blog.empikfoto.pl

Poduszka z nadrukiem – najlepszy prezent dla ukochanej osoby

Poduszka z nadrukiem

Z pewnością znasz to niepokojące uczucie, gdy zbliżają się urodziny lub imieniny kogoś z najbliższych, a w głowie masz kompletną pustkę. Chciałbyś oczarować solenizanta wspaniałym prezentem, ale nie masz żadnego pomysłu. Spokojnie. Mamy idealne rozwiązanie. Podaruj poduszkę z nadrukiem. Tak, tak, niby zwykła poduszka, ale dzięki starannie dobranemu nadrukowi stanie się w jednej chwili prezentem wymarzonym, a ty zrobisz świetne wrażenie.

Przywykliśmy chyba wszyscy do tego, że prezenty kupowane są często „na odczepnego” i wcale nie oznacza to braku uczuć, szacunku czy jakiejkolwiek atencji dla jubilata lub solenizanta. Utarło się po prostu, że panowie najczęściej otrzymują krawaty, skarpety lub alkohol. Z kolei z kolorowych opakowań panie najczęściej wyjmują perfumy, kosmetyki, a czasami bieliznę. Te prezenty oczywiście cieszą, bo obdarowany otrzymuje dowód pamięci, ale niestety nie zaskakują niczym specjalnym. Chcąc zatem podarować coś bliskim, warto przypomnieć sobie dwie podstawowe cechy prezentów, które sprawiają, że na buziach obdarowanych maluje się wielka radość. Jeśli podarunek ma w sobie wartość sentymentalną, a do tego jest praktyczny, to zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Te kryteria spełniają właśnie poduszki z nadrukiem.

Jak wybrać odpowiednią poduszkę z nadrukiem?

Zanim zaczniesz myśleć o nadruku, musisz zdecydować się na rodzaj poduszki, a tych jest naprawdę sporo. Przede wszystkim zastanów się, w jakim stylu urządzone jest mieszkanie osoby, której chcesz podarować poduszkę. Ci, którzy mieszkają we wnętrzach nowoczesnych, ucieszą się z pewnością z poduszek bawełnianych, o lekkim wyrazie. Osoby, których wnętrza emanują klasyką, będą zadowolone z poduszek aksamitnych. Natomiast ci żyjący w ciągłym biegu, lubiący otaczać się kolorowymi przedmiotami, modnymi wężami światełek będą zachwyceni poduszkami cekinowymi, które będą pięknie połyskiwać w każdym wnętrzu.

Niezwykle ważna jest kolorystyka. Paniom z pewnością łatwiej przyjdzie dobieranie barw do danego pomieszczenia, a panowie mogą mieć z tym kłopot. Warto jednak podjąć ten wysiłek i dobrać poduszki do ogólnej kolorystyki wnętrza. Jeśli nie umiesz tego zrobić, wybierz bezpieczne rozwiązanie i zdecyduj się na poduszkę jednobarwną w naturalnym kolorze. Wówczas możesz mieć pewność, że będzie ona pasowała do każdego pomieszczenia.

Na koniec pozostaje jednak najważniejsza decyzja – jaki nadruk powinien pojawić się na poduszce. Przychodzimy tu z pomocą i oferujemy własny katalog gotowych napisów i grafik, a więc możesz dobrać coś odpowiedniego dla osoby, którą chcesz obdarować takim prezentem. Jednak spróbuj pokusić się o nadruk według własnego pomysłu, bo wówczas masz naprawdę szansę oczarować tę bliską ci osobę.

Poduszka z indywidualnym nadrukiem

Znalezienie pomysłu na oryginalny nadruk to prawdziwe wyzwanie. Jeśli poduszka ma być prezentem dla ukochanej osoby, sprawa z pozoru wydaje się prosta. Jednak musisz wziąć pod uwagę charakter i upodobania twojej ukochanej lub twojego ukochanego. Zwykły napis w stylu „I love you” może się czasem okazać zbyt banalny. Niektórzy mają specyficzne poczucie humoru, więc nie musi ich też ucieszyć żartobliwe potraktowanie magii, która między wami panuje. Wymyśl zatem tekst pochodzący prosto z twojego serca, a z pewnością zostanie doceniony. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także nadrukowanie na poduszkach waszego wspólnego zdjęcia, na którym widać wspólną radość z nawet zwykłego przebywania ze sobą. Dobrym pomysłem są też zdjęcia ze wspólnych wyjazdów lub wakacji, bo dzięki temu będzie można wracać do miłych wspomnień.

Poduszka z nadrukiem jest też świetnym prezentem, który można podarować znajomym. Nadruki wówczas najczęściej powiązane są z zawodem wykonywanym przez solenizanta, ale zabarwione miłym humorem. Dobrym rozwiązaniem jest też nawiązanie do jakiejś pasji czy zainteresowań osoby, dla której poduszka ma być przeznaczona. Przyjaciele mogą też pokusić się o miłe przedstawienie jakichś cech jubilata, a wówczas takie napisy jak „Prawdziwy śpioch” czy „Koneser dobrego wina” z pewnością będą strzałem w dziesiątkę.

Exit mobile version