blog.empikfoto.pl

Jaki prezent dla nauczyciela na koniec roku?

nauczyciel matematyka lekcja szkoła

Powoli zbliża się do końca rok szkolny. A skoro tak, czas pomyśleć nie tylko o tym, jakie oceny trafią na świadectwa, ale też o miłych prezentach dla nauczycieli. To tradycja, którą warto kultywować – nawet drobny upominek to świetny sposób na przekazanie pozytywnych emocji i wyrażenie wdzięczności. Zastanawiasz się, co wybrać? Nie tylko kwiaty! Warto pomyśleć o drobiazgach, które wywołają uśmiech i wzruszenie – tych ze zdjęciem.

Upominki dla wychowawcy i innych członków grona pedagogicznego na zakończenie roku szkolnego to zwyczaj znany od wielu lat. Jednak takie drobne podarunki warto wręczać nie tylko dlatego, że „tak każe tradycja”. Jest znacznie ważniejszy – i przyjemniejszy – powód. Każdej osobie obdarowanej zrobi się po prostu cieplej na sercu, jeśli dostanie coś, co zostało przygotowane z myślą o niej.

Pytanie jednak, co wręczyć nauczycielowi? Kwiaty to zawsze dobry pomysł, ale… taki upominek szybko traci swój urok, ponieważ więdnie. Zatem warto też pomyśleć o niedrogim gadżecie, który zostanie z Twoim mentorem na dłużej. I właśnie w tej roli świetnie spiszą się fotoprezenty!

Dlaczego? Ponieważ:

Jaki fotoprezent dla nauczyciela wybrać?

Możliwości jest całe mnóstwo! Dlatego zastanów się przede wszystkim, czy prezent będziesz wręczać indywidualnie, czy będzie to np. upominek od całej klasy. Od tego zależy np., czy potrzebujesz drobnego i niedrogiego podarunku, czy chcesz zrealizować większy projekt.

Wśród drobnych gadżetów idealnych dla nauczyciela można wymienić np.:

Jeśli prezent będzie wręczany np. przez całą klasę, świetnymi pomysłami będą:

Jak zamówić fotoprezent dla nauczyciela?

Możesz to zrobić dosłownie w kilka chwil. Jak? Zacznij od wybrania zdjęć, które staną się dekoracją gadżetu dla nauczyciela. Pamiętaj, że możesz je wgrać na Empik Foto zarówno z pamięci komputera czy smartfona, jak i bezpośrednio z Facebooka czy Instagrama.

Gotowe? Teraz czas:

  1. zdecydować się na jeden z fotogadżetów dla nauczyciela (albo kilka!),
  2. wykonać projekt przy pomocy intuicyjnego narzędzia Empik Foto (możesz to zrobić na komputerze i na smartfonie),
  3. zatwierdzić go i zadecydować o liczbie sztuk fotoprezentów, które chcesz zamówić – być może pragniesz nimi obdarować całe grono pedagogiczne?

Gotowe! Kiedy potwierdzisz swój zakup, do dzieła przystąpimy my – wykonamy i dostarczymy gadżety dla nauczyciela pod wskazany adres, również bezpośrednio do szkoły!

Exit mobile version