blog.empikfoto.pl

Pomysły na prezenty z okazji czwartej rocznicy ślubu

 

Chociaż kwiaty są tradycyjnym motywem czwartej rocznicy ślubu, nie oznacza to, że piękny bukiet to jedyny pomysł na prezent z jej okazji. Spróbuj pomyśleć nieszablonowo i wybrać inny sposób na okazanie uczucia Twojej drugiej połówce. Oczywiście jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc! Sprawdź nasze pomysły na prezenty.

  1. Deska do krojenia

Solidna i piękna deska z wyjątkowym motywem ozdobnym będzie wspaniałym symbolem Waszego partnerstwa.

 

  1. Zestaw ręczników

Spersonalizuj je za pomocą nadrukowanej fotografii, monogramu lub cytatu. Będą przypominały o Waszym uczuciu za każdym razem, gdy będziecie ich używać.

 

  1. Urocze sukulenty

Jako alternatywa dla ciętych kwiatów świetnie sprawdzi się zestaw niewielkich sukulentów w doniczkach ozdobionych życzeniami z okazji rocznicy lub cytatem. Możesz dołączyć do nich ogrodniczy gadżet, jak rękawiczki lub kapelusz chroniący przed słońcem.

 

  1. Obrus

Czy Twój partner lub partnerka lubi wydawać przyjęcia? Jeśli tak, podaruj mu piękny obrus z monogramem i pięknym kwiatowym motywem.

 

  1. Saszetki z lawendą i eukaliptusem

Celebruj łagodzącą moc naturalnych zapachów własnoręcznie uszytymi woreczkami wypełnionymi lawendą i eukaliptusem. Można używać ich wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zatrzymanie pięknego zapachu.

 

  1. Zioła w słoikach

Pomaluj słoiki kredową farbą, dodając ozdobne elementy w kolorze złota. Dzięki temu uzyskasz modny, rustykalny efekt. W słoikach zasadź często używane przez Was zioła, a jako dodatek do prezentu dołącz voucher na lekcje gotowania.

 

  1. Fotoksiążka

Dawne wspomnienia, takie jak pierwsza randka, oświadczyny czy wspólne wyjazdy mogą zacierać się w pamięci. Nie pozwól im na to, projektując fotoksiążkę będącą upamiętnieniem Waszych wspólnych najważniejszych momentów.

 

  1. Doniczka

By uczcić Wasz kwitnący związek podaruj swojemu Partnerowi lub Partnerce doniczkę z wyciętym symbolem serca i Waszymi inicjałami w środku. Nie zapomnij o zasadzenoiu w niej pięknej rośliny.

 

  1. Inspirowane naturą obrazy

Znajdź inspirację w przyrodzie i zaprojektuj lub zamów spersonalizowany wydruk przedstawiający Waszą ulubioną roślinę.

 

  1. Spersonalizowana poduszka

Jeśli Twoja druga połowa lub wylegiwać się na sofie, sprezentuj im spersonalizowaną poduszkę, która szybko stanie się ich ulubioną. Zastanów się nad roślinnym motywem z Waszymi wplecionymi inicjałami.

Exit mobile version