blog.empikfoto.pl

Pomysły na Dzień Kobiet – jak uczcić to święto?

wyjątkowe pomysły na dzień kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Moment, w którym możesz świętować swoją kobiecość. Zrób to na swój sposób! Zapewne spodziewasz się, że tego dnia zostaniesz obdarowana ciekawymi prezentami na Dzień Kobiet. Ale przecież sama również możesz zadbać o to, by w swoje święto poczuć prawdziwą „girl power”. Jak zaplanować ten dzień, żeby pozostawił po sobie naprawdę dobre wspomnienia? Oto nasze pomysły na Dzień Kobiet.

Pomysły na Dzień Kobiet, które warto zrealizować

Po pierwsze i najważniejsze: zadbaj o to, aby Dzień Kobiet był Twoim świętem. Niech 8 marca (lub bliski mu dzień, który możesz poświęcić na świętowanie) zapisze się w historii tego roku jako moment celebracji kobiecości. Działaj aktywnie i świętuj tak, jak lubisz!

Babski wieczór

Wspólnie spędzony czas w gronie najlepszych przyjaciółek lub koleżanek z pracy to jeden z pomysłów na Dzień Kobiet, który wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Dzień Kobiet w towarzystwie najlepszych koleżanek? Nie ma lepszego pomysłu na to święto! W towarzystwie przyjaciółek poczujesz się swobodnie i będziecie mogły zaszaleć. Nawet jeśli na co dzień widujecie się rzadko, postarajcie się zaplanować wspólną imprezę w kameralnym gronie. Jeśli będzie to możliwe, wyjdźcie gdzieś na drinka lub dobrą kawę i jeszcze lepsze ciastko.

Możecie także pobyć w swoim gronie w domu jednej z Was. Może uda się zaplanować całonocne spotkanie o mniej formalnym charakterze? Co powiesz na przykład na zabawne „pidżama party”, podczas którego włączycie sobie dobrą komedię (niekoniecznie romantyczną), zjecie dużą miskę popcornu i zadbacie o cerę, nakładając na twarz domowe maseczki? Pełen relaks, bez spinania się i strojenia!

A może wideokonferencja?

Jeśli w zabieganym świecie brakuje Wam czasu na spotkanie się w większym gronie, pomysłem na Dzień Kobiet może być wideokonferencja, do której możecie dołączyć z dowolnego miejsca.

Czasami bywa tak, że osobiste spotkanie z przyjaciółkami jest niemożliwe. Zwłaszcza teraz, w dobie pandemii, względy bezpieczeństwa mogą nie pozwolić na jego organizację. Ale to wcale nie oznacza, że nie możecie pobyć ze sobą! Wideokonferencja na Skype, Google Meets czy Zoomie, choć nie jest rozwiązaniem idealnym, pozwoli na celebrowanie. W tym wydaniu możecie zaplanować wspólne oglądanie filmu na platformie VOD lub po prostu pogaduchy przy kieliszku wina. Poprawa humoru murowana!

Fotoksiążka na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to nie tylko wspólnie spędzony czas, ale także okazja na podarowanie wyjątkowych prezentów. Fotoksiążka ze zdjęciami przyjaciół lub rodziny to świetna pamiątka, która przywoła wiele wspomnień.

Wśród pomysłów na Dzień Kobiet nie mogło zabraknąć prezentów! Fotoksiążka to ciekawy upominek, który możesz sprawić sobie i swoim przyjaciółkom. Dzień Kobiet jest doskonałym pretekstem do tego, aby wreszcie „spisać” Waszą historię na kartach książki. Wcale nie potrzebujecie do tego wydawcy i kolosalnego nakładu finansowego. Wystarczy garść zdjęć, które przedstawiają historię łączących Was relacji, dobra kawa pod ręką i… aplikacja Empik Foto. To właśnie z nami zaprojektujesz idealną fotoksiążkę na Dzień Kobiet!

Może to być na przykład album dokumentujący najlepsze wakacyjne przygody Twoje i Twojej przyjaciółki. Przyznaj sama: chętnie powrócisz do fotek, które dokumentują niedomykającą się od ilości zabranych ubrań walizkę i tych z beztroskiego plażowania, wakacyjnych zakupów, nocnych imprez… przywołają wspomnienia i emocje, które wzmocnią łączącą Was relację!

A może masz dużo zdjęć z minionych „babskich wieczorów” w gronie koleżanek? Jeśli tak, umieść je w takim nietypowym albumie i podziel się wspomnieniami z każdą z uczestniczek tych imprez. Gotową fotoksiążkę umieść w ozdobnym pudełku, które sprawi, że wspomnienia w tej formie będą wzruszać Cię przez wiele lat! Przeglądanie takich fotografii na papierze, w książkowej oprawie, przynosi zupełnie inne doświadczenia!

Kubki na Dzień Kobiet

Wśród pomysłów na Dzień Kobiet nie mogło zabraknąć kubka na pyszną poranną kawę. Postaw na personalizowany kubek z napisem, który codziennie będzie Ci przypominał, że jesteś wyjątkowa.                                                        

 

Uwielbiasz poranne chwile z ulubioną kawą? Być może dostaniesz fotokubek na Dzień Kobiet od ukochanej osoby. Ale przecież możesz go sobie równie dobrze sprawić sama, a podobny przygotować dla przyjaciółki. Jeśli w tym roku trudno się Wam będzie spotkać 8 marca, upewnij się, że Twoja najlepsza koleżanka otrzyma go w dniu Święta Kobiet i celebrujcie wspólnie – nawet, jeśli dzieli Was wiele kilometrów!

Jak widzisz, pomysły na Dzień Kobiet są niezliczone. Świętuj ten dzień w gronie swoich koleżanek i przyjaciółek, nawet jeśli tego dnia nie możecie „fizycznie” spędzić razem. Celebrujcie kobiecość nawet na odległość. Wszystkiego najlepszego!

Exit mobile version