blog.empikfoto.pl

Urodzinowa impreza tematyczna dla dziecka – pomysły na niezapomnianą zabawę!

urodziny tematyczne dla dzieci

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic! Dlatego właśnie organizując dziecku urodziny tematyczne, gwarancję sukcesu masz już w kieszeni. Pozwolenie dziecku na beztroską zabawę w tematyce, którą najbardziej uwielbia, to najlepszy prezent urodzinowy, jaki możesz mu podarować. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, by impreza zapadła w pamięci Twojego szkraba na całe życie. Trzecie, siódme czy dziesiąte urodziny – dzieci kochają przebieranki i wcielanie się w nowe role, szczególnie, gdy dotyczą one ich ulubionych zwierzaków czy postaci z bajek. Zostań z nami i sprawdź, o czym należy pamiętać przy organizacji urodzin tematycznych dla dzieci.

Impreza tematyczna – pomysły na motyw przewodni

Wybór tematu to najważniejsza decyzja dotycząca nadchodzącej imprezy. Jednym z najczęściej wybieranych przez rodziców motywów wciąż pozostają ulubione bajki ich dzieci. Najważniejsze jest, by nie iść na łatwiznę i wybrać tematykę urodzin zgodną z autentycznymi, szczerymi zainteresowaniami dziecka.

Jeśli więc piosenkę „Mam tę moc” znasz już na pamięć, rozważ zorganizowanie urodzin dziecka w stylu „Krainy Lodu”. Znana małym i dużym bajka o przyjaźni, rodzinie, odwadze i siostrzeństwie podbiła serca widzów już kilka lat temu, lecz wciąż jest na topie wybieranych tematyk imprez urodzinowych. Przebrana za Elsę jubilatka z pewnością będzie zachwycać, a co więcej, spełni jedno z najpopularniejszych dziecięcych marzeń, jakim jest zostanie księżniczką. Ta impreza musi się udać!

Kolekcja Jednorożec – wejdź w krainę magii z naszą kolekcją jednorożców! Stwórz niezapomniane urodziny w stylu jednorożców, które oczarują każdego małego gościa.

Niemalże wszystkie małe księżniczki kochają pewne mityczne stworzenie. Ukazywane w pięknych, pastelowych kolorach jednorożce to wdzięczny temat na urodziny tematyczne, który spodoba się najmłodszym jubilatkom. Co więcej, aktualnie motyw jednorożców można znaleźć na naprawdę wielu dodatkach i dekoracjach, dlatego organizacja urodzin w tym stylu będzie wdzięcznym i łatwym zadaniem. Aby jeszcze bardziej umilić proces organizacji rodzicom, wprowadziliśmy jednorożcową kolekcję na salony Empik Foto. Od niedawna, jednorożce opanowały nasze kubki, fotoksiążki, magnesy, koszulki i plakaty, więc spotkanie tego wyjątkowego zwierzęcia nie jest już takie niemożliwe!

Mali zdobywcy, dla których planeta Ziemia jest zdecydowanie za mała, by się nią zadowolić – na pewno chętnie w ramach urodzinowej imprezy wyruszą w kosmos! Impreza tematyczna w stylu kosmicznym to ciekawa propozycja z ogromnym potencjałem. Fluorescencyjne gwiazdki, srebrne serpentyny i kartonowe rakiety to tylko kilka propozycji na urozmaicenie wyglądu imprezy. Jubilat-podróżnik będzie mógł włożyć „prawie” prawdziwy skafander kosmiczny i poczuć, jak cały świat jest w jego rękach. To wyjątkowe wydarzenie będzie wspominał jeszcze przez lata!

Kolekcja Dino – odkryj prehistoryczne cuda z naszą kolekcją dinozaurów! Przygotuj się na urodziny pełne przygód i fascynujących odkryć dla małych paleontologów.

Wróćmy na Ziemię i przenieśmy się kilka miliardów lat wstecz. Ta podróż w czasie zabiera nas… do ery mezozoiku, gdzie po Ziemi stąpały największe kręgowce, jakie znamy – dinozaury. Impreza tematyczna o tej tematyce przypadnie do gustu wszystkim małym fanom wielkich stworzeń. Dziecięca ciekawość nie pozostawia złudzeń – dinozaury to jedne z najciekawszych istot, jakie stąpały po naszej planecie i często stanowią główny obszar zainteresowań nieletnich jubilatów. Imprezę w stylu dinozaurów na pewno rozkręcą drobne zabawki, nadruki na serwetkach, dmuchańce tematyczne czy personalizowane fotopamiątki. Dla fana dinozaurów przygotowaliśmy specjalne kubki, puzzle czy poduszki, a w planach mamy o wiele więcej! Uchylimy za to rąbka tajemnicy, że wśród imprezowych gadżetów znajdą się także balony, papierowe talerzyki i kubeczki czy girlandy, więc warto obserwować naszą stronę!

Nie odchodząc tak daleko od tematyki dinozaurów, musimy wspomnieć także o pomyśle na dziką zabawę w dżungli! Urodziny tematyczne (dla dzieci) to świetna okazja by nie tylko bawić, ale także uczyć małe pociechy – o faunie i florze tych niesamowitych, dzikich miejsc. Dzieciaki mają świetną okazję na zwierzęce przebieranki, a dorośli poczują się jak w tropikach przy dekoracjach z roślinnych lian i liściastych instalacji. W przypadku tej imprezy pomysłów nie brakuje: balony układające się w palmy czy liście, tort ze zwierzętami z masy cukrowej, dżunglowe ścianki ze sztucznych roślin i całe mnóstwo pluszowych władców lasu sprawi, że przeniesienie się do lasu deszczowego zajmie tylko parę sekund.

Urozmaicona zabawa gwarantowana na urodzinach w stylu safari, gdzie każde dziecko poczuje się jak prawdziwy odkrywca.

Czy są z nami mali sportowcy? Skoro ruch to zdrowie, warto go propagować nawet przy okazji urodzin dziecka. Urodziny tematyczne w tym stylu nie muszą być nudne, szczególnie, gdy nasze dziecko i jego przyjaciele najchętniej czas wolny spędzają np. na boisku. Wszechobecne balony we wzorki piłki do nogi, goście w koszulkach swoich ulubionych piłkarzy i urodziny zwieńczone wygranym meczem brzmią jak świetny pomysł na zabawę!

Nie bez znaczenia pozostaje okres, w którym Twoja ukochana latorośl obchodzi swoje urodziny. Jeśli dzieje się to na wiosnę, zachęcamy do wypróbowania tematyki o nieco bardziej pastelowym charakterze, np. wiosennym. Dekoracje w postaci sztucznych kwiatów zrobią ogromną część pracy związanej z wystrojem wnętrza, a co więcej – będą mogły zostać wykorzystane ponownie przy innej okazji. Już wyobrażamy sobie ten piękny, kwiatowy tort i wazoniki polnych kwiatuszków. W trakcie samej imprezy, szczególnie dla starszych dziewczynek, świetną zabawą może okazach się np. plecenie wianków lub tworzenie własnej biżuterii. A po najlepsze dekoracje na imprezę w tej stokrotkowej tematyce wpadnij do Empik Foto.

Kolekcja Daisy – ożyw swoją imprezę wiosennym urokiem! Stwórz magiczną atmosferę na urodzinach w stylu wiosennym, otulając przestrzeń kwiatowymi dekoracjami i świeżym powiewem natury.

Jest jeszcze jedna magiczna postać, którą dziewczynki w młodym wieku marzą, by się stać. Mowa oczywiście o wróżkach. Te latające czarodziejki to częste bohaterki wielu bajek, które ratują nasze główne postacie przez niebezpieczeństwami i pomagają im dotrzeć do celu. Ich magiczne moce, piękne, kolorowe stroje i delikatne, motyle skrzydełka to perfekcyjny motyw na imprezę urodzinową naszej jubilatki. Przebranie nie będzie trudne do stworzenia, a efekt – zachwyci dzieci i dorosłych!

Urodziny tematyczne dla dzieci – checklista, którą musisz mieć

Jeśli pomysł na motyw przewodni został już wybrany, upewnij się, że poniższe punkty także zostały skreślone z listy rzeczy „do zrobienia”:

Wszystko zostało skreślone? Czas zaczynać niezapomnianą zabawę!

Exit mobile version