blog.empikfoto.pl

Kartka na walentynki ze zdjęciem – dlaczego warto ją wręczać?

kartka na walentynki

Walentynki to święto przez jednych uwielbiane i wyczekiwane, a przez innych, mówiąc oględnie, traktowane z pobłażliwością. My zaliczamy się do tej pierwszej grupy i wychodzimy z założenia, że każda okazja jest dobra do tego, by wyrazić komuś bliskiemu swoje uczucia. Walentynki – choć formalnie są świętem zakochanych – można według nas traktować nieco szerzej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by 14 lutego przypomnieć bliskim, że ich kochamy i nam na nich zależy. Kartka na walentynki ze zdjęciem – dlaczego warto ją wręczać?

Kartka na walentynki ze zdjęciem – niezapomniany upominek

Miłość domaga się spektakularnych gestów. Celebrowana kwitnie i się rozwija. Oczywiście nie trzeba sprawiać swojej drugiej połówce nie wiadomo jak drogich prezentów, by dać jej do zrozumienia, jak ogromnym uczuciem ją darzymy. Liczy się pomysł, zaangażowanie i to, że się staramy. Podarowanie kartki walentynkowej ze zdjęciem jest jednym z pomysłów na to, jak zaskoczyć swoją ukochaną osobę. U nas znajdziesz gotowe kartki walentynkowe, w które możesz wkomponować Wasze wspólne zdjęcie, albo stworzyć autorski projekt przy wykorzystaniu pustych szablonów.

Wyznaj miłość na wiele sposobów z kartkami walentynkowymi

W zależności od tego, co lubi Twoja druga połówka i jaki ma gust, możesz zdecydować się na wybór kartek walentynkowych o typowo romantycznym charakterze, albo takich nieco mniej poważnych, a bardziej zabawnych. Zwróć uwagę na kartkę z obejmującą serduszko pandą, w które to serduszko możesz wpisać imiona swoje i swojej drugiej połówki. Wewnątrz kartki znajduje się wierszyk o miłości, który znają już kilkuletnie dzieci, zaczynający się od słów „Na górze róże…”. Każdy przyzna, że ten projekt jest uroczy, a kartka zmiękczy nawet najbardziej zatwardziałe serce.

Szukasz czegoś bardziej serio, ale utrzymanego w romantycznym charakterze? Na pierwszej stronie możesz umieścić zdjęcie ze swoją drugą połówką, a w środku napisać życzenia prosto od serca. Takie pełne uroku wyznanie uczuć z pewnością zrobi odpowiednie wrażenie!

Dojrzała miłość także potrzebuje pielęgnacji

Czy po kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu latach wspólnego życia nadal można deklarować swoją miłość? Nie tylko można, ale wręcz trzeba! Ta druga osoba powinna wiedzieć, że mimo upływającego czasu siła uczuć jest tak samo duża, a może nawet większa niż wtedy, gdy zakochaliście się w sobie. Oprócz kwiatów bez okazji, romantycznych kolacji, czy spontanicznych wypadów na weekend, możesz też podarować zwykłe-niezwykłe kartki walentynkowe ze zdjęciem. Wśród kwitnących kwiatów znajduje się miejsce na Wasze wspólne zdjęcie, a całość wieńczy uroczy napis. Czy można sobie wyobrazić bardziej urocze i romantyczne wyznanie?

Nie musisz czekać do walentynek, by wręczyć ukochanej osobie kartkę ze zdjęciem!

Przy okazji walentynek bardzo często słyszy się deklaracje, że przez zakochane w sobie osoby to święto jest obchodzone każdego dnia. Niech tak będzie! Zasypuj swoją dziewczynę, chłopaka, męża i żonę kartkami z deklaracją miłości i romantycznymi prezentami zupełnie bez okazji. Każdy taki gest będzie wzmacniał więź, jaka jest między Wami. Jeśli masz własny pomysł na projekt takiej kartki, dzięki nam zrealizujesz go bez najmniejszego trudu. Jeśli zaś nie masz pomysłu, zainspiruj się udostępnionymi przez nas szablonami!

Exit mobile version