blog.empikfoto.pl

Wyjątkowe pomysły na 30. urodziny kobiety – 5 unikalnych sposobów na prezent

Jak ten czas szybko leci! Jeszcze nie tak dawno świętowaliście urodziny w nucie szaleńczej młodości, wybierałyście sukienki na studniówkę, bawiliście się w akademiku podczas studiów, aż nagle wskazówka wybiła tak okrągłą liczbę na liczniku bliskiej osoby. Z nami pokażesz, że życie po trzydziestce dopiero się zaczyna, a świat ma do zaoferowania jeszcze więcej barw, doznań i emocji.

Trójka z przodu to doskonały moment na powiedzenie wyzwania i przeżywanie wspólnej radości w niecodzienny sposób. Poniżej przedstawiamy Wam garść sprawdzonych pomysłów na niecodzienne i wartościowe upominki na 30. urodziny. Mamy nadzieję, że na długo zapamiętacie to niezwykłe wydarzenie!

Brak pomysłu na prezent na trzydziestkę?

Prawdopodobnie brakuje Ci inspiracji na wyjątkowe prezenty. Mamy na to sposób! Wprowadź w Jej życie odrobinę magii i i przywołaj wspomnienia, które dzięki personalnym upominkom zostaną z Wami na zawsze. Tak niewiele potrzeba, by sprawić komuś radość i na chwilę przenieść się do beztroskich lat.

Notatki zawsze pod ręką

Każda kobieta kocha planować i zapisywać swoje myśli. Pomysł na praktyczny prezent na trzydziestkę dla podróżniczki, estetki lub bizneswoman? Żaden problem!  Notesy drewniane i papierowe z Twoim zdjęciem, napisem lub grafiką to wspaniały pomysł. Możesz na przykład wybrać możliwość personalizacji okładki i dać się ponieść wyobraźni. Spraw radość i po raz kolejny zobacz ten szczery, najpiękniejszy uśmiech na świecie!

Bilet w jedną stronę

Nie bierz tego za dosłownie. Solenizant lub solenizantka z pewnością marzą o koncercie swojego ulubionego artysty. Czy w najbliższym czasie zaplanowane jest wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć? Koniecznie sprawdź, czy w sieci są dostępne bilety na koncert, sztukę, film, który sprawi Wam radość. Chwilo trwaj!

Bądź bliżej natury – drewniane prezenty z duszą

Ekologia to nie tylko moda, to sposób na życie jeszcze bliżej natury i docenianie każdej chwili. Jeśli interesują Cię personalne prezenty pomysłów jest naprawdę wiele. 30. urodziny to wyjątkowy dzień. Doskonałym sposobem na docenienie pasji i zainteresowań kobiety w dniu 30. urodzin będą ramki magnetyczne lub grawerowane albumy, które pozwolą na słodkie wspomnienia najpiękniejszych chwil.

Fotoksiążka – 30. urodziny dla Niej

Zdjęcia w formie prezentu na urodziny nigdy nie wyjdą z mody. Nie oznacza to jednak, że musisz korzystać z utartych schematów i po prostu je wywołać. Fotoksiążka na 30. urodziny to wyjątkowe rozwiązanie na prezent dla kobiety. Upominek z Waszymi zdjęciami przywoła miłe wspomnienia i pozwoli na odrobinę radości każdego dnia. Personalizacja i niebanalne połączenie wspomnień zaprezentuje Wasze wspólne chwile w nowej formie.

Kubek niejedno ma imię

Prezent dla 30-letniej dziewczyny to niemałe wyzwanie, ale kubki z Twoim zdjęciem są idealnym sposobem na niecodzienny upominek. Wśród możliwości możesz liczyć klasyczne rozwiązania i te, które w kreatywny sposób pokażą, że pamiętasz o tak ważnym dniu. Co powiesz na magiczny kubek zmieniający swój kolor pod wpływem temperatury? A może na kawowe rozwiązanie, które uzupełni Wasze śniadaniowe poranki? Nieszablonowe możliwości, ogrom kubków w ciekawych stylu i designie pozwoli Ci poszaleć.

Najcenniejszy jest czas

Czas to wartość, której nie jesteśmy w stanie zwrócić. Niewykorzystane sekundy lubią się mścić i nigdy nie pozwalają na ich ponowne użytkowanie. Jeśli zbliża się wielki dzień 30. urodzin, spędźcie ten dzień w taki sposób, jak podpowiada Wasze serce. Chodź przez kilka godzin nie musicie się nigdy spieszyć i załatwiać żadnych spraw.

Przestrzenny punkt widzenia

Rozmiar ma znaczenie! Jeśli chcesz zademonstrować swoje uczucia w niecodziennym wymiarze, wybierz Wasze wspólne zdjęcie i zamień je w ponadczasową pamiątkę, która doskonale wpasuje się w zaaranżowane wnętrze. Brzmi świetnie? Plakaty, fotoobrazy, panele i poduszki to nieograniczone możliwości na wyrażenie swoich uczuć i wdzięczności za kolejny wspólny rok. Nadaj Waszej relacji nieszablonowego rozmiaru i spraw radość.

Sprawdź nasze nietuzinkowe propozycje już teraz. Wybierz prezent dzięki jednej z inspiracji.

 

Exit mobile version