Kubek wąski z Twoim nadrukiem albo zdjęciem - EMPIKFOTO.PL

Kubek wąski z Twoim zdjęciem
 Darmowa dostawa do salonów empik Sprawdź> 

Sortuj:
Bestseller
Kolaż Love
cena od: 22,90 zł
Pocztówka z podróży
cena od: 22,90 zł
Nowość
Instacup
cena od: 22,90 zł
Miłosny kolaż
cena od: 22,90 zł
Nowość
Najświeższe wspomnienia
cena od: 22,90 zł

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
52 mln zdjęć w 2015

DARMOWA DOSTAWA
do 235 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
nieograniczona ilość !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

Elegancki wąski kubek z Twoim nadrukiem albo zdjęciem

Jeżeli szukasz niebanalnego upominku dla kogoś, kto nie lubi oczywistości i ma nieco większe oczekiwania, zdecyduj się na nasz elegancki wąski kubek. Jego unikalny kształt z pewnością zainteresuje nawet tych najbardziej wybrednych. 

  • Kubek wąski z Twoim zdjęciem albo nadrukiem - wybierz ulubione zdjęcie albo dodaj twój ulubiony cytat i stwórz swój własny kubek ze zdjęciem. Z takiego kubka kawa czy herbata będzie smakować najlepiej. 
  • Stylowy model dla stylowych kawoszy- w kubku o tak oryginalnym kształcie wszystkie napoje smakować będą lepiej - możesz być pewien, że osoba, którą obdarujesz takim kubkiem, doceni ten prezent.
  • Aż 300 ml ulubionego napoju - nie dajemy Ci żadnych sugestii, co smakuje najlepiej w takim kubku. Jesteśmy jednak przekonani, że niezależnie od tego, co preferujesz, nasz kubek spełni Twoje oczekiwania.

Stwórz swój własny wąski kubek w Empik Foto. Wybierz ulubione zdjęcie albo zabawny podpis, dodaj nasze kliparty i gotowe! Jeśli nie masz czasu albo ochoty, możesz skorzystać z naszych gotowych szablonów. Kubek z własnym nadrukiem to idealny pomysł na upominek.