blog.empikfoto.pl

Świętuj Dzień Kobiet z… kobietami!

dzień kobiet

Kobiety każdego dnia czerpią od siebie to, co najlepsze. Zawsze, kiedy babcia daje rady, mama pokazuje jak być niezależną, a Ty jesteś przykładem dla młodszej siostry – wzajemnie się inspirujecie. I o to chodzi! Kobiecą siłą jest pasja, zaangażowanie i energia. Pamiętajcie więc o tym 8 marca i spędźcie ten dzień w gronie kobiet, które motywują Was do działania.

Dzień Kobiet, jak sama nazwa wskazuje, to święto kobiet ustanowione dla… kobiet. Wspólne spędzenie czasu z przyjaciółką, mamą, siostrą czy babcią, będzie więc najlepszym sposobem na uczczenie 8 marca. Być może jesteście różne, ale przecież kochacie razem przebywać – wspólnie możecie więc uczynić ten dzień wyjątkowym! ?

Gdzie się wybrać w Dzień Kobiet?

Czas na relaks w ulubionym salonie masażu lub zorganizowanie domowego SPA zamienią Dzień Kobiet w wyjątkowy moment dla Ciebie.

Gdzie tylko chcecie! Możecie przygotować domowe SPA, obejrzeć najnowszy serial, kupić wino, zamówić ulubione jedzenie i spędzić czas na plotkowaniu. Jeśli nie jesteście domatorkami, to koniecznie wyjdźcie na miasto. Kino, egzotyczna restauracja, czy koncert uczynią ten wieczór równie klimatycznym. Pamiętajcie, że tego dnia wiele miejsc będzie organizować imprezy i spotkania, na które wstęp będą miały tylko panie (sorry panowie!). Jeśli natomiast jesteście miłośniczkami ekstremalnych przeżyć, to wybierzcie się na gokarty lub ściankę wspinaczkową. Ten dzień jest Wasz i nikt nie mówi, że musicie go spędzić na oglądaniu romantycznego filmu wspólnie z Waszą drugą połówką. Jako silne babki same możecie przecież sprawić, że będzie wspaniały!

Czy to oznacza brak prezentów na Dzień Kobiet?

Oczywiście, że nie! Doskonale wiemy, że każda kobieta uwielbia podarunki, my też 🙂 Dlatego poza naręczami bukietów od Waszych mężczyzn proponujemy, abyście same także przygotowały upominki, które umilą Wam ten wieczór. Co powiecie na kartkę z okazji Dnia Kobiet? Teraz możecie ją od zera zaprojektować z myślą o konkretnej przyjaciółce. Różnorodne tła oraz cliparty pozwolą na przygotowanie maksymalnie spersonalizowanych życzeń dla każdej z koleżanek. Możesz również obdarować bliskie ci kobiety personalizowanymi magnesami. Wasze wspólne zdjęcie z napisem „Girls power” czy „Dzień Kobiet z kobietami” z pewnością będzie piękną pamiątką dla każdej z uczestniczek wieczoru.

Dzień Kobiet sam na sam z… samą sobą

W Dzień Kobiet nie zapomnij też o drobnych upominkach, które możesz podarować… samej sobie!

Dzień Kobiet możesz również spędzić z najwspanialszą kobietą jaką znasz – z samą sobą! Relaksujący wieczór tylko w Twoim towarzystwie (lub przystojniaków jak Ryan Gosling czy Johnny Depp, którzy dotrzymają Ci towarzystwa, uśmiechając się zalotnie z ekranu telewizora) będzie równie udany i niezwykle relaksujący. Pamiętaj, że jest to Twoje święto, więc możesz spędzić je w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzysz. Koniecznie przygotuj też dla siebie prezent! Obdaruj się kubkiem z ulubionym zdjęciem lub cytatem. Myślałaś może ostatnio nad zagospodarowaniem tej pustej ściany przy półce? Powieś tam obraz z widokiem, który będzie Ci przypominać wakacje, albo fotografię rodziny czy przyjaciółek. A może przyda Ci się etui na telefon ze zdjęciem ukochanego psiaka lub pokrowiec na laptopa w kosmiczny wzór? Wybierz to, co sprawi Ci największą przyjemność!

Więcej pomysłów na prezenty z okazji Dnia Kobiet znajdziecie tutaj. Wszystkie personalizowane upominki wykonacie na Empik Foto.

Exit mobile version