaitych sytuacji. Znajdziesz tutaj grafiki, które dotyczą, np.:

Wszystkie rysunki są utrzymane w identycznej stylizacji. Dzięki temu nawet z daleka można rozpoznać charakterystyczną kreskę autorki. W kolekcji „Porysunki” ciekawe grafiki występują nie tylko na kubkach. Możesz również sięgnąć po klasyczny T-shirt z nadrukiem, który urozmaici Twoją stylizację lub poduszkę albo magnes, które będą świetnie wyglądać jako element dekoracji.

Dzielenie trudów rodzicielstwa, czyli kolekcja Nie mogę, trzymam dziecko

Ksenia Potępa to pół-matka, pół-rysowniczka. Doświadczona ilustratorka od lat tworzy niezwykłe dzieła, jednak to przyjście na świat jej pierwszej córki zrewolucjonizowało jej życie.

Bohaterami ilustracji są nie tylko dzieci (obecnie dwie dziewczynki), ale także ich rodzice. Autorka celnie podsumowuje to, z czym na co dzień zmagają się opiekunowie małych pociech i ujmuje to w żartobliwy sposób. Uzupełnieniem rysunków są proste, humorystyczne teksty, które doskonale wyrażają to, co myślą tysiące matek i ojców każdego dnia. Celem autorki jest pocieszenie rodziców oraz uświadomienie im, że nikt nie jest idealny.

W kolekcji „Nie mogę, trzymam dziecko” znajdziesz koszulki, kubki i plakaty, które doskonale sprawdzą się na prezent dla taty, np. T-shirt z grafiką pt. „Supermoc”, dla świeżo upieczonych rodziców dziewczynki, np. obrazek pt. „Instrukcja fryzury” lub zmęczonej mamy np. kubek emaliowany z rysunkiem pt. „Kawa na zimno”.

Codzienna porcja uśmiechu, czyli Jeden Rysunek Dziennie

Ania Piaszczyńska to z zawodu ilustratorka, prywatnie żona Maćka, mama Mani, Antka i Stasia oraz psa Łąki. Jest od lat związana z sztuką i tworzeniem żartobliwych rysunków, które nawiązywały do codziennych sytuacji. Wraz z pojawieniem się pierwszej córki zdecydowała się rysować każdego dnia, aby jak podkreśla „mieć powód do uśmiechu i wywołać uśmiech u innych”.

Jej rysunki koncentrują się wokół życia rodziny. Autorka ilustruje zwyczajne sytuacje, takie jak kłótnie między dziećmi, rodzinne posiłki czy rozmowy między małżonkami. Największą sympatią cieszą się jednak obrazki, które przedstawiają relacje między rodzeństwem. Ciekawie ujęta jest także miłość między Anią i Maćkiem, którzy mimo upływu lat nie szczędzą sobie czułości.

Grafiki z kolekcji „Jeden rysunek dziennie” znajdują się nie tylko na popularnych kubkach emaliowanych, ale także na plakatach. Dostępny jest również kalendarz ze zbiorem najlepszych ilustracji, które nawiązują tematyką do każdego miesiąca.

Wybierz swoje ulubione grafiki i ciesz się niepowtarzalnymi gadżetami na co dzień!

Exit mobile version