blog.empikfoto.pl

Pokój nastolatków – na jakie dekoracje warto postawić?

Paczkomat WAW198M Marszałkowska 94

Własny pokój nastolatków to miejsce, w którym powinni czuć się w pełni swobodnie. Aby czas spędzony w swoich „czterech ścianach” był dla nich jak najlepszy,  warto zadbać o odpowiedni wystrój wnętrza. Jakie dekoracje sprawdzą się w tym przypadku najlepiej?

Oryginalne plakaty na ścianę

Jednym z najczęściej wybieranych dodatków do pokoju nastolatka są duże plakaty do powieszenia na ścianę. Nie chodzi jednak o te wyrwane z młodzieżowego czasopisma, a o wysokiej jakości plakaty w dużym formacie, oprawione w stylową ramkę. Możesz także sam zaprojektować swój plakat i umieścić na nim wszystko, co wpasuje się w wystrój wnętrza i jest zgodne z Twoimi upodobaniami! Istnieje możliwość wyboru spośród wielu formatów – dobrym pomysłem jest połączenie kilku plakatów w różnych rozmiarach i powieszenie ich obok siebie.

Wyjątkowe odbitki retro

Na ścianach młodzieżowych pokojów coraz częściej pojawiają się również zdjęcia, zazwyczaj w większej ilości. W ostatnich latach najpopularniejsze stały się te w stylu polaroid, z charakterystyczną białą ramką. Korzystając z oferty Empik Foto, możesz stworzyć wyjątkowe odbitki retro z wybranymi przez siebie zdjęciami. Dzięki temu zachowasz najpiękniejsze chwile swojego życia na dłużej i powrócisz do nich wspomnieniami przy każdym spojrzeniu na ścianę. Doskonałym sposobem na ozdobienie pokoju za pomocą zdjęć-polaroidów jest przypięcie ich do rozwieszonego na ścianie jutowego sznurka. W tym celu najlepiej użyć niewielkich drewnianych klamerek. Dekoracja nabierze jeszcze większego uroku, jeśli ze sznurkiem połączysz lampki LED o ciepłym świetle. Tak ozdobiony pokój to zdecydowanie marzenie większości nastolatków. Z Empik Foto stworzysz wyjątkową dekorację ze zdjęć w szybki i niezwykle prosty sposób!

Poduszki ze zdjęciem lub grafiką

Urządzając młodzieżowy pokój, warto zwrócić uwagę również na poduszki ozdobne. Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że wielu nastolatków wybiera tego typu dekoracje. Jeżeli dodatkowo istnieje możliwość personalizacji poduszek, jest to jeszcze ciekawsza opcja. W Empik Foto możesz stworzyć poduszki z wybraną przez siebie fotografią, tekstem lub grafiką. Dzięki temu masz pewność, że będzie ona idealnie pasowała do Twojego prywatnego królestwa! Najlepszy efekt uzyskasz łącząc ze sobą kilka różnych poduszek i układając je w jednym miejscu na łóżku. Te miękkie i puszyste dekoracje nie tylko dodają wnętrzom charakteru, ale i powodują, że są one bardziej przytulne. W połączeniu z ciepłym kocem okażą się idealnym wyborem na chłodne wieczory!

Urządzanie pokoju dla nastolatka to wielka przyjemność. Biorąc pod uwagę ilość dostępnych na rynku dekoracji wnętrz, istnieje wiele możliwości aranżacji tego pomieszczenia. Ważne, aby nastolatek sam brał aktywny udział w jego aranżowaniu – wówczas będzie czuł się w nim w pełni komfortowo!

Exit mobile version