blog.empikfoto.pl

Jak pamiętać o wszystkim… czyli magnesy ślubne dla gości weselnych

Ślub

Jeżeli jesteś na etapie przygotowywania własnego wesela, to z pewnością codziennie stajesz przed koniecznością zmierzenia się z kolejnym zadaniem. Wybór miejsca, w którym odbędzie się wesele, decyzja w sprawie menu, wybór kapeli i tysiące innych tematów spędzają ci sen z powiek. Gdzieś na liście pojawia się też taki temat jak prezenty dla gości weselnych. Tu jednak od razu proponujemy sprawdzone rozwiązanie – magnesy ślubne dla gości weselnych. Sprawdź, dlaczego przyszli nowożeńcy tak chętnie je wybierają.

Na twojej weselnej liście gości są zarówno rodzice, dziadkowie, osoby w sile wieku, jak i oczywiście młodzież. Trudno zatem znaleźć jakiś pomysł na prezent, który będzie odpowiedni dla każdej grupy wiekowej. Problemem mogą być nawet słodycze, bo chociaż każdy za nimi przepada, to nie każdy może je jeść. Szukając więc jakiejś wspólnej cechy wszystkich tych pokoleń, na pewno zauważysz, że każdy z nich ma zbyt wiele spraw do zapamiętania na co dzień. Każdy z nich zapomina o rzeczach mniej lub bardziej ważnych i każdy będzie zadowolony, gdy w jakiś sposób jego codzienne działanie będzie łatwiejsze. Ofiarowując im magnesy ślubne na lodówkę, możesz rozwiązać wiele ich problemów.

Dlaczego nie pamiętamy o wszystkim?

Na pewno nie jest ci obce codzienne gubienie się w setkach spraw, które masz do załatwienia. Stosujesz więc system miliona karteczek, na których zapisujesz wszystko to, co masz do zrobienia. Potem część z tych notatek gdzieś się gubi. Sięgasz zatem po kalendarz i starasz się w nim zapisywać, ale nie zawsze masz go pod ręką. Decydujesz się więc na „apkę” w telefonie, ale i to nie zawsze zdaje egzamin. Podobne problemy mają twoi dziadkowie, rodzice i młodsze rodzeństwo, z tym że ci pierwsi nie skorzystają z aplikacji w telefonie, rodzice zwykle też są tradycjonalistami, a najmłodsze pokolenie często zignoruje nawet wiadomości od rodziców, które na przykład trafiają do nich w SMS-ach.

Niestety w naszych głowach nie ma tyle miejsca, by zapamiętać wszystkie zwykłe, codzienne sprawy. Takie jak listy zakupów, codzienne obowiązki, terminy opłat czy na przykład maile, na które musimy odpowiedzieć każdego dnia. Jeśli do tego wszystkiego dochodzą inne sprawy, takie jak umówione wcześniej wizyty lekarskie, załatwianie spraw urzędowych, imprezy rodzinne i te w gronie znajomych, to nasz wewnętrzny system pamięci z pewnością ulegnie przeciążeniu. Trzeba też przyznać, że tej pamięci nie warto dodatkowo przeciążać w sytuacjach, gdy wiele rzeczy możemy przerzucić do tak zwanej „pamięci zewnętrznej”, a tę rolę może pełnić właśnie magnesy ślubne na lodówkę. Zaraz, zaraz… co magnes na lodówkę ma wspólnego z prezentem dla gości weselnych…?

Magnes na lodówkę… czyli praktyczny wspomnień czar

Powraca moda na magnesy na lodówkach. Jak proste jest bowiem wieczorne spisanie listy zakupów i umieszczenie jej na lodówce za pomocą magnesu. Rano wystarczy po nią sięgnąć i można wychodzić do sklepu. Podobnie rzecz się ma z zapisywaniem ważnych spotkań czy wizyt lekarskich oraz tego wszystkiego, o czym trzeba pamiętać.

Magnesy ślubne na lodówkę jako prezent dla gości weselnych ma jednak szczególną wartość. Na jego powierzchni można wydrukować zdjęcie pary młodej i datę ich ślubu. Jak miło będzie dziadkom, rodzicom czy wujostwu codziennie spojrzeć na uśmiechnięte miny nowożeńców i przywołać wspomnienia z tamtego dnia. Te drobne prezenty dla gości weselnych zwykle czekają na nich położone na stole obok talerzyków i stanowią miłą niespodziankę dla weselników.

Wybierzcie najładniejsze wasze zdjęcie i powierzcie je nam. Możecie przebierać w gotowych szablonach lub stworzyć swój własny. Magnesy mogą też mieć różny kształt i wielkość. Zawsze są solidne i trwałe. Mogą być wykonane na jednym z trzech rodzajów materiałów: na gumie magnetycznej, aluminium lub hardboardzie. Dzięki nowoczesnej technologii nadruku wyglądają zawsze świetnie i są nie tylko piękną dekoracją. W praktyce zwalniają nas z konieczności zapamiętywania wielu spraw niepotrzebnych „na dłuższą metę”.

Exit mobile version