blog.empikfoto.pl

Prezenty na Dzień Chłopaka

Ostatniego dnia września obchodzić będziemy Dzień Chłopaka. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na upominek dla swojego narzeczonego, przyjaciela, brata czy taty, to zastanówcie się nad personalizowanym gadżetem, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Poniżej znajdziecie kilka propozycji ?

Aby przekonać się, o czym marzą panowie, postanowiliśmy przejść się po biurze EmpikFoto i zapytać naszych wspaniałych kolegów, co chcieliby dostać z okazji swojego święta. Jesteście ciekawi? Oto trzy pomysły na prezenty z okazji Dnia Chłopaka.

Andrzej, grafik

Jest największym miłośnikiem kawy w naszym biurze. Jak sam twierdzi, wypija niezliczone ilości tego napoju każdego dnia. W domu ma niemałą kolekcję kubków, w których kawa smakuje mu najlepiej, jednak nie znalazł motywacji do tego, aby przynieść jeden z nich do pracy. Dlatego zapytany o praktyczny upominek na Dzień Chłopaka, bez wahania wskazał właśnie kubek.

Kawoszowi czy miłośnikowi herbaty możecie podarować magiczny kubek, który zmienia kolor pod wpływem temperatury napoju. Mężczyzna z pewnością będzie pozytywnie zaskoczony, kiedy klasyczny, czarny kubek pod wpływem gorącej kawy zamieni się we wspomnienie z ostatniej wyprawy – naczynie może bowiem ozdobić wybrane przez Was zdjęcie.

Kamil, księgowy

Nasz księgowy, na co dzień stąpający twardo po ziemi wielbiciel cyferek, po godzinach jest niezwykle towarzyską osobą. Na jego biurku stoi więc kilka ramek ze zdjęciami wykonanymi podczas spotkań z przyjaciółmi oraz niezapomnianych podróży. Najlepszym prezentem dla niego będzie więc… fotografia na panelu, czyli produkt, który łączy w sobie zdjęcie i podstawkę.

Jeśli Wasz ojciec czy chłopak trzyma na biurku zdjęcie z męskiego wyjazdu czy niesamowity widok, który uchwycił za pomocą aparatu podczas ostatniego urlopu, to warto podarować mu kolejną fotografię do tej kolekcji, ale w zupełnie innej oprawie. Elegancki fotopanel doskonale wkomponuje się we wnętrze nowoczesnego biura. Odporny na zarysowania i promienie UV z pewnością zostanie doceniony przez miłośnika eleganckich gadżetów.

Wojtek, marketingowiec

Z racji wykonywanego zawodu, Wojtek nie rozstaje się z telefonem. Zapytany o drobny upominek, od razu wskazał nowe etui na swoją komórkę. Może więc pokrowiec ze zdjęciem lub motywującym cytatem będzie strzałem w dziesiątkę także i w przypadku osoby, którą Wy chcecie obdarować?

Projektując personalizowane etui macie pełną dowolność. Możecie wybierać spośród wielu teł, clipartów oraz dodawać ulubione zdjęcia. W ten sposób stworzycie niezapomnianą pamiątkę, którą, obdarowany będzie mógł mieć zawsze przy sobie ?

Znalezienie odpowiedniego podarunku dla bliskich nam panów wcale nie jest takie trudne. Wystarczy odrobina kreatywności, aby zmienić zwykły gadżet w cudowną pamiątkę.

Exit mobile version