Fotoksiążki i fotoprezenty dla uczniów i nauczycieli - EMPIKFOTO.PL
Oferta szkolna

Fotoksiążki i fotoprezenty
dla uczniów i nauczycieli

Jakiego prezentu potrzebujesz?

Lata szkolne wspomina się przez całe życie. Pierwsze przyjaźnie, miłości, rozczarowania i odkrywanie niezwykłości otaczającego Cię świata. Dlatego warto upamiętnić każdy rok nauki – tak, aby historie tego okresu życia pozostały w pamięci na długo, i to z detalami. Chcesz przygotować wyjątkowe pamiątki
– czy to z kolejnego roku szkolnego, czy z jednego wydarzenia dotyczącego całej klasy? Mamy dla Ciebie proste i niebanalne rozwiązanie: to fotoprezenty!

Fotoksiążki 20x30, 20x20 
okładka twarda błyszcząca, papier kredowy, 28str. 

27,90zł/szt. od 5 szt. 

kod format 20x20: SZK20-5 
kod format 20x30: SZK5

25,90zł/szt. od 10 szt. 

kod format 20x20: SZK20-10 
kod format 20x30: SZK10

23,90zł/szt. od 20 szt. 

kod format 20x20: SZK20-20 
kod format 20x30: SZK20

Fotokubki klasyczne
białe 330ml

17,90zł/szt. od 3 szt. 

kod: KB20-3

15,90zł/szt. od 5 szt. 

kod: KB20-5

13,90zł/szt. od 10 szt. 

kod: KB20-10 

Koszulki bawełniane

-20% od 3 szt.

kod: K20-3

-25% od 5 szt. 

kod: K20-5

-30% od 10 szt. 

kod: K20-10 

Jesli interesuje Cię inny format książki lub inny produkt w większej ilości - napisz do nas!

Postaramy się przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę.

Skontaktuj się z nami >

Przedszkole, czyli pierwsza stacja w edukacyjnej podróży to miejsce nawiązywania pierwszych relacji. Dobrze wiesz, że wspomnienia z tego okresu z upływem lat stają się niewyraźne. Właśnie dlatego nie możesz pozwolić, aby Twoje dziecko nie miało pamiątki z tych pięknych chwil. Stwórz dla niego/dla niej przedszkolną fotoksiążkę albo przedszkolne tablo, gdzie uwiecznisz twarze towarzyszy przedszkolnych przygód Twojego dziecka. Zobacz też jakie inne fotoprezenty możesz podarować przedszkolakowi.

Kronika szkolna na koniec szkoły to nie lada gratka dla wszystkich uczniów. Dzięki możliwości dodania tekstu do fotoksiążki, w Waszej szkolnej kronice mogą też znaleźć się zabawne podpisy pod każdym zdjęciem albo śmieszne powiedzonka nauczycieli. Dzięki temu taka fotoksiążka szkolna jest prawdziwą pamiątką na lata. Oprócz tego jako prezenty na koniec szkoły dla uczniów świetnie sprawdzą się personalizowane zeszyty szkolne, uczniowskie fotokubki i wiele, wiele innych.

Koniec szkoły średniej i egzaminy maturalne to prawdziwa rewolucja w życiu każdego człowieka. Zanim jednak pójdzie się na studia, pozna nowych ludzi
i rozpocznie prawdziwie dorosłe życie, warto poświęcić chwilę i zebrać swoje wspomnienia ze szkoły średniej. A tych wspomnień jest całe mnóstwo – studniówki, matury, osiemnastki – na pewno ciężko będzie zebrać wszystko w jednej maturalnej fotoksiążce. Z nami jednak nie musisz się ograniczać. Zobacz, jakie szablony przygotowaliśmy dla Ciebie. Sprawdź też nasze pozostałe gadżety.

A co podarować nauczycielowi albo wychowawcy, czyli osobie która przez te wszystkie lata włożyła najwięcej trudu w Waszą edukację? W roli prezentu dla nauczyciela również świetnie sprawdzi się fotoksiążka – wszystkie zdjęcia uczniów w jednym miejscu okraszone zabawnymi podpisami na pewno wywołają uśmiech i wzruszenie dla twarzy pedagoga. Świetną opcją na prezent dla nauczyciela będzie też kubek z jego ulubionym powiedzonkiem albo kartka z Waszym wspólnym zdjęciem.

Formularz kontaktowy

Wybierz o co chcesz zapytać
Administratorem Twoich danych osobowych jest Empik Foto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania w ramach formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

[email protected] 

Empik S.A. wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz skontaktować się poprzez e-mail [email protected]  w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

 

SZKOLNE FOTOKSIĄŻKI I FOTOPREZENTY

W Empik Foto znajdziesz wyjątkowe inspiracje na każdą okazję – bez względu na to, czy w planach są:

  • prezenty na koniec roku dla uczniów,
  • prezent dla wychowawcy na koniec wspólnej nauki,
  • upominki, które uprzyjemnią codzienny trud nauki, np. zeszyty szkolne.

Dobra wiadomość jest taka, że wystarczy poświęcić kilka, kilkanaście minut na przygotowanie projektu przy pomocy edytora Empik Foto, aby powstały oryginalne pamiątki i dekoracje, które będą zachwycały latami!

PREZENTY NA KONIEC SZKOŁY I NIE TYLKO

Prezenty związane ze szkołą są wręczane również uczniom – tak na koniec roku, jak i na jego początek. Co to może być? Również i w tym przypadku doskonale spiszą się kroniki szkolne! To idealny upominek np. na koniec szkoły podstawowej czy szkoły średniej. Fotoalbum może również zawierać fotografie ze studniówki czy balu ósmoklasisty – możliwości jest bez liku.

FOTOKSIĄŻKA SZKOLNA

to idealny prezent zarówno dla ucznia, całej klasy, jak i dla nauczyciela czy wychowawcy. Wspomnienia z przedszkola i kolejnych lat szkolnych są bardzo ważne w kontekście kształtowania osobowości każdego z nas. Dlatego właśnie warto zachować je na dłużej!

FOTOKSIĄŻKA DLA UCZNIA 

to wspaniały zbiór wspomnień ze szkolnej ławki, lat nauki spędzonych w gronie fajnych dzieciaków i nauczycieli. Fotoksiążka dla klasy jako upominek dla każdego z osobna jest świetnym zwieńczeniem każdego etapu edukacji. Fotoksiążka szkolna może być wykonana jako kronika klasowa, w której zawarte będą zdjęcia wszystkich dzieci z osobna, zdjęcia klasowe, a także te relacjonujące ważne wydarzenia z życia klasy. Kronika klasowa pomoże dziecku zapamiętać kolegów, sytuacje ze szkolnych wycieczek czy też przedstawień.

FOTOKSIĄŻKA DLA NAUCZYCIELA

to prezent, którym można podziękować za trud i czas, jaki taka osoba włożyła w edukację naszych pociech. Jako prezent dla wychowawcy, który spędził z naszymi dziećmi kilka lat kronika klasowa przygotowana od serca będzie wyrazem wdzięczności i uznania. Fotoksiążka kronika szkolna to idealna forma zachowania wspaniałych czasów na dłużej. Może zawierać zdjęcia z ważnych wydarzeń szkoły, zawodów czy bali. Kronika szkolna, może stać się swoistym pamiętnikiem, do którego mogą zaglądać później kolejne pokolenia uczniów. Jako prezent dla nauczyciela będzie to na pewno upominek, który wywoła wiele wzruszeń i uśmiechu.

FOTOKSIĄŻKA PRZEDSZKOLNA

Fotoksiążka szkolna jest też wspaniałym rozwiązaniem na zachowanie wspomnień dla mniejszych żaków – przedszkolaków. Fotoksiążka przedszkolna sprawi wiele radości nie tylko maluchowi, który po latach będzie mógł do niej zajrzeć, ale też rodzicom, czy dziadkom. W tym przypadku również sprawdzi się ona jako prezent dla nauczyciela. Wykorzystując szablon kronika szkolna można z powodzeniem stworzyć zbiór zdjęć wszystkich przedszkolaków, ich wspólnych zdjęć grupowych, tych z balów przebierańców, czy też zabaw na dworze. Dobrym pomysłem będzie też stworzenie przedszkolnego tablo

SZKOLNE FOTOPREZENTY

Warto również zwrócić uwagę np. na personalizowane zeszyty szkolne, uczniowskie fotokubki i wiele, wiele innych. Pamiętaj, że:

  • do przygotowania prezentów na empik foto potrzebujesz jedynie zdjęć w cyfrowym formacie, np. z telefonu, pendrive’a, karty pamięci albo z Facebooka,
  • możesz zaprojektować prezenty dla ucznia i nauczyciela od A do Z – dodając własne napisy i inne elementy dekoracyjne,
  • my zajmiemy się wydrukowaniem całości i dostarczeniem pod wskazany adres.

 

 

Czytaj więcej