blog.empikfoto.pl

Prezent na 18 dla przyjaciółki – pomysły na prezent

Każde wydarzenie, które świętujesz wspólnie z bliską koleżanką, jest okazją do podarowania jej wartościowego upominku. Szczególnie wyjątkowy musi być jednak prezent na osiemnastkę dla przyjaciółki. Szukasz pomysłów i inspiracji, jak uczcić ten dzień? Sięgnij po nasze propozycje — sentymentalne, spersonalizowane fotoprezenty. Mogą być samodzielnym upominkiem lub dodatkiem do głównej niespodzianki.

Osiągnięcie pełnoletniości zasługuje na huczne świętowanie. Nastolatki po raz pierwszy wyjeżdżają na weekend za miasto lub organizują szaloną zabawę do rana. Kupują też sobie prezenty. Wielu z zaproszonych gości zastanawia się nie tylko nad tym, w co się ubrać i z kim przyjść na imprezę, ale przede wszystkim, jaki prezent na 18 dla przyjaciółki kupić? Jeżeli Ty również szukasz inspiracji, sprawdź nasze pomysły na upominki, w tym sentymentalne fotoprezenty. To super prezent na 18 dla dziewczyny, która ceni sobie spersonalizowane podarunki.

Najlepsze pomysły na prezent na 18 dla przyjaciółki

Jeżeli masz zamiar obdarować bliską osobę, to możesz sięgnąć po rozmaite prezenty. Na 18 urodziny dla przyjaciółki wybierz coś wyjątkowe — pamiątkę, którą z uśmiechem będzie wspominała po latach.

Szczególnie zachęcamy Cię do zakupu upominków praktycznych. Jeżeli koleżanka będzie mogła z nich korzystać na co dzień. Na przykład robiąc herbatę, czy idąc na fitness to doceni je jeszcze bardziej. O tym, że zostały podarowane przez Ciebie, będzie przypominać spersonalizowany nadruk, dedykacja lub dowolna grafika, jaką ozdobimy wybrany prezent na 18 dla przyjaciółki.

Nadal nie masz pomysłu, co spodoba się solenizantce? Proponujemy Ci 5 zestawów składających się z elementów o charakterze funkcjonalnym oraz sentymentalnym. Ich zaletą jest też stosunkowo niska cena, tak istotna dla nastolatków, którzy kupują prezent dla przyjaciółki na 18 od serca.

  1. Kosmetyki — krem, balsam lub ulubione perfumy koleżanki zamknięte w drewnianym pudełku ozdobionym Waszym zdjęciem i wygrawerowanymi życzeniami.
  2. Kubek z zestawem herbat lub kaw z różnych zakątków świata. Taki zestaw jest idealny na chandrę lub wieczór spędzony na seansie filmowym w domu.
  3. Zestaw fartuch + przepiśnik z imieniem właścicielki — propozycja na oryginalny prezent na 18 dla przyjaciółki, która kocha gotować.
  4. Spersonalizowana koszulka z urodzinową dedykacją i karnetem na siłownię. Doskonały upominek dla aktywnych, które szukają motywacji, by zacząć ćwiczyć.
  5. Poduszka ozdobiona sentencją lub/i Waszym wspólnym zdjęciem. Idealna jako dekoracja kanapy oraz element wyposażenia łóżka.

Zdarza się, że goście zaproszeni na imprezę decydują się złożyć na jeden większy prezent. Czy to oznacza, że kupując wypasiony aparat dla amatorki fotografii lub elegancki zegarek dla fanki stylowych dodatków, nie musisz już dokładać nic od siebie? Naszym zdaniem nawet niewielki upominek, taki jak symboliczna fotokartka może wzbudzić równie wiele emocji co drogi prezent.  Nie rezygnuj z niego!

Sentymentalne prezenty osiemnastkowe dla przyjaciół

Osiągnięcie pełnoletniości to ważny etap w życiu każdego człowieka. Takie urodziny zapamiętuje się na zawsze i po latach wraca do nich z sentymentem. Chcesz być obecna we wspomnieniach bliskiej osoby? Poświęć nieco więcej czasu i wysiłku na zaprojektowanie oryginalnego prezentu na 18 dla dziewczyny. Wiele osób decyduje się skomponować kronikę czy stworzyć fotoksiążkę dokumentującą lata przeżyte wspólnie z solenizantem. To wspaniała podróż do przeszłości – szczególnie, jeśli z łączy Was długa znajomość.

Przyjaźń rozkwitła w piaskownicy lub w przedszkolu? Album ze zdjęciami z ponad dekady może być naprawdę opasłym tomiskiem! Każdą z fotografii możesz opatrzyć podpisem lub śmieszną emotką, która najlepiej opisze daną sytuację. Założymy się, że większość z nich będzie zrozumiała tylko dla Was dwóch! Gdy przeglądając kolejne karty fotoksiążki, raz po raz będziecie wybuchać śmiechem lub wzruszać się, to znak, że wycelowałeś w naprawdę fajny prezent na 18 dla przyjaciółki. I właśnie o to chodzi!

Exit mobile version