blog.empikfoto.pl

Karty podarunkowe Going., czyli pomysł na prezent dla miłośników muzyki

Gdy szukasz pomysłu na prezent, a jednocześnie znudziły Ci się tradycyjne rozwiązania, warto postawić na karty podarunkowe Going, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą osobę. Z ich pomocą znajdziesz bilety na koncerty czy festiwale, które ucieszą niejednego fana kultury i sztuki. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy zasady funkcjonowania tego nowoczesnego produktu.

Jak działają karty podarunkowe Going.?

Karty podarunkowe Going. to produkt, który działa jak każdy inny voucher pozwalający na zakup biletów na koncert bądź biletów na festiwal. Karty te – stanowiące doskonały pomysł na prezent – występują w trzech wariantach: 50, 100 i 150 zł i są ważne przez rok od daty zakupu. Vouchery można zrealizować na stronie Going., a także w sklepie Empik.com, a ich realizacja w ramach jednego wydarzenia podlega wielokrotności.

Jakie koncerty i festiwale można zrealizować z voucherem?

Kupując kartę podarunkową Going. oferujemy obdarowanej osobie możliwość wyboru dowolnego koncertu bądź festiwalu, na jaki obecnie prowadzona jest sprzedaż biletów. Wówczas należy wybrać konkretne wydarzenia i po przejściu do płatności wpisać kod vouchera. Wtedy automatycznie od kwoty całego zamówienia zostanie odjęta kwota vouchera. Dzięki temu możemy pomóc zrealizować marzenia bliskich!

Bilety na koncerty to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla fanów określonych zespołów, ale również dla osób, które do tej pory nie korzystały z tego rodzaju rozrywki. Dzięki temu, że karty podarunkowe można zrealizować w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, osoba, która otrzyma tego typu prezent, może bez presji oddać się poszukiwaniom odpowiedniego rodzaju wydarzenia dla siebie bądź zaczekać na takie, które dopiero nadchodzi. Bilety na festiwale otrzymujemy bowiem po realizacji zamówienia prosto na naszą skrzynkę online. Nie ma więc potrzeby ani ryzyka, by stać w kasie tradycyjnej z niepewnością, czy oczekiwane przez nas wydarzenie jest jeszcze dostępne.

Dodatkowo, to co warte podkreślenia, na stronie Going. znajdziemy pogrupowane wydarzenia, dzięki czemu znalezienie idealnego z nich będzie łatwe i wygodne. Znajdziemy tam kategorie takie jak: koncerty, festiwale, imprezy, rozrywka, must see, czy wydarzenia pogrupowane datami. Wystarczy więc wybrać interesującą nas kategorię i zacząć poszukiwania idealnego eventu!

Dowiedz się więcej o aplikacji Going.

Aplikacja Going. to doskonała propozycja dla wszystkich fanów kultury i zabawy. Znajdziesz w niej kilka funkcjonalności, dzięki którym obcowanie ze sztuką i kulturą będzie jeszcze prostsze!

Szukając idealnego i oryginalnego pomysłu na prezent – wybierz Going.!

Exit mobile version