blog.empikfoto.pl

Obrazki do pokoju dzieci – dekoracja, która ucieszy każdego malucha

Urządzanie pokoju dziecka to niezła frajda. Można puścić wodze fantazji i sięgnąć po dekoracje i motywy, które w „dorosłych” pokojach nie miałyby racji bytu. Najmłodsi uwielbiają wzorzyste tapety, kolorowe mebelki, lampki imitujące zwierzątka i bajkowe postaci oraz innego rodzaju gadżety, nawiązujące do ich ulubionych zabaw czy zainteresowań. Sprawdź, jakie obrazki do pokoju dzieci znajdziesz w naszej ofercie. Dziecięce królestwo nie może się także obyć bez obrazków na ścianach, a u nas do wyboru jest ich całe mnóstwo!

Obrazki do pokoju dzieci – przegląd możliwych opcji

Młodzi rodzice, którzy dopiero co przywitali na świecie swoje długo wyczekiwane potomstwo, często decydują się na zamówienie fotoobrazów z wkomponowanym zdjęciem niemowlęcia oraz informacji dotyczących jego urodzinowej wagi, wzrostu, daty urodzenia itp. Taki obrazek to świetna pamiątka, która będzie mogła towarzyszyć dziecku w kolejnych latach życia. U nas możesz samodzielnie zaprojektować taki obraz lub skorzystać z gotowych szablonów. Składanie zamówień jest bardzo proste. Wystarczy, że załadujesz wybrane zdjęcie do naszego edytora oraz wybierzesz rozmiar, orientację obrazu oraz materiał, na którym ma zostać wykonany nadruk. Realizacja nie zajmuje nam zwykle więcej niż kilka dni.

Zdjęć rodzinnych w pokoju dziecka nigdy nie jest za wiele

Inną opcją jest wydrukowanie wybranego zdjęcia rodzinnego w postaci fotoplakatów. I tu także możliwości jest mnóstwo. Może to być fotografia ilustrująca ważną uroczystość rodzinną, Wasza ukochana fotka z wakacji, bądź wreszcie zdjęcie Waszego bąbla stawiającego pierwsze kroki czy beztrosko bawiącego się na plaży w czasie pierwszych wakacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć na ścianie w pokoju dziecka całą galerię takich fantastycznych pamiątkowych zdjęć. Jesteśmy przekonani, że częste spoglądanie na nie na pewno skutecznie będzie poprawiać Wam humor.

Obrazy do pokoju dziecka – nie zapominajmy o zwierzątkach

Który maluch nie lubi zwierząt? Chyba nie ma dzieci, których świat przyrody by nie interesował, zadziwiał i inspirował do wymyślania coraz to nowych zabaw. W naszej kolekcji nie mogło więc zabraknąć obrazów z ulubionymi zwierzątkami milusińskich. Mamy sporą kolekcję ilustracji przedstawiających zarówno zwierzątka domowe, jak i bardziej egzotyczne. Wszystkie są kolorowe, wesołe i starannie zaprojektowane, więc będą cieszyć oko zarówno małych, jak i dużych domowników. Doskonale wpasują się w charakter wyrazistych i energetycznych, jak i bardziej stonowanych dziecięcych pokoików. Do wyboru są różne rozmiary, formy i podkłady, począwszy od materiałowych, poprzez drewniane, a na aluminiowych skończywszy. Jak wszystkie nasze produkty, cechuje je doskonała jakość i trwałość. Chcemy, by dziecięcy świat, którego staną się częścią, był za ich przyczyną jeszcze bardziej radosny i pełen kolorów.

Skoro jest fauna, musi być i flora

Rośliny wkraczają na salony. Popularność motywów organicznych i florystycznych w wystroju wnętrz zatacza coraz szersze kręgi, a kwiatki, fikusy i monstery w doniczkach to już zdecydowanie za mało. Chcemy je mieć także na tapetach, poduszkach, pościeli i… na ścianach, w formie grafik i obrazów. Dotyczy to także pokojów dziecięcych. Dla najmłodszych miłośników flory przygotowaliśmy kolekcję unikalnych obrazów, przedstawiających kwiaty, przyprawy, warzywa, drzewa i wiele, wiele innych. Dostępne są one w formie płótna na sznurku, wykończonego od dołu i góry drewnianymi listewkami. Taka retro forma nawiązuje do szkolnych rycin, jakie każdy z nas zna i pamięta. Obrazki są niewielkie, więc idealnie nadają się do tego, by stworzyć z nich ciekawą galerię.

W naszym serwisie znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów jak urządzić dziecięcy pokoik. Zadbamy o to, by produkty, które u nas zamówicie, spełniły wszystkie Wasze oczekiwania i byście dzięki nim tworzyli wraz ze swoimi bliskimi jedyną w swoim rodzaju, tylko Waszą przestrzeń. Obraz do pokoju Twojego malucha jest na wyciągnięcie ręki!

Exit mobile version