blog.empikfoto.pl

Jak wprowadzić zmiany w wynajmowanym mieszkaniu?

Wynajmując mieszkanie, możemy mieć problem z aranżowaniem jego wnętrza według własnych upodobań. Malowanie ścian czy ich dziurawienie może być kosztowne lub wzbudzać sprzeciw właściciela lokalu. Warto więc poznać kilka trików, które pozwolą w tani i nieinwazyjny sposób dostosować wystrój mieszkania do naszych preferencji.

Dodaj koloru

Najprostszym sposobem na ożywienie mieszkania, które zostało urządzone w stonowanych barwach szarości czy beżu, będzie dodanie kolorowych tekstylnych akcesoriów. Zasłony w modnym odcieniu zieleni czy musztardowym kolorze z pewnością urozmaicą wnętrze. Do tego pasująca narzuta na kanapę czy łóżko oraz kolorowe poduszki. W Empik Foto możecie pokusić się o dowolny wzór na poszewkach, który sami zaprojektujecie. Zdjęcie z przyjaciółmi czy zabawny napis? Niebanalny wzór lub grafika, które marzą wam się od dawna? To wszystko przygotujecie na stronie Empik Foto – modny print w liście monstery, kolorowe kwiaty czy, dla miłośników stylu glamour, cekinowe poduszki z ukrytą wiadomością. Kilka takich dodatków potrafi zdziałać cuda!

Odmień ściany

Jeśli puste ściany w białym kolorze nie odzwierciedlają waszych upodobań, to z powodzeniem możecie pokusić się o powieszenie plakatów, obrazów czy panoram. Właściciel mieszkania nie godzi się na dziurawienie ścian? Zaopatrzcie się w specjalne taśmy, które schodzą, nie zostawiając po sobie żadnych śladów. Jednobarwna, stonowana sypialnia z pewnością nabierze charakteru, jeśli nad łóżkiem zawiesicie piękny widok czy krajobraz z ulubionych wakacji w formie panoramy. Taka fotografia o proporcjach 16:9 lub 5:2 będzie intrygującym akcentem w pomieszczeniu. Ten sam zabieg możecie również zastosować w salonie nad kanapą. Jeśli nie panorama, to warto rozważyć obraz tryptyk. Są to trzy oddzielne obrazy jednak z jednakowym motywem przewodnim. Mogą być to zdjęcia z waszych podróży, krajobrazy czy ulubione grafiki. Zdjęcia w formie obrazów na płótnie, drewnie czy nawet na aluminium, będą idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika stylu rustykalnego, boho lub nowoczesnego.

Pokaż swoje pasje!

Powiedzenie „diabeł tkwi w szczegółach” idealnie sprawdza się w przypadku dekoracji wnętrz. Już pojedyncze dodatki mogą odmienić naszą przestrzeń. Szczególnie takie, które będą dodatkowo odzwierciedlały naszą pasję. Miłośnikom fotografii czy rysunku proponujemy ozdobienie jednej ze ścian swoimi pracami. Każdy miłośnik roślin natomiast przyzna, że nic nie urozmaica tak przestrzeni, jak ulubione kwiaty i rośliny zielone. Wstawienie ich w podobne doniczki w ulubionym stylu, szybko odmienią mieszkanie. Kochacie podróże? Z pewnością macie piękne pamiątki z niejednej z nich. W antyramach umieśćcie wspomnienia z wakacji – zdjęcia, pocztówki, bilety. Opatrzcie je opisami czy komentarzami. Takie pamiątki poprawią wam nastrój za każdym razem, jak na nie spojrzycie. Sprawią też, że poczujecie się w wynajmowanym mieszkaniu, jak u siebie w domu ?

Inne sposoby na tanie i szybkie zmiany w mieszkaniu znajdziecie tutaj. Personalizowane produkty przydatne w aranżacji mieszkania znajdziecie na stronie Empik Foto.

Exit mobile version