blog.empikfoto.pl

Jakie zaproszenia na chrzciny maluszka wybrać?

Chrzest Święty

Chrzest to wydarzenie wyjątkowe w życiu świeżo upieczonych rodziców. Jest to pierwsza oficjalna okazja, podczas której mogą pochwalić się swoim potomkiem. Uroczysty charakter tego dnia podkreśli wysłanie papierowych zaproszeń, zwłaszcza udekorowanych zdjęciem maleństwa!

Zaproszenia na chrzciny ze zdjęciem

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu zarówno rodziców, jak i dziecka – choć ono jeszcze o tym nie wie. Będzie miało jednak duży wpływ na jego przyszłe życie, włączając je do wspólnoty kościelnej. Po Mszy, na której dziecko zostanie ochrzczone, rodzice najczęściej zapraszają gości na przyjęcie, podczas którego razem z bliskimi będą cieszyć się narodzinami potomka. Aby uroczystość nabrała wyjątkowego charakteru, warto dokładnie ją zaplanować i oficjalnie zaprosić na nią gości. Dobrą praktyką jest przygotowanie zaproszeń, które wręczymy bliskim przed zbliżającymi się chrzcinami. Wiele rodziców decyduje się na wybór zaproszeń ze zdjęciem. Ich popularność wynika z wyjątkowego, personalnego charakteru. Pozwala też liczyć na to, że zaproszenie nie wyląduje w koszu, a zostanie zachowane jako pamiątka, do której będzie się po latach wracać.

Zaproszenia ze zdjęciem maleństwa

Na zaproszeniach na chrzciny najczęściej umieszcza się zdjęcie nowo narodzonego dziecka. Aby było ono estetyczne i stanowiło piękną pamiątkę, warto wybrać zdjęcie, które będzie pasować zarówno do charakteru uroczystości, jak i do kolorystyki przygotowywanego przez nas zaproszenia. Postarajmy się, aby zdjęcie było jak najlepszej jakości. Wielu młodych rodziców decyduje się na zamówienie sesji zdjęciowej maleństwa. Jeśli mamy profesjonalne zdjęcia wykonane przez fotografa, ich wybór będzie najlepszą opcją. Pamiętajmy, że  pamiątkową fotografię można umieścić nie tylko na frontowej stronie zaproszenia. Można nimi ozdobić także wnętrze składanej kartki, tak, jak jest to pokazane na zaproszeniu z oferty naszego sklepu.

Zaproszenia ze zdjęciem rodzinnym

Inną opcją jest umieszczenie na zaproszeniu zdjęcia rodziców z dzieckiem. Poprzednia opcja umożliwia zaprezentowanie bliskim naszego maleństwa. Rodzinne kadry będą natomiast

nieść wiele pozytywnych emocji, wyrażać miłość i szczęście. Również stanie się idealną pamiątką tego dnia, która znajdzie swoje miejsce w albumie ze zdjęciami lub na komodzie w salonie. Widok szczęśliwych rodziców trzymających w ramionach swoje maleństwo wywoła w sercach naszych bliskich wiele radości i czułości.

Jak stworzyć zaproszenie na chrzciny ze zdjęciem?

Na naszej stronie znajdziecie szablony zaproszeń przygotowanych na tę właśnie okazję. Są to nasze propozycje, które mogą ułatwić Wam podjęcie decyzji o stworzeniu wyjątkowego, spersonalizowanego zaproszenia. Jeśli jednak wolicie wykonać je od początku do końca samodzielnie, możecie skorzystać z pustego szablonu zaproszenia. Pierwszym etapem jest wybór szablonu, jego orientacji (kwadrat, pozioma, pionowa), wymiarów i typu (np. składane). Następnie przechodzicie do kreatora, w którym tworzycie dokładnie takie zaproszenie, jakie sobie wymarzyliście. Macie możliwość spersonalizowania każdej ze stron zaproszenia i umieszczenia zdjęć także wewnątrz składanej karty. Ułatwiamy Wam zadanie, proponując gotowy układ zdjęć. Możecie je ozdobić gotowymi grafikami i ramkami. Proponujemy tekst, który możecie jednak zamienić na własny, co nada zaproszeniu jeszcze bardziej osobistego i wyjątkowego charakteru. Gotowy projekt wystarczy zamówić i poczekać do czterech dni – wówczas zaproszenia zostaną wydrukowane i wyruszą w podróż do Was!

Exit mobile version