blog.empikfoto.pl

Zróbcie sobie wspólny prezent na walentynki

wspólny prezent na walentynki

Walentynki to Święto Zakochanych. I choć niektórzy zarzucają mu komercyjność, to przecież od Ciebie zależy, jak spędzisz 14 lutego. Ważne, by zrobić to z drugą połówką i okazać jej to, jak ważna jest łącząca Was relacja. Jak zrobić sobie najlepszy wspólny prezent na walentynki? Sprawdź nasze podpowiedzi!

Najlepszy wspólny prezent na walentynki to spędzenie czasu we dwoje

W codziennym pośpiechu nawet najbardziej zakochane pary mogą na chwilę zapomnieć o tym, co najważniejsze. Praca, domowe obowiązki, stres, problemy… pozwólcie wszystkim zmartwieniom odejść w niepamięć właśnie 14 lutego. Jak może wyglądać ten dzień?

Najważniejsze, abyście byli razem. To, co będziecie robić, ma już mniejsze znaczenie. Warto jednak zadbać, aby ten dzień był tylko dla Was i byście mogli się skupić na budowaniu i wzmacnianiu łączącej Was relacji. Walentynki możecie zaplanować w domu lub na łonie natury. Ale to wcale nie oznacza, że ma być tak, jak zwykle!

Pomysły na wspólny walentynkowy dzień

Romantyczna kolacja

Przygotujcie ją wspólnie (gotowanie we dwoje może być doskonałą zabawą!) albo… jeśli wolicie trochę poleniuchować, zamówcie ze sprawdzonej restauracji. Koniecznie wyposażcie się w butelkę dobrego wina lub rozgrzewającą czekoladę, aby stworzyć wyjątkową atmosferę,

Sesja z ciekawą planszówką

Gry planszowe dla par zachęcą Was do rozmowy na tematy, które do tej pory pomijaliście, oraz do jeszcze lepszego poznania się. Jeśli wybierzecie jakiś tytuł z nutką pikanterii, kto wie, jak zakończy się walentynkowy wieczór!

Długi spacer po parku czy lesie

Może pogoda pozwoli na bitwę na śnieżki, a jeśli nie, pościgacie się po ścieżkach?

Wyprawa na walentynkowe morsowanie

Ta zdrowa aktywność zyskuje coraz większe grono zwolenników. Na pewno w okolicy znajdziecie miejsce, gdzie zbierze się grupa, która zaplanowała krótką kąpiel w lodowatej wodzie. To może być doświadczenie, które zapamiętacie na długo!

Dobry nastrój, zwłaszcza wieczorem, stworzy też przeglądanie wspólnych zdjęć. Być może Wasza kolekcja ma dopiero kilka miesięcy, ale to nie czas, a intensywność wspomnień liczy się najbardziej! Kto wie? Może taka sesja, w trakcie której przypomnicie sobie najpiękniejsze dla Waszego związku chwile, zainspiruje Was do przygotowania (nie tylko) walentynkowej dekoracji? Może poświęcicie trochę czasu w walentynkowy wieczór na przygotowanie fotoksiążki poświęconej łączącej Was miłości albo wybranie zdjęcia na fotoobraz do sypialni? Sam proces wybierania i projektowania może być świetną zabawą – zwłaszcza, gdy wykorzystacie kreator Empik Foto.

Prezent na walentynki – kiedy go przygotować?

Kto powiedział, że prezent na walentynki każde z partnerów powinno przygotować w tajemnicy, jeszcze przed Dniem Zakochanych? Równie dobrze możecie taki upominek stworzyć wspólnie – w scenariuszu opisanym powyżej. Zamiast stresować się, czy niespodzianka się uda, to właśnie 14 lutego zasiądźcie wspólnie z tabletem lub smartfonem w dłoni i przygotujcie historię Waszego związku.

Fotoksiążka na walentynki może przybrać dokładnie taki kształt, jaki zechcecie. Wybierzcie jeden z gotowych, „romantycznych” szablonów albo stwórzcie własny. To Wy zadecydujecie m.in. o układzie zdjęć, podpisie pod każdym z nich, a także o tym, jaki będzie miała ostatecznie kształt historia utrwalona na zdjęciach. Walentynkowa fotoksiążka może być np.:

Możliwości jest mnóstwo, a sam fakt, że popracujecie nad projektem wspólnie, zbliży Was do siebie. Te walentynki będą niezapomniane!

Exit mobile version