blog.empikfoto.pl

Pomysł na prezent dla Niej! Uwaga Konkurs!!!

To ważne jaki prezent wybierzesz dla swojej ukochanej dziewczyny, kobiety, narzeczonej. Tak naprawdę nie liczy się cena prezentu. Najbardziej doceniony zostanie upominek, w którego przygotowanie i wykonanie włożysz  serce. Empikfoto pomoże Ci w wykonaniu, od Ciebie potrzebujemy tylko pomysłu i projektu.

Prezent zamówiony na empikfoto.pl będzie bardzo osobisty i niepowtarzalny, a taki efekt doceni każda Kobieta. Zaczniemy od kilku najprostszych pomysłów na prezent.

odbitki

Wybierz najciekawsze wspólne zdjęcia, powkładaj do pięknego albumu i prezent gotowy! Świetnym pomysłem może być również odbitka w formacie 20×30 lub 30×40! Oprawione zdjęcie to niedrogi, a jakże efektowny prezent!

fotogadżety

Kubek to dobry prezent dla każdego. Dla niej możesz wybrać bardziej kobiecy kubek Latte lub filiżankę. Jedną z nowości jest drewniane pudełko. Można w nim trzymać biżuterię, listy… Poduszka lub maskotka to skromny ale sympatyczny upominek. Jak miło przytulić się do misia lub wtulić w poduszkę, ze zdjęciem wykonanym przez ukochanego. Dla wszystkich dziewczyn proponujemy również koszulki damskie, kule śnieżne lub z sercami, a na nich dowolne zdjęcie!

kalendarz

Najszybciej stworzysz kalendarz na papierze fotograficznym HD. Jeśli jesteś zdecydowany, stworzenie kalendarza zajmie Ci 5 minut. Wybierz 13 zdjęć np. wspólnie spędzonych chwil, jej ulubione fotografie, a może zdjęcia wykonane przez nią? Wybierz szablon, rozmiar, przeciągnij zdjęcia na odpowiedni miesiąc i zamów. Gotowe! Kalendarz ze zdjęciami na świetnej jakości papierze fotograficznym na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy.

fotoksiążka

Jest jeszcze troszkę czasu dlatego zachęcamy do poświęcenia kilku chwil i stworzenia dla Niej Fotoksiążki.

To prezent, który wymaga trochę więcej zaangażowania, jednak efekt jest nadzwyczajny! Dla niej proponujemy fotoksiążkę ze zdjęciami ze wspólnych podróży,  może jakaś wspólna sesja? Jeśli Twoja wybranka interesuje się fotografią, na pewno ucieszy się, gdy zrobisz jej swego rodzaju portfolio w fotoksiążce! Wybór fotoksiążek jest ogromny. Od małych kwadratowych książeczek po duże eleganckie książki na papierze fotograficznym.

obraz na płótnie, plakat, fototapeta, naklejka

Na koniec proponujemy fototapetę, plakat, naklejkę lub obraz na płótnie, które odmienią wnętrze jej sypialni, pokoju lub łazienki!  Poniżej kilka pomysłów. Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Możesz wykorzystać swoje zdjęcie lub jedno z 10 mln zdjęć i grafik fotoDekor!

Fototapeta winylowa „Pole lawendowe” nadaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Taka naklejka na folii transparentnej powinna jej się spodobać!

Może podarujesz jej naklejkę na komputer? Wygląda bardzo efektownie.

Fototapeta z ciekawą grafiką sprawia, że pokój wygląda dużo nowocześniej!

Jeśli Twoja dziewczyna należy do tych odważniejszych… proponujemy fototapetę tego typu.


Ostatnio w modzie jest zebra! Tu fototapeta winylowa.

Czy ona lubi Paryż? Tryptyk z obrazów na płótnie.

Na koniec proponujemy konkurs.
1) podziel się linkiem do tego wpisu (lub innego z serii „pomysł na prezent”) na Facebooku, Twitterze lub innym portalu społecznościowym,
2) w komentarzu do tego wpisu dodaj pomysł, jak w ciekawy sposób wykorzystać produkty dostępne na empikfoto.pl jako prezent!
Spośród odpowiedzi wybierzemy najciekawsze pomysły. Do wygrania najnowsza płyta Basi Trzetrzelewskiej lub zespołu Hurts. To świetny dodatek do prezentu pod choinkę!
Czekamy na Wasze komentarze do niedzieli. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek!

Exit mobile version