blog.empikfoto.pl

Najlepsze prezenty świąteczne – sprawdź nowe kolekcje Empik Foto

prezenty świąteczne

Pierwszy śnieg już za nami, dlatego warto na poważnie pomyśleć o prezentach świątecznych. Choć jest to też czas, gdy wszyscy są bardzo zabiegani, odpowiednio wcześniej przemyślamy pomysł na prezent na święta to gwarancja spokoju ducha podczas grudniowych przygotowań. Aby ulżyć Twojemu główkowaniu, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na prezent pod choinkę. Być może jeszcze o nich nie słyszałeś? 

Prezenty świąteczne dla wszystkomających 

Zawsze na liście osób do obdarowania, choćbyśmy nie wiem jak chcieli, pragnęli, przygotowywali się do świąt, znajdzie się osoba, która wszystko ma. Albo jak nie ma – to sama sobie kupuje. I gdy dochodzisz do momentu, gdy tej osobie trzeba coś sprezentować, w głowie pojawia się przysłowiowa czarna dziura. W takich chwilach pomyśl o personalizowanych prezentach stworzonych z Waszych wspólnych wspomnień. To właśnie one udowadniają, że prezenty świąteczne nie muszą być ani wymyślne, ani drogie, by być idealne! W ich tworzeniu ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia – zastosuj ulubione kolory, samodzielnie wybrane szablony, cliparty, ramki i layouty. Twój projekt – Twoje zasady! 

Kolekcja „Pod Choinkę”, czyli prezenty świąteczne w wydaniu Empik Foto 

Ciemne kolory, tradycyjne symbole i mocny, rubinowoczerwony akcent. To elementy, które sprawiają, że kolekcja „Pod Choinkę” to uniwersalny szablon na wiele wyjątkowych prezentów. Charakterystyczne, drobne gałązki ostrokrzewu przypominają nam o świątecznych tradycjach, a surowa, minimalistyczna czcionka dopełnia całości projektu. Tak, tak – ten szablon wykorzystacie zarówno w fotoksiążkach, jak i breloczkach, kubkach, kalendarzach (to nasz prezentowy hit!) czy plakatach. Jeśli kochasz klasyczną, prostą wersję świąt, a ciemna zieleń skradła i Twoje serce – postaw na tę kolekcję i zachwyć bliskich, dając im personalizowane prezenty na święta. 

Kolekcja „Pod Choinkę” to uniwersalny szablon na wiele wyjątkowych prezentów.

Kolekcja „Magia Świąt” – tradycyjne barwy świąt z nowoczesnym sznytem 

Kolekcja „Magia Świąt” to tradycyjne, świąteczne kolory w żywych odcieniach, zdobne kompozycje i nowoczesne podejście do estetyki Bożego Narodzenia. Dla fanów mocnych kolorów i licznych, świątecznych akcentów. Ta jedna z najszerszych kolekcji Empik Foto zawiera m.in. fotoksiążki, kalendarze, harmonijki, fotokartki czy obrazy. Elegancki wygląd przeplata się z dyskretnymi ozdobami, tworząc szablon wielu niezapomnianych i unikatowych projektów. To odświeżone wydanie klasycznych projektów bożonarodzeniowych i znak, by poniekąd powrócić do tradycji i czerpać inspiracje z tego, co ponadczasowe. 

Kolekcja „Magia Świąt” – elegancki wygląd przeplatający się z dyskretnymi ozdobami.

Symbol najpiękniejszej świątecznej opowieści, czyli kolekcja „Dziadek do orzechów” 

Prezent pod choinkę wkłada każdy, kto pokłada choć odrobinę nadziei na to, że był grzeczny w tym roku. W Empik Foto rozdajemy prezenty nawet, gdy naszym obdarowanym zdarzyło się nabroić. A ubieramy go w wyjątkowy, klasyczny rysunek dziadka do orzechów w kolekcji „Dziadka do orzechów”. Piękny, trójkolorowy projekt uświetni niejeden personalizowany prezent, a trzech „drewnianych” żołnierzy stoi na straży jego widoczności. Spraw, że te święta będą naprawdę magiczne dzięki opowieści o wystruganym żołnierzyku, który ozdobi projekty nie tylko skierowane do mężczyzn. To pomysł na prezent na święta, który obudzi w Tobie dziecko i otworzy w głowie szufladki ze znaną wszystkim historią. A motyw ten znajdziecie na breloczkach, magnesach, plakatach czy obrazach. 

Kolekcja „Dziadka do orzechów” to pomysł na prezent na święta, który obudzi w Tobie dziecko i otworzy w głowie szufladki ze znaną wszystkim historią.

Pastelowa kolekcja „Zimowa Kraina” dla wielbicieli rozkosznych misiów 

Słodki, pastelowy miś to idealny szablon na dziecięce prezenty. Zawiera w sobie kilka prawdziwie bajkowych postaci, które uświetnią projekt personalizowanego prezentu po choinkę. Misiowa rodzina, niedźwiadkowe rodzeństwo czy zimowe, kolorowe miasteczko to tylko kilka elementów, które tworzą tę wspaniałą kolekcję „Zimowa kraina”. Naszych wspaniałych, futrzastych przyjaciół spotkasz m.in. na poduszkach, kubkach, plakatach czy kalendarzach. Niech spoglądają na Ciebie cały rok i towarzyszą Twoim pociechom w równie kolorowych, co one same, snach. 

Kolekcja „Zimowa Kraina” zawiera w sobie kilka prawdziwie bajkowych postaci, które uświetnią projekt personalizowanego prezentu po choinkę.

Kolekcja „Pana Ciastka” dla małych i dużych rozrabiaków 

Zwariowane, uśmiechnięte od ucha do ucha pierniczki w postaci ludzików? To ciastka, które pokochały pokolenia! Kultowy wzór z lukru i charakterystyczny, prosty kształt to cechy sprawiające, że Ciastek cieszy niezależnie od wieku obdarowanego. Uświetni prezenty świąteczne ze swoim udziałem oszałamiającym, śnieżnobiałym jak lukier uśmiechem. Od samego patrzenia na kolekcję Pana Ciastka nabraliśmy ochoty na ciastka, a w powietrzu zdaje się unosić zapach świeżo upieczonych pierników, pełnych cynamonu i przyprawy korzennej. Pan Ciastek z ferajną to symbol świąt, którego i u Was nie może zabraknąć. Będzie idealnym szablonem projektu niejednego kubka, breloka czy koszulki. Zaniesie radość tam, gdzie najbardziej tego potrzeba! A jeśli będzie taka konieczność, poświęci swoje życie dla kilku chwil przyjemności… palce lizać! 

Kolekcja „Pana Ciastka” – kultowy wzór z lukru i charakterystyczny, prosty kształt to cechy sprawiające, że Ciastek cieszy niezależnie od wieku obdarowanego.

Prezenty świąteczne, które zaprojektujesz w mgnieniu oka 

Gotowe motywy, kolekcje i szablony to przepis nie na pierniczki, a na idealny prezent do zrobienia w parę chwil. Te i jeszcze więcej gotowych grafik i projektów czekają na odkrycie na Empik Foto. Będziemy zaszczyceni, jeśli znajdą się także pod Twoją choinką… 

Exit mobile version