blog.empikfoto.pl

Instabook – poznaj naszą nowość i zatrzymaj instachwile!

instabook z podsumowaniem 2023 roku

Wspomnienia, choć piękne, bywają ulotne. Chcąc je uwiecznić, prześcigamy się w tworzeniu kolejnych postów w social mediach, ale w natłoku nowych treści gubią się one równie szybko (a może nawet szybciej?), co w naszej pamięci. W Empik Foto wyznajemy prostą zasadę: to, co na papierze – jest wieczne. Nie pozwól pięknym chwilom z Twojego życia zniknąć w niekończącym się feedzie mediów społecznościowych. Zrób przegląd swojej galerii zdjęć w telefonie oraz profilów w social mediach i bierz się do działania! Zamów nasz najnowszy produkt – Instabook i uwiecznij swoje wspomnienia, także te codzienne.

Mini fotoksiążka z Twoich social mediów

Fotoksiążki podbiły serca zarówno profesjonalnych fotografów, jak i amatorów w tej dziedzinie. Ich niesłabnąca przez lata popularność spowodowana jest przede wszystkim łatwością wykonania i sentymentem, jaki za sobą niosą. I choć wciąż najchętniej kupowanym formatem jest tradycyjny A4, coraz chętniej klienci stawiają na bardziej unikatowe i kompaktowe wymiary. Jedną z nowości, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem, jest Instabook, czyli mini fotoksiążka o wymiarach 15×15 cm. Wysokiej jakości druk cyfrowy w połączeniu z niewielkim rozmiarem Instabooka daje gwarancję, że zdjęcia wykonane telefonem będą wyglądały obłędnie. A gdy dodamy, że jego cena zaczyna się już od 19,90 zł? Nie pozostaje nic innego, jak zabrać się za projektowanie!

Przenieś ulubione zdjęcia z mediów społecznościowych (i nie tylko!) do mini fotoksiążki, by utrwalić wspomnienia i cieszyć się nimi z bliskimi!

Jak stworzyć swój własny Instabook? 

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, Instabook zdążył rozkochać w sobie fanów fotoksiążek. Aby go zaprojektować, potrzebujesz tylko kilku minut oraz komputera lub telefonu z naszą aplikacją. Po wejściu na stronę empikfoto.pl lub otworzeniu aplikacji, wybierz produkt „Instabook”, a następnie kliknij na szablon, który najbardziej pasuje do Twojej wizji. Dzięki kilkunastu dostępnym szablonom, stworzonym przez grafików i graficzki Empik Foto, szybko stworzysz wymarzony projekt.

Gdy szablon już wybrany, czas zdecydować, jaki rodzaj okładki będzie odpowiedni. Jeśli chcesz mieć swojego Instabooka zawsze pod ręką i będzie on Twoim częstym kompanem, wybierz twardą okładkę jako dodatkową ochronę. Po kliknięciu „Stwórz fotoksiążkę” zostaniesz przeniesiony do edytora, gdzie w intuicyjny sposób wgrasz zdjęcia i nałożysz je na projekt przeciągając fotografie w wybrane miejsca lub korzystając z usługi autouzupełnienia. Projekt możesz w pełni personalizować według własnych preferencji – dodaj teksty, tła, grafiki i kliparty, by jeszcze lepiej oddać charakter Twojej mini fotoksiążki!

Instabook na każdą okazję, nie tylko od święta 

Instabook jest idealnym, szybkim i niedrogim rozwiązaniem, gdy chcesz zachować minione chwile na dłużej. Tym sposobem możesz stworzyć własną kolekcję mini fotoksiążek z wakacji, świąt, imprez, urodzin, czy weekendowych wyjazdów. Nie zapomnij też o momentach z codziennego, z pozoru zwyczajnego, życia – możesz zaprojektować Instabook pełen zdjęć Twojego ukochanego pupila czy dokumentujący proces dorastania najdroższego dziecka. Instabook to także świetny pomysł na prezent na wiele różnych okazji, takich jak urodziny czy rocznice. Sprawdzi się również jako wyjątkowe podziękowanie dla gości po uroczystości ślubu, chrztu lub komunii. Instabook przyjmie każdą formę, którą dla niego stworzysz, więc puść wodze wyobraźni i zabierz się za projektowanie! 

Mini format = maxi radość 

Mini fotoksiążka Instabook pozwoli Ci na zachowywanie wspomnień w jeszcze bardziej przystępnej, kompaktowej i poręcznej formie. Mimo niewielkiego rozmiaru, gwarantujemy, że sprawi cały ogrom radości! Stwórz Instabook dla siebie, by utrwalić te wyjątkowe, ale także te codzienne i zwyczajne chwile w prostej, minimalistycznej fotoksiążce. Podaruj ją bliskiej osobie i wyczaruj uśmiech na jej twarzy za pomocą tego drobnego upominku o ogromnej wartości sentymentalnej. Historia Waszej miłości, etapy dorastania dziecka, wszystkie wspólne selfie, każde wakacje nad morzem, portfolio początkującego fotografa. Zdjęcia wnuków z dziadkami, dziadków z babciami, babć z rodzicami. Pierwsze sukcesy, awanse, nagrody, konkursy, puchary, zdobyte szczyty. Wszystkie Twoje wspomnienia, te większe i te mniejsze, te ważne i mniej ważne, te codzienne i te wyjątkowe – są warte zachowania na kartkach papieru Twojej nowej ulubionej fotoksiążki.

Exit mobile version