blog.empikfoto.pl

Tablica na zdjęcia i pamiątki – jak ją stworzyć?

Popularna ostatnio tablica na zdjęcia i pamiątki, zwana również memory board, to doskonały sposób na organizację oraz zachowanie najpiękniejszych wspomnień. Możecie do nich przyczepić zarówno zdjęcie chłopaka, motywacyjny liścik od przyjaciółki, jak i swoje cele na dany miesiąc. Dzisiaj pokażemy Wam, jak taką tablicę wykonać własnoręcznie.

Tablica na zdjęcia i pamiątki to nie tylko dekoracyjny element, ale również praktyczny i emocjonalny dodatek do naszego wnętrza. Dzięki tablicy możemy łatwo wyeksponować ulubione fotografie, zaproszenia, bilety czy drobne upominki, które mają dla nas szczególne znaczenie. To idealne miejsce do gromadzenia wspomnień z ważnych wydarzeń, podróży czy chwil spędzonych z bliskimi. Tablica na zdjęcia umożliwia nam tworzenie unikalnej i osobistej galerii, która dodaje charakteru naszemu domowi i pozwala nam powracać do tych wyjątkowych momentów. Bez wątpienia jest to wartościowa i funkcjonalna pamiątka, która cieszy oko i serce każdego dnia.

Do wykonania tablicy potrzebne będą:

Krok 1

Wybieramy ulubione kolory farby akrylowej – takie, które będą pasowały do ozdobnej wstążki. Przy pomocy wałka lub pędzla malujemy podobrazie malarskie.

Krok 2

Baza tablicy na zdjęcia i pamiątki przesycha i wtedy mocujemy do niej z tyłu pinezkami wstążkę. Wstążka powinna przechodzić przez środek tablicy, aby móc do niej przyczepić jak najwięcej pamiątek.

Krok 3

Tablica na zdjęcia i pamiątki może być dodatkowo ozdobiona. My użyliśmy szablonu do zdobienia płótna i pędzla gąbkowego, którym nanieśliśmy na tablicę kolorowe kropki z mieszanki farb akrylowych. Ale można to zrobić także przy pomocy zupełnie innych akcesoriów – naklejek czy taśm washi.

Teraz wystarczy przyczepić do tablicy swoje ulubione zdjęcia, pamiątki czy motywujące cytaty. Fotografie możecie wywołać na EmpikFoto. Szeroki wybór formatów oraz papierów pozwoli dostosować zdjęcia do Waszych upodobań. W odbitkach płóciennych zakochają się artystyczne dusze, natomiast miłośniczkom stylu glamour z pewnością przypadną do gustu te o perłowym połysku. W jakim stylu będą Twoje fotografie?

Exit mobile version