blog.empikfoto.pl

Kartki świąteczne ze zdjęciem – dlaczego warto?

kartki świąteczne ze zdjęciem

Święta to taki wyjątkowy czas, w którym otwierają się serca i chce się spędzać dużo czasu w gronie najbliższych. To również czas, kiedy tym spośród bliskich nam osób, z którymi nie możemy być przy świątecznym stole, chcemy przekazać, że myślimy o nich i życzymy im jak najlepiej. Chyba nie wymyślono jeszcze do tej pory na to lepszego sposobu, niż wysyłanie świątecznych kartek. A jak sprawić, by były jeszcze bardziej wyjątkowe? Dodać do nich swoje zdjęcie! Wypróbuj Kartki świąteczne ze zdjęciem!

Kartki świąteczne ze zdjęciem – podaruj bliskim coś wyjątkowego!

Masz rodzinę, z którą widujesz się rzadko, bo dzieli Was wiele kilometrów. Jednak więź między Wami jest silna i często ze sobą rozmawiacie? Pomyśl więc, jak wielka radość sprawisz im, jeśli wyślesz im na święta kartkę, na której zobaczą Twoje zdjęcie! Możliwości, jeśli chodzi o projektowanie takich kartek, jest mnóstwo! Według nas świetnym pomysłem jest na przykład dodanie do szablonu zdjęcia z czasów, gdy Ty i Twoi bliscy byliście dziećmi i spędzaliście Boże Narodzenie. Taka fotografia ma nie tylko wartość sentymentalną, ale też może przypominać, jak ważne jest, by wyjątkowy czas dzielić z bliskimi. I choć teraz nie możecie być razem fizycznie, to myślicie o sobie i życzycie sobie wzajemnie jak najlepiej.

Chcesz uszczęśliwić dziadków? Wyślij do nich kartki świąteczne ze zdjęciem wnucząt!

Kto ma dziadków ten wie, że ich miłość do wnucząt jest jednym z najbardziej szczerych uczuć, jakie się spotyka. Cenią sobie oni każdą chwilę spędzoną z maluchami. Oddaliby wszystko za ich szczęście, zdrowie i dobrobyt. Jeśli z jakichś powodów nie możecie spędzić razem Świąt Bożego Narodzenia, wyślijcie do nich kartkę świąteczną i umieśćcie na niej fotografie maluchów. Najpiękniej będą prezentować się te zdjęcia, na których jesteście razem pod choinką albo w innej świąteczno-zimowej scenerii.

Jesteśmy przekonani, że takie prezenty dziadkowie będą eksponować na honorowym miejscu w swoim domu. Aby stworzyć wyjątkową kartkę świąteczną, wystarczy wybrać jeden spośród dostępnych u nas wzorów. W edytorze wprowadź wybrane przez siebie zdjęcie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć od podstaw swój własny, autorski projekt. Zrealizuj go w Empik Foto, a zyskasz pewność, że kartki będą wydrukowane na papierze bardzo wysokiej jakości i dopieszczone w każdym szczególe.

Nie czekaj do ostatniej chwili! Zaprojektuj i wyślij bliskim kartki świąteczne ze zdjęciem, by otrzymali je na czas!

Nierzadko jest tak, że z zakupem prezentów świątecznych dla bliskich i przyjaciół zwlekamy do ostatniej chwili. Możesz wygodnie, w ciepłym domu złożyć zamówienie online na wyjątkowy podarunek, jakim są kartki świąteczne ze zdjęciem. W naszej ofercie oprócz takich okolicznościowych drobiazgów znajdziesz także mnóstwo inspiracji i pomysłów na prezenty. Pamiętaj, że w okresie przedświątecznym czas realizacji zamówień zazwyczaj jest nieco dłuższy. Zarezerwuj go sobie odpowiednio więcej, by zdążyć zaprojektować i zamówić swoje kartki. Wyślij je do bliskich, by sprawić im wyjątkowe święta!

Exit mobile version