Promocje do -40%

Sprawdź
0 produktów

Obraz ślubny - oryginalny pomysł na prezent

Obraz ślubny może okazać się doskonałym pomysłem na prezent dla młodej pary. Obrazy wykonane na podstawie zdjęcia nie tylko będą stanowić wartościową pamiątkę dla nowożeńców, ale także staną się wspaniałą dekoracją wnętrza, która każdego dnia będzie wywoływała wiele pozytywnych emocji. Prezent w postaci obrazu ślubnego może zostać podarowany przez rodziców, świadków, czy bliskich przyjaciół na przykład na pierwszą rocznicę ślubu. Dobrym pomysłem jest też wręczenie obrazu ślubnego przez młodą parę jako wyraz podziękowania dla najbliższych sercu gości weselnych.

Jak stworzyć obraz dla pary młodej?

Aby stworzyć wyjątkową pamiątkę ślubną, np. z okazji I rocznicy ślubu, wystarczy przygotować zdjęcie małżonków w wersji cyfrowej. Dobrze, jeśli fotografia została wykonana przez profesjonalistę w studiu lub w plenerze, co da gwarancję najwyższej jakości rezultatu. Będąc w posiadaniu odpowiedniego zdjęcia, możesz skorzystać z usług sklepu internetowego Empik Foto.

W naszym asortymencie znajdziesz kilka rodzajów obrazów na ślub takich, jak obraz na bawełnianym płótnie, obraz w ramie czy obraz na sznurku. Starannie przemyśl swój wybór, dopasuj kształt, format i materiał tak, aby jak najlepiej trafić w gusta małżonków i aby prezent stał się niebanalną dekoracją ich domu lub mieszkania.

Nasz edytor daje Ci pełną swobodę personalizacji. Na obrazie dla pary młodej możesz dodatkowo umieścić płynące z serca życzenia, dedykację, datę lub cytat. Nie ma też przeciwwskazań, abyś dał się ponieść swojej wyobraźni i stworzył własną, autorską grafikę. Kolaż zdjęć, szkic, życzenia w formie infografiki, efekt sepii lub gradient - eksperymentuj i podglądaj rezultaty projektu w edytorze. Uwolnij swoją kreatywność i zrób wszystko, aby wpisać się w estetykę i oczekiwania bliskich Ci osób. W końcu Twój prezent powinien zachwycać i stać się wyjątkową pamiątka dla nowożeńców na długie lata ich wspólnego życia.

Obraz na ślub - ile to kosztuje?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii druku, w Empik Foto znajdziesz obrazy ślubne w rozsądnej cenie, które odznaczają się najwyższą jakością. W zależności od rodzaju i wielkości obrazu ceny te mogą się różnić. Klasyczny fotoobraz na płótnie o gramaturze 360 g/m2 oprawiony w drewnianą ramę wewnętrzną w formacie 30x20 cm to koszt już od 39,90 zł w cenie regularnej. Sprawdź wszystkie opcje dostępne w Empik Foto i wybierz najlepszy obraz dla pary młodej na prezent!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!