blog.empikfoto.pl

Prezent na Dzień Ojca od niemowlaka – pomysły

Jeśli 23 czerwca twój partner będzie po raz pierwszy świętował Dzień Ojca, warto sprawić, by był dla niego wyjątkowy! W imieniu Waszego dziecka, albo z jego pomocą, przygotuj prezent na Dzień Ojca od niemowlaka. Jest to chyba jedna z niewielu okazji, kiedy nawet największemu twardzielowi zakręci się łezka w oku. Zobacz więc, co najlepiej sprezentować świeżo upieczonemu tacie!

Pierwsze zdjęcie z tatą!

Na tę okazję zdecydowanie najlepszy będzie podarunek personalizowany. Jeśli masz już piękne zdjęcie malucha z tatą, to warto postawić na fotoobraz. Wyjątkowa ozdoba z pewnością trafi na honorowe miejsce w domu. Jeśli nie możesz zdecydować się na odpowiednie zdjęcie – nie ma problemu. Zrób kolaż! Na Empik Foto możesz skorzystać z gotowych szablonów lub zrobić swój z wykorzystaniem licznych ramek, clipartów oraz ozdób. Taki prezent z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

Prezent dla żeglarza

Jeśli Twój mężczyzna jest miłośnikiem żeglarstwa (lub ma inne hobby), to możesz zarówno jemu, jak i maluchowi sprezentować podobne koszulki ? Dla taty zaprojektuj taką z napisem KAPITAN, natomiast dla dziecka body z napisem MAJTEK. Dodaj clipart kotwicy lub kapitańskiego koła i voilà! Prezent gotowy. Popuść wodze fantazji i dopasuj treść koszulki do zainteresowań taty – dla informatyka zrób napisy Ctr+C i Ctr+V, dla miłośnika słodyczy CIACHO i CIASTECZKO, a w przypadku amatora fotografii TATA OBIEKTYW i NIEZŁA APARATKA. Tata i maluch z pewnością będą się wspaniale prezentować na wspólnym spacerze w pasujących do siebie koszulkach i body.

Podarunek dla zapracowanego taty

Jeśli praca twojego partnera polega, w dużej mierze, na przebywaniu w biurze, to z pewnością ucieszy się z pięknie oprawionej fotografii, którą będzie mógł ustawić na swoim biurku. Warto zastanowić się nad drewnianą ramką. Będzie nie tylko elegancko prezentującym się upominkiem, ale możesz również na niej wygrawerować dowolny napis, np. Kochanemu Tacie, Antoś. Tak pięknie oprawione zdjęcie wywoła uśmiech na twarzy mężczyzny, za każdym razem, kiedy na nie spojrzy.

Największy fan taty…

…to z pewnością jego maluch. Jeśli świeżo upieczony tata posiada kolekcję plakatów swoich ulubionych zespołów lub wokalistów, to z przyjemnością dołączy do nich ten z najlepszym tatą na świecie! Na Empik Foto możesz przygotować plakat z wybranego zdjęcia lub grafiki. Dodaj odpowiedni napis stylizowany na ulubiony gatunek muzyczny i opraw go w antyramę. W ten sposób zamienisz ulubione zdjęcie w ponadczasową pamiątkę, która będzie zdobić wasze mieszkanie czy gabinet szczęśliwego taty.

Gadżet codziennego użytku

Tata malucha jest gadżeciarzem? Z pewnością przypadnie mu więc do gustu case na telefon, pokrowiec na laptopa, breloczek do kluczy czy personalizowany planer. Każdy z tych przedmiotów możesz dowolnie personalizować – dodać ulubione zdjęcia, zabawne komentarze, ozdobić wybranymi grafikami i ramkami. Tak przygotowane gadżety będą każdego dnia poprawiać nastrój zabieganemu tacie.

Więcej pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca znajdziesz tutaj. Wszystkie personalizowane podarunki znajdziesz na stronie Empik Foto.  

Exit mobile version