blog.empikfoto.pl

Oryginalne sposoby jak spędzić walentynki. Zobacz najlepsze pomysły!

jak spędzić walentynki

Jeśli jeszcze nie zastanawialiście się nad tym, jak spędzić walentynki w tym roku, to już najwyższy czas! W końcu nie chcecie na ostatnią chwilę szukać wolnego miejsca w restauracji lub, co gorsza, czekać aż Wasz partner wpadnie na pomysł wspólnego wyjścia (co może zadziać się dopiero 13 lutego…). Lepiej zawczasu się przygotować i przejąć inicjatywę. Podpowiadamy więc, jak możecie spędzić ten dzień tak, aby Wasza druga połówka zapamiętała go na długo!

Jak spędzić walentynki? Przedstawiamy nasze pomysły

Pamiętajcie, że walentynki to nie tylko okazja do spędzenia czasu z ukochanym. To również doskonały dzień nie tylko dla zakochanych na wspólny wypad z przyjaciółką, bratem czy mamą. Nikt nie powiedział, że 14 lutego zarezerwowany jest jedynie dla par. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które sprawdzą się zarówno w przypadku romantycznej randki, jaki i szalonego wypadu babską ekipą. Gotowi? To notatnik w dłoń i planujemy!

Randka w ciemno

Już od dawna wiadomo, że wyłączenie jednego zmysłu pozwala wyostrzyć te pozostałe. Nie inaczej jest ze spożywaniem kolacji w…całkowitej ciemności. Kiedy wasze oczy będą zasłonięte, kubki smakowe mogą zwariować przy najprostszych potrawach. To propozycja nie tylko dla miłośników kulinarnych doświadczeń, ale dla wszystkich kochających dobre jedzenie i zagadki w jednym. Kolacja w takiej formie zapewni wieczór pełen śmiechu i pasjonujących rozmów zarówno grupie przyjaciół, jak i świeżo poznanej parze. 

Spotkanie z adrenaliną

Lubicie adrenalinę, a spotkania z najbliższymi zazwyczaj okraszone są szczyptą rywalizacji? Takich emocji dostarczy wam strzelnica. Niezależnie od tego, czy będzie to jedno z pierwszych spotkań, czy kolejna już randka, ta propozycja będzie ekscytująca i dostarczy wam sporej dawki adrenaliny. Dodatkową atrakcją może być konkurs na najlepszego strzelca czy składanie broni na czas. Niezależnie od tego, czy na strzelnicę wybierzesz się z mężem, bratem czy przyjaciółką (a strzelać będziecie do zdjęć swoich byłych?), wieczór na długo zagości w Waszej pamięci!

Walentynki niech trwają… cały weekend

Walentynki nie muszą oznaczać jedynie wieczornej kolacji. Jak spędzić walentynki w sposób, który jednocześnie pozwoli Wam na odpoczynek i regenerację? Z jednego dnia zróbcie cały weekend celebrowania i atrakcji. Możecie wybrać się do SPA lub zaszyć w dziczy, która zagwarantuje Wam spokój i… brak zasięgu! W zależności od Waszych preferencji możecie spędzać wieczory w balii z gorącą wodą lub na ognisku z kiełbaskami. Szukając oryginalnych miejsc, możecie pokusić się o spanie w koronach drzew, lub wręcz przeciwnie, w domkach na wodzie. 

Wieczór filmowy w domu

Jeśli wolicie jednak spędzić ten wieczór z najbliższymi (najbliższym) w zaciszu własnego domu, to zastanówcie się nad zorganizowaniem maratonu filmowego. Co Wam najbardziej w duszy gra? Horrory, filmy romantyczne, komedie, a może powtórka kultowych „Przyjaciół” czy „Seksu w wielkim mieście”? Do tego potrzebować będziecie pokaźnych zapasów popcornu i ulubionych napojów. Rozłożone na ziemi poduchy i koce pozwolą ugościć wszystkich przyjaciół!

Nie zapomnij o… walentynce!

Niezależnie od decyzji jak spędzić Walentynki – z przyjaciółmi, z mężem, z narzeczonym, z siostrą czy z mamą, to warto przygotować dla nich drobny prezent walentynkowy, który będzie przypominać o wspólnie spędzonym czasie. Stwórzcie fotoksiążkę z najpiękniejszymi wspólnymi momentami lub zaprojektujcie kartkę walentynkową ze zdjęciem. Możecie wybierać spośród minimalistycznych wzorów, kwiatowych motywów czy komiksowych szablonów! Umieśćcie na niej zdjęcie ukochanego lub to wspólne z siostrą, czy przyjaciółką i dodajcie kilka słów, które podkreślą waszą wyjątkową relację.

Exit mobile version