blog.empikfoto.pl

Inspirujące pomysły na zdjęcia ślubne

piekna-para-wesele-na-plazy- pomysl-na-zdjecie-slubne

Ślub to dzień, który dzieje się raz w życiu i pozostaje w pamięci już na zawsze. Z pewnością w zapamiętaniu tak cudownych chwil pomagają… zdjęcia. I choć czas w teorii mija tak samo szybko zawsze i w każdym miejscu na świecie, każda Para Młoda zgodzi się z nami, że tego dnia 24 godziny uciekają w mgnieniu oka! Aby w ferworze przygotowań, stresów i napiętego harmonogramu nie umknęła Ci żadna minuta, warto zadbać o zdjęcia ślubne. W tym artykule znajdziesz pomysły na zdjęcia ślubne (nie tylko z samej ceremonii!), które pozwolą Ci przeżywać ten wyjątkowy dzień z każdym sięgnięciem po album. 

Zdjęcia ślubne, których nie może zabraknąć w albumie 

Wiemy już, że ten dzień mija szybciej niż każdy inny. Jest to trudne wyzwanie dla fotografa, by każdy z tych niepowtarzalnych momentów w porę uwiecznić. Cytując Szymborską, nic dwa razy się nie zdarza, a więc wyczucie czasu ma tu ogromne znaczenie w przypadku tworzenia fotoreportażu ślubnego. Emocje przy pierwszym pocałunku jako mąż i żona, czy łzy w oczach taty prowadzącego Pannę Młodą do ołtarza to chwile, które trwają sekundy i są wyjątkowo ulotne. Warto, drogie Pary Młode, poświęcić im nieco więcej czasu w trakcie uroczystości – idąc do ołtarza nie śpieszcie się nigdzie, to czas dla Was! Przy pierwszym pocałunku także bądźcie spokojni i leniwi – fotograf ma naprawdę trudne zadanie, by złapać Wasze emocje w te parę chwil! 

Jednak choć dzień Waszego ślubu liczy nawet mniej niż 24 godziny, bardzo wiele dzieje się w jego trakcie. Tym samym, są momenty, które absolutnie muszą być w tym czasie uwiecznione.

Robiąc zdjęcia ślubne, nie zapomnijcie o uwiecznieniu poniższych momentów: 

Zadbanie o sfotografowanie tych wspaniałych momentów pozwoli Wam na odtworzenie tego magicznego dnia jeszcze wiele, wiele razy! 

Pomysły na zdjęcia ślubne inaczej 

Zdjęcia ślubne mają oddawać charakter zarówno całej uroczystości, jak i samej Pary Młodej. Przedstawiamy więc bardziej i mniej klasyczne pomysły na zdjęcia ślubne, które mogą zainspirować Was do wyjątkowej sesji. 

Klasyczne zdjęcia ślubne: 

 Nowoczesne, nieszablonowe pomysły na zdjęcia ślubne: 

Pamiątki ślubne, które zostaną z Wami na lata 

Wszystkie te kadry będą wspaniałą pamiątką dnia ślubu. Aby zachować je w nienaruszonym stanie przez lata, z pomocą przychodzi fotoksiążka ślubna. Zdjęcia od fotografia mają tą zaletę, że są w wyśmienitej jakości, dzięki czemu w przeciwieństwie do zdjęć zrobionych telefonem – będą pięknie wyglądały rozszerzone na całą stronę fotoksiążki. Fotoksiążka ślubna to idealny pomysł na upamiętnienie tego niepowtarzalnego dnia i emocji z nim związanych, a oprócz zdjęć możecie dodać do niej także teksty Waszych przysięg, projekt obrączek czy życzenia od gości weselnych. Nie wahajcie się także zostawić kilku białych kartek, dzięki czemu fotoksiążka ślubna stanie się także spersonalizowaną księgą gości. Pozostałe pamiątki ślubne, na które chętnie decydują się Pary Młode to przede wszystkim plakaty, fotoobrazy czy znane wszystkim odbitki. A to i jeszcze więcej znajdziecie na Empik Foto! 

Exit mobile version