blog.empikfoto.pl

Zaproszenia na komunię ze zdjęciem – nadaj indywidualny charakter uroczystości

zaproszenie na komunię ze zdjęciem

Pierwsza komunia święta to wyjątkowy dzień w życiu naszych pociech, dlatego warto zadbać o uczynienie uroczystości jak najbardziej wyjątkową. Aby zarówno dziecko, jak i goście poczuli się wyróżnieni, dobrym pomysłem będzie przygotowanie zaproszeń na komunię ze zdjęciem. Dlaczego warto postawić na spersonalizowane zaproszenia na komunię ze zdjęciem?

Zaproszenia na komunię ze zdjęciem dziecka

Pierwsza komunia jest dniem uroczystym, który nasze dziecko z pewnością zachowa w pamięci. Zadbajmy więc, aby czuło się wówczas otoczone miłością i troską. W tłumie dzieci przystępujących po raz pierwszy do komunii, może się poczuć nieco zagubione. W gronie rodziny powinno być jednak tego dnia najważniejsze. Fakt ten podkreśli spersonalizowane zaproszenie z jego zdjęciem. Wybierając odpowiednią, elegancką fotografię i ofiarując zaproszenie rodzinie, nasza pociecha z pewnością poczuje się wyjątkowo. Wyróżnieni poczują się też goście, którzy zamiast gotowego zaproszenia z uniwersalnym tekstem dostaną przygotowaną od początku do końca kartkę ze zdjęciem przygotowującego się do komunii dziecka.

Zaproszenie na komunię jako pamiątka

Własnoręcznie zaprojektowane zaproszenie ze zdjęciem będzie stanowić świetną pamiątkę dnia przystąpienia do pierwszej komunii świętej. Dla części gości będzie to może jedyne zdjęcie, jakie zachowają po zakończeniu uroczystości. Inni będą je mogli włączyć do rodzinnego albumu. Będzie to też wyjątkowa pamiątka dla rodziców i dla dziecka. Będą do niej powracać z sentymentem, oglądając po latach zdjęcia i wspominając dzień, którego daty zaproszenie nie pozwoli im zapomnieć.

Jakie zdjęcie na zaproszeniu na komunię?

Zaproszenie na komunię powinno oddawać charakter uroczystości, który jest radosny i uroczysty. Dlatego zdjęcie, które na nim umieścimy, powinno być jak najbardziej eleganckie i szykowne. Zaproszenia komunijne najczęściej utrzymane są w kolorystyce bieli, odcieni zieleni, niebieskiego lub różu. Aby zdjęcie pasowało do tej estetyki, powinno być więc utrzymane w stonowanych, jasnych kolorach. Dziewczynka świetnie będzie wyglądać w jasnej, najlepiej białej sukience, na tle przyrody. Chłopiec może ubrać się w garnitur i zapozować na łące czy w parku. Na zaproszeniu możemy także umieścić portret dziecka, na przykład wykonane przez fotografa zdjęcie do legitymacji szkolnej. Jeśli zamawiamy sesję pierwszokomunijną, z pewnością najlepszym wyborem będzie umieszczenie na zaproszeniu jednego z wykonanych podczas niej zdjęć.

Zaproszenie na komunię ze zdjęciem – nasze propozycje

W ofercie naszego sklepu znajdziecie gotowe szablony zaproszeń komunijnych, które możecie spersonalizować tak, aby spodobały się zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku. Możecie wybrać dowolną orientację: kwadrat, poziom, pion; odpowiedni format oraz typ: zaproszenie pojedyncze bądź składane. Jeśli wybierzemy drugi z dostępnych typów, zyskamy dodatkowe miejsce na umieszczenie zdjęcia bądź kolażu zdjęć: na odwrocie pierwszej strony zaproszenia.

Zaproszenia na komunię ze zdjęciem pozwolą nadać uroczystości wyjątkowego charakteru – odwiedź naszą stronę i wybierz najlepszy szablon!

Exit mobile version