blog.empikfoto.pl

Nowość! Kolekcje Autorskie w Empik Foto!

Lubisz zabawne komiksy i rysunki satyryczne? No jasne! Mało kto nie uśmiechnie się na widok pracy, która w zabawny sposób komentuje codzienną rzeczywistość. Niektóre z nich są TAK DOBRE, że chce się je mieć pod ręką – ot, np. na kubku czy oprawione w ramkę i powieszone na ścianie w biurze, prawda? Teraz to możliwe. Poznaj kolekcje autorskie Empik Foto!

Dlaczego rysunki satyryczne są tak popularne? Z jednej strony wiele z nich jest tak zabawnych, że można uśmiechnąć się pod nosem albo… wybuchnąć gromkich rechotem. Z drugiej – to, jak „w punkt” ich autorzy wyrażają uroki naszej codzienności, jest wręcz niewiarygodne. Zespół Empik Foto również je uwielbia więc… postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i dać Wam (i sobie!) możliwość obcowania na co dzień ze świetnymi artystami. Tak powstał nowy projekt: kolekcje autorskie.

Kolekcje autorskie w Empik Foto – co w nich znajdziesz?

Kolekcje autorskie to zestawy gadżetów, które powstały przy współpracy z lubianymi twórcami rysunków satyrycznych oraz designerskich grafik. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy specjalnie wyselekcjonowane prace dobrze znanych artystów i umieściliśmy na dobrze znanych akcesoriach.

W efekcie możesz zamówić praktyczne fotogadżety oraz dekoracje z pracami ulubionych twórców. Do kolekcji trafiły m.in.:

Wybierając te produkty, wspierasz twórczość swoich ulubionych artystów – z każdym z nich podjęliśmy oficjalną współpracę. Teraz nie musisz szukać ich oficjalnych gadżetów na konwentach i spotkaniach autorskich! Zamawiasz na Empik Foto i… gotowe! To kolejny powód, aby sprawić sobie lub komuś bliskiemu kubek z zabawną ilustracją lub designerski plakat!

Poznaj naszych twórców!

Nasz projekt kolekcji autorskich inicjujemy, prezentując czwórkę świetnych artystów. Takich, których możesz już znać, a jeśli nie… szybko nadrób zaległości i zakochaj się w ich wyobraźni!

Rynn, czyli Katarzyna Gabrysz, to rysowniczka mieszkająca w Krakowie, która jak nikt inny w punkt opisuje absurdy codzienności – najczęściej te, z którymi sama się zmaga. Jest miłośniczką kotów – sama ma dwa, a urocze czworonogi często trafiają pod jej kreskę. Rysowanie jest jej pasją, choć zawodowo zajmuje się zupełnie czymś innym – ale nadal z otwartą głową i „po swojemu”. W końcu jest freelancerem.

W kolekcji Empik Foto znajdziesz m.in. kubki, notesy oraz plakaty z jej grafikami.

Agata to 23-letnia fotograf, studentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Choć zawodowo zajmuje się głównie fotografią produktową, od jakiegoś czasu jej pasją jest tworzenie spersonalizowanych rodzinnych plakatów. Dla Empik Foto przygotowała coś bardziej uniwersalnego – plakaty, które można by skwitować tak: minimalizm z poplątaniem. Ale jak to wygląda! Niesamowicie designerskie i nowoczesne grafiki to coś, co będzie świetnie wyglądać na każdej ścianie i… przyciągnie jak magnes spojrzenia domowników i gości. Po prostu!

Paweł, jak sam mówi, „kiedyś rysował ponure rzeczy, potem wesołe, a teraz to już sam nie wie”. Tworzy komiksowe paski, które w bardzo specyficzny sposób komentują naszą codzienność. Ironia, humor „z pazurem” i jakże aktualna (i trzeźwa!) ocena rzeczywistości, która nas otacza. Nic, tylko przenieść jego paski z komiksami na kubek, prawda? Zrobiliśmy to! Teraz możesz zamówić swój i uśmiechnąć się pod nosem przy każdej porannej kawie. Koledzy z pracy będą Ci zazdrościć!

życie-na-kreskę to pseudonim artystyczny Marty Zabłockiej. Na co dzień autorka rysuje oraz składa publikacje. Jest niezwykle zaangażowana w sprawy społeczne – współpracuje z licznymi fundacjami, wspierając działania antydyskryminacyjne, na rzecz zwierząt i przyrody. W zabawny sposób komentuje rzeczywistość, a niemal każdy jej rysunek ma drugie dno.

Na Empik Foto czekają oficjalne kubki z ilustracjami życie-na-kreskę. Zainspiruj się!

Która z kolekcji autorskich najbardziej przypadła Ci do gustu? Czy masz już kubek lub plakat, który trafił na Twoją listę must-have? Jeśli tak, nic prostszego! Zamów z oficjalnego źródła i spraw, by przestrzeń, która Cię otacza, stała się bardziej kreatywna!

Exit mobile version