blog.empikfoto.pl

Gdzie wywołać zdjęcia przez Internet?

gdzie wywołać zdjęcia przez internet

Na co dzień – dzięki zaawansowanym aparatom w smartfonach, które od jakiegoś czasu towarzyszą nam na każdym kroku.  Robimy mnóstwo świetnych zdjęć. Paradoksalnie jednak niewiele z nich zostaje z nami na dłużej niż kilka lat: niektóre tracimy bezpowrotnie w wyniku awarii sprzętu, inne zdarza nam się usunąć jednym nieostrożnym kliknięciem…

Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na powrót do tradycyjnych, analogowych fotografii – tym bardziej że można je wywołać w doskonałej jakości, nie wychodząc z domu. Jeśli zastanawiasz się, gdzie wywołać zdjęcia przez Internet, mamy dla ciebie odpowiedź!

Gdzie najlepiej wywołać zdjęcia przez Internet?

Być może jedną z przyczyn, dla których większość z nas przestała wywoływać zdjęcia, było przekonanie, że czynność ta jest czasochłonna i wymaga od nas wiele wysiłku. Dawniej analogowe klisze trzeba było osobiście zanieść do wybranego salonu fotograficznego, a kilka dni później stawić się w nim ponownie po gotowe odbitki. Cóż – czas uświadomić sobie, że dziś wywoływanie zdjęć nie wymaga nawet wstawania z kanapy.

Zastanawiasz się, gdzie wywołać zdjęcia przez Internet? Jeśli zależy ci na wysokiej jakości usługi połączonej z szybkim czasem jej wykonania, to dobrze trafiłeś. W Empik Foto, czyli największym internetowym laboratorium fotograficznym w Polsce, tylko w 2019 roku zrealizowaliśmy niemal 100 mln odbitek. Nasi klienci składają zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej empikfoto.pl lub aplikacji mobilnej. Odbitki wysokiej jakości docierają przesyłką kurierską. Można je także odebrać w dowolnym salonie Empik, placówce Poczty Polskiej albo Żabce, jeśli taki wariant bardziej ci odpowiada.

Korzystając z naszych usług, masz do wyboru kilkanaście różnych formatów zdjęć (od zdjęć do dokumentów po duże odbitki cyfrowe 30×45 cm). Kilka specjalistycznych rodzajów papieru fotograficznego, które pozwolą ci uzyskać optymalny efekt dostosowany do twoich potrzeb. Na etapie składania zamówienia możesz też odpowiednio wykadrować swoje zdjęcia, a także dodać do nich filtry lub eleganckie ramki.

Po co właściwie wywoływać zdjęcia?

Jeszcze kilkanaście lat temu odpowiedź na to pytanie była zupełnie oczywista. Choćby po to, by móc zobaczyć je w całej okazałości. Zamknięte w kliszach negatywy zdjęć nie dawały się przecież podejrzeć tak łatwo, jak dzisiejsze smartfonowe kadry. Nadal istnieje co najmniej kilka innych ważnych powodów, dla których warto pokusić się o analogowy egzemplarz swoich fotografii:

Dobrym zwyczajem wydaje się wywoływanie zdjęć np. co miesiąc. Regularne poszerzanie i uzupełnianie rodzinnego archiwum fotograficznego daje ogromną satysfakcję. Okazuje się niezwykle relaksujące – szczególnie jeśli robi się to z ukochanymi osobami. Wywołując zdjęcia, warto też eksperymentować i bawić się nowymi formatami, filtrami czy teksturą zdjęć. Warto zmienić sposób, w jaki prezentujemy je w albumach. Dzięki temu nasze kolekcje będą dużo bardziej oryginalne, a przez to po prostu ciekawsze.

Exit mobile version