blog.empikfoto.pl

Inspirujące i zabawne plakaty z napisami – który wybierzesz?

Wieszanie plakatów w domach ma bardzo chwalebne i bogate tradycje. Kiedyś na ścianach naszych pokoi gościły głównie wizerunki gwiazd muzyki i sportu. Dziś możliwości jest znacznie więcej i aż trudno uwierzyć, jak dużą wyobraźnią, kreatywnością i poczuciem humoru wykazują się twórcy tego rodzaju dekoracji ściennych. Z tego powodu wiele osób decyduje się na zakup plakatów z napisami. Inspirujące i zabawne plakaty z napisami – który wybierzesz?

Cytat ulubionego pisarza, zabawny komiks czy motywująca sentencja – to tylko kilka propozycji, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Możesz kupić gotowe produkty lub pokusić się o stworzenie autorskiego, unikatowego egzemplarza.

Plakaty z napisami – cytaty mistrzów słowa

Ktoś kiedyś powiedział, że książki są jak ludzie. Jednych w ogóle nie warto poznawać. Innych się poznaje, ale kolejnego dnia już się o nich nie pamięta. A z niektórymi warto spędzać każdy dzień, całe życie. To właśnie z tych ostatnich dzieł pochodzą cytaty dające do myślenia, skłaniające do refleksji i przypominające o tym, że w naszym rozpędzonym świecie są jeszcze wartości, o których nie można zapominać. W naszej kolekcji znajdziesz m.in. plakaty z wybranymi cytatami Stefana Napierskiego, Brunona Schulza, Bolesława Prusa czy Henryka Sienkiewicza. Warto sobie na nie spoglądać każdego ranka, bo mądre słowo ma ogromną moc i z pewnością dobrze poprowadzi Cię przez cały dzień.

Personalizowane plakaty z napisami

Lubisz personalizowane prezenty? Masz ciekawe pomysły na podarunki w formie plakatów dla swoich bliskich i przyjaciół? Z pewnością przypadnie Ci zatem do gustu nasza oferta dotycząca takich właśnie produktów. Możesz skorzystać z gotowych szablonów. Ciekawą opcją, cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów jest szablon imitujący plakat filmowy. Jeśli chodzi o materiał podkładowy, do wyboru masz papier fotograficzny, papier kredowy oraz specjalną piankę. Możliwe jest złożenie zamówienia na plakaty o orientacji pionowej, poziomej i w kształcie kwadratu. Wszystko po to, by znaleźć jak najbardziej odpowiednią formę dla Twojego pomysłu.

Wśród personalizowanych plakatów na wyróżnienie zasługują także gotowe szablony z motywami roślinnymi i zabawnym tekstem, do których wystarczy wprowadzić imię obdarowywanej osoby. Piękna ilustracja w połączeniu z doskonałej jakości drukiem tworzy fajną całość. Taki prezent będzie odpowiedni dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Równie dobrze możesz zamówić go dla mamy czy taty, jak i przyjaciela czy kolegi z pracy.

Napisy na plakatach – dobry humor zawsze w cenie

Nie bez powodu bardzo wielu ludzi wybiera sobie jako dekoracje ścienne zabawne plakaty z napisami. Nic tak nie poprawia humoru jak śmieszna historyjka lub błyskotliwa, dowcipna sentencja. W ofercie Empik Foto znajdziesz m.in. autorskie komiksy Katarzyny Gabrysz, znanej lepiej jako Rynn. Jej krótkie opowiastki z codziennego życia cieszą się bardzo dużą popularnością, bo trafiają w punkt i błyskotliwie opisują mniejsze i większe kłopoty, z jakimi na co dzień się zmagamy. Dzięki szerokiemu wyborowi komiksów Rynn możliwe jest stworzenie z ich wykorzystaniem humorystycznej galerii w swoich czterech kątach.

Okolicznościowe plakaty z napisami

Czyje ego nie zostałoby mile połechtane, kiedy dostalibyśmy w prezencie plakat z własnym zdjęciem, opatrzony zgrabną inskrypcją? To idealny pomysł na podarunek dla kogoś, kogo szczerze cenimy, kochamy, doceniamy lub podziwiamy. W naszej ofercie znajdziesz szablony odpowiednie na przykład na takie okazje, jak przejście na emeryturę. Możesz także wprowadzić do edytora własny tekst i dokonać przeróbek kolorystycznych i graficznych.

Dekorowanie domu to duża przyjemność. Poprzez wybór dodatków zgodnych z naszym gustem i upodobaniami sprawiamy, że dana przestrzeń staje się „oswojona” i że czujemy się tam po prostu jak u siebie. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś, co Ci w tym pomoże. Poza tym, plakaty z napisami idealnie sprawdzą się też jako podarunek dla bliskiej Ci osoby.

Exit mobile version