blog.empikfoto.pl

Zdjęcia świąteczne na wiele sposobów – uporządkuj wspomnienia

zdjęcia świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to niekiedy jedyny czas w roku, w którym mamy okazję spędzić trochę czasu z najbliższymi. To czas spotkań, uśmiechów, uścisków, radości, wzruszeń, wspomnień i wielu cudownych chwil. W tym radosnym okresie warto zadbać o zachowywanie wspomnień – szczególnie, że czas pędzi nieubłaganie a nasze życia w trakcie roku potrafią zmienić się diametralnie. Wspomnienia zachowane nawet raz w roku, przy wigilijnym stole, pomagają w retrospekcjach i podsumowaniach minionego roku. Spoglądanie na nie to dobry punkt odniesienia i sprawdzenie, jak my i nasi bliscy zmieniliśmy się na przestrzeni ostatnich 365 dni. A jak te wspomnienia utrwalić? Zdjęcia świąteczne na wiele sposobów – uporządkuj wspomnienia.

Zdjęcia świąteczne w obiektywie aparatu 

Zachowując chwile z okołowigilijnych spotkań należy pamiętać, że zrobienie nawet najbardziej nieidealnego zdjęcia jest lepsze od nieudanej próby stworzenia perfekcyjnej fotografii. Dlatego tak chętnie i zawzięcie zachęcamy Was, by chwytać nie tylko po profesjonalny sprzęt i drogi, rodzinny aparat, ale także po swój ukochany telefon. Mówi się, że najlepszy aparat to ten, który zawsze masz pod ręką i my podpisujemy się pod tym stwierdzeniem obiema rękoma! Wszelkie uśmiechy, wybuchy radości, ukradkowe spojrzenia czy dyskretne pocałunki dzieją się w ułamkach sekund, dlatego tak ważne jest, by mieć swój niezawodny sprzęt zawsze przy sobie. I choć zdarza się, że zdjęcie nie jest idealne, mogłoby być znacznie lepiej wykadrowane, jaśniejsze, ostrzejsze, bardziej proste, nasycone, wyższej jakości – to ono jest przekaźnikiem ludzkich emocji i to w tym kryje się jego największa wartość. Wywołane zdjęcia świąteczne pozwolą Ci przeżywać te emocje na nowo przez cały rok. 

Odbitki typu fotobudka, czyli jedna z nowości na stronie Empik Foto. Istnieje możliwość personalizacji ramki dowolnym tłem.

Sesja świąteczna – pomysł na rodzinne zdjęcia na lata 

Fotografowanie, jak już wspomnieliśmy, może być także częścią pewnej tradycji rodzinnej, pozwalając na swoistą podróż w czasie. Mowa oczywiście o profesjonalnych sesjach świątecznych u fotografa. Koszt takiej sesji oscyluje w granicach do 500 złotych, a oprócz bycia wspaniałą pamiątką na lata, stanowi także niezłą zabawę dla całej rodziny. Piękne i dopracowane do perfekcji, obfite w dekoracje świąteczne tła zdjęciowe i profesjonalna, a przy tym serdeczna pomoc fotografa to przepis na fantastyczne i z pewnością udane zdjęcia świąteczne. 

Mam zdjęcia świąteczne – co dalej? 

Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia prosto od fotografa, czy z migawki Twojego telefonu, warto zmaterializować je i postawić na ich wywołanie. W tym pomogą Ci nasze odbitki retro, inaczej nazywane odbitki a’la polaroid, które przedstawiamy Wam na dobry początek roku w zupełnie odświeżonej formie. Ten wieloletni bestseller w końcu uzyskał to, na co wiele z Was czekało – możliwość personalizacji ramek. Dzięki uruchomieniu odbitek retro w edytorze dobrze znanym Wam z innych flagowych produktów, możecie dodać na dotychczas białej przestrzeni ramki dowolny napis, clipart czy gotowy wzór. Tym sposobem, odbitki retro zyskały nowe życie a Wy – kolejny produkt, który możecie dopasować w pełni pod siebie! Dostępne są oczywiście w znanym od wielu lat formacie 10×12, w dwóch rodzajach papieru: błyszczącym premium i jedwabistym premium. Dodatkowo, odbitki retro kupicie teraz także w wersjach pakietowych, co oznacza 20 sztuk odbitek zapakowanych w trwałe, gustowne pudełko. Sprawi ono, że nie tylko przechowywanie odbitek będzie znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze, ale także ich… podarowywanie! 

Zestaw 20 odbitek retro z pudełkiem, inaczej nazywane odbitki a’la polaroid z możliwością personalizacji ramki, dostarczane wraz z eleganckim pudełkiem.

A może w te święta zaszaleliście? Zdjęć, choć nie jest dużo, wywołują salwy śmiechu od samego spojrzenia? Te zabawne miny, radosne uśmiechy i twarze pełne zaskoczenia zasługują na to, by znaleźć się na lodówce, w albumie rodzinnym lub w Twoim portfelu. Pomogą Ci w tym odbitki typu fotobudka, czyli jedna z nowości na stronie Empik Foto. Wystarczy, że trzy ulubione kadry dodasz w edytorze i dobierzesz do nich odpowiednie tło. Wydruk łudząco przypomina wydruki ze znanych wszystkim fotobudek, a tak wywołanymi zdjęciami możesz śmiało podzielić się z rodziną czy przyjaciółmi. Ten produkt zdecydowanie warto sprawdzić! 

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia świąteczne? 

Fotografowanie świątecznych chwil to nie tylko sposób na uwiecznienie tych magicznych momentów, ale także na organizację i dzielenie się nimi z innymi. Stąd właśnie powstał w naszych głowach pomysł na odbitki typu fotobudka. Ich rozdawanie wśród najbliższych to czysta przyjemność wynikająca z dawania i dzielenia się, a to to jest kluczem świąt Bożego Narodzenia i spotkań przy wigilijnym stole. Dodatkowo, wywoływanie odbitek dodaje wymiar fizyczny wspomnieniom, czyniąc je bardziej trwałymi i osobistymi. Niech więc fotografowanie stanie się częścią tradycji świątecznych, pomagając nam pielęgnować wspomnienia przez lata.

Zrób najpiękniejsze, pełne emocji zdjęcia świąteczne, a my zajmiemy się resztą! 

Exit mobile version