blog.empikfoto.pl

Personalizowany kubek na Dzień Babci i Dziadka? Zaprojektuj go sam!

Kubek ze zdjęciem to pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie, ilekroć ich spytamy, właściwie zawsze odpowiadają, że nic nie jest im potrzebne. Z tego powodu znalezienie prezentu dla nich bywa tak trudnym zadaniem! Prezent dla tak wyjątkowych ludzi, jakimi są nasi dziadkowie, powinien przecież wzruszyć i chwycić ich za serce. Jeśli w tym roku stoisz przed wyborem prezentu z pewnym wyprzedzeniem, jest rzecz, która zawsze wywołuje uśmiech na twarzach obdarowanych. Przedstawiamy nasz pomysł na prezent – kubek na Dzień Babci i Dziadka.

Nic tak nie cieszy jak personalizowane upominki na Dzień Babci i Dziadka

Wprawdzie kubki z popularnymi napisami „super babcia” czy „najlepszy dziadek” wciąż są absolutnymi hitami zakupowymi, wyznajemy jednak zasadę, że każdy prezent dopiero po dodaniu do niego odrobiny personalizacji, staje się naprawdę wyjątkowy. Z tego powodu na stronie Empik Foto udostępniamy mnóstwo szablonów, które biały, klasyczny kubek dla babci i dziadka przemienią w coś niepowtarzalnego i dedykowanego naszym ukochanym bliskim. Poszukaj więc kilku wspólnych, rodzinnych zdjęć – nie muszą być idealne i wykonane profesjonalnym, drogim sprzętem. Wystarczy, że będziecie na nich razem, a fotografie przywołają radosne chwile i szczęśliwe wspomnienia. To właśnie to jest gwarantem poruszenia babcinego i dziadkowego serca!  

Do kubków dołącz spersonalizowane życzenia oraz coś, co w przypadku tego prezentu z pewnością się przyda – pyszną owocową herbatę lub aromatyczną kawę. Jeszcze tylko torebka prezentowa czy ozdobny papier i nie pozostaje Ci nic innego, jak wyjazd w odwiedziny do dziadków!

Kubek ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka to pomysł na prezent, który umili każdą chwilę z ulubioną kawą.

Zrób to sam – kubek dla babci i dziadka w 5 krokach

Jeśli sądzisz, że kubek na Dzień Babci i Dziadka jest trudnym wyzwaniem do zaprojektowania, już za kilka chwil wyprowadzimy Cię z tego błędu. Dzięki intuicyjnemu edytorowi i dziesiątkom gotowych, dedykowanych szablonów, projekt kubka zajmie Ci nie więcej niż parę minut, a zrobisz go nawet na swoim telefonie! 

Personalizowany prezent to najlepszy prezent

Dlaczego kubek na Dzień Babci i Dziadka to tak popularny prezent? Śpieszymy z wyjaśnieniem! Kubek ze zdjęciem chwyta za serce i przywołuje najpiękniejsze wspomnienia za każdym razem, gdy po niego sięgamy. Personalizowanie prezentu jest jedną z najlepszych form pokazania, że zależy nam na obdarowanej osobie, że jest dla nas ważna, chcemy, by czuła się wyjątkowo i ciepło wspominała wspólne, radośnie spędzone chwile. Kubek ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka to coroczny bestseller, który spisuje się na medal zarówno, gdy wnuczki są jeszcze bardzo malutkie, jak i wtedy, gdy jesteśmy już dorośli. Wspomnienia nie mają daty ważności, więc zawsze stanowią idealny wybór na prezent, szczególnie dla kogoś, z kim jesteśmy blisko.

Zdjęcie rodzinne, Twój portret z dziadkami, czy po prostu Twoje zdjęcie z wakacji… Personalizowany kubek dla babci i dziadka przygotowany od serca ucieszy ich, niezależnie od zdjęcia, które wybierzesz.

A w Dniu Babci i Dziadka…

… koniecznie wybierzcie się na wspólne spędzenie czasu. Nie ma piękniejszego, bardziej trafionego prezentu niż czas spędzony z najbliższymi. Z dziadkami przeważnie nie mamy okazji widywać się codziennie, a to właśnie dla nich jesteśmy przysłowiowym „oczkiem w głowie”. To oni są dla nas często niczym drudzy rodzice, mając ogromny wpływ na nasze wychowanie, wartości, czy zwyczaje. Na nadchodzący Dzień Babci i Dziadka zastanów się – co sprawiłoby naszym kochanym seniorom najwięcej radości?

Jeśli są to aktywne osoby, z pewnością świetnie spędzicie czas wybierając się na spacer po ogrodzie botanicznym czy okolicznym parku. Taki spacer jest wyjątkowo przyjemny, gdy zostanie zwieńczony odwiedzinami w pobliskiej kawiarni na kawałku ciasta! A może wiesz, że spodobałby im się film, który aktualnie grają w kinie? Lub chętnie wybraliby się do niedawno otwartej knajpy z pyszną, włoską pizzą? Dzień Babci i Dziadka to także świetny pretekst po prostu – do domowych odwiedzin. Jeszcze tylko rozgrzewająca herbata w nowych, personalizowanych kubkach i możecie zagłębić się w długie rozmowy, pełne śmiechu i radosnych wspomnień. Babcia z dziadkiem z pewnością będą zachwyceni tak spędzonym dniem!

Exit mobile version