blog.empikfoto.pl

Pomysły na wieczór panieński – jak się przygotować?

pomysły na wieczór panieński

Taka szalona noc zdarza się tylko raz w życiu! Wieczór panieński to idealny pretekst na spotkanie z najbliższymi Pannie Młodej kobietami i świetną zabawę od rana do… rana. Świętowanie ostatniej nocy bycia niezamężną to tradycja, którą Panny Młode lubią pielęgnować. Organizacją tego wydarzenia natomiast zwykle zajmują się druhny lub świadkowa, a sam wieczór panieński zazwyczaj jest niespodzianką dla Panny Młodej. Jak sprawić, by ten dzień był niezapomniany, wyjątkowy i pełen świetnej zabawy? Dziś zdradzimy nasze ulubione pomysły na wieczór panieński i wskazówki, jak się do niego dobrze przygotować. 

Organizacja wieczoru panieńskiego – od czego zacząć?

Nawet jeśli wieczór panieński chcecie zachować w tajemnicy przed Panną Młodą, warto uwzględnić jej zdanie w początkowych konsultacjach. Choć wydaje nam się, że naszą przyjaciółkę znamy „na wylot”, może okazać się, że ten dzień widzi zupełnie inaczej, niż nam się wydaje. Podpytując o oczekiwania, unikniemy nieprzyjemnych wpadek i ryzyka popsutej zabawy. Podczas rozmów dotyczących przygotowań ślubnych postarajcie się wyczuć, jaka koncepcja wieczoru panieńskiego jest najbliższa Pannie Młodej. Może okazać się, że wyobrażacie sobie szaloną, imprezową noc, podczas gdy marzeniem Panny Młodej jest kameralny wyjazd nad jezioro.

Poznanie preferencji znacznie ułatwi Wam planowanie i organizację wieczoru panieńskiego. Rzecz jasna, warto także zapytać o zdanie pozostałe uczestniczki imprezy. Pamiętajcie, że są one Waszą największą pomocą podczas niełatwej organizacji. Zanim zabierzecie się do pracy, warto ustalić z uczestniczkami budżet imprezy, czyli wysokość Waszej składki. Dzięki temu będziecie od samego początku wiedzieć, jakim funduszem dysponujecie i na jakie koszty możecie sobie pozwolić. Podsumowując, przed organizacją warto ustalić:

Wieczór panieński – pomysły, które musisz znać! 

Na wstępie warto wspomnieć, że wieczór panieński niekoniecznie musi być… wieczorem. Często zdarza się, że z powodu obowiązków, zobowiązań, budżetu czy innych trudności nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na wyjazd czy noc poza domem. W poniższej liście przedstawiamy Wam pomysły, które możecie wykorzystać zarówno w trakcie nocnych szaleństw, jak i dziennych aktywności. Wybierzcie kilka z nich, by zorganizować niezapomniany, idealny wieczór panieński! 

Dekoracje na wieczór panieński 

Dekoracje na wieczór panieński w dużej mierze będą zależały od motywu imprezy, który wybierzecie. Najczęstszymi dekoracjami są wszelkiego rodzaju balony: w kształcie pierścionka, z napisami typu „bride to be”, tradycyjne balony z helem w najróżniejszych wielkościach i kolorach. Nie możemy zapomnieć o rekwizytach dla samej Panny Młodej, jak szarfy, korony, pompony, piórkowe boa i złote/srebrne dodatki, a przede wszystkim – biały strój. Warto także pomyśleć o strefie do zdjęć zawierającej tabliczki z napisami, błyszczącą girlandę czy zabawne elementy – np. kapelusze czy przebrania. Dekoracje na wieczór panieński odgrywają ogromną rolę w trakcie imprezy i z pewnością sprawią, że zdjęcia z tego wieczoru wyjdą doskonale!

Prezenty na wieczór panieński – personalizowana pamiątka dla Panny Młodej 

Uczestniczki wieczoru panieńskiego zazwyczaj decydują się na drobne upominki dla Panny Młodej. Zwykle są one z humorem i podtekstem erotycznym, który wywołuje śmiech całego towarzystwa. Pamiętajcie, że Waszym zadaniem nie jest zawstydzenie przyszłej małżonki, a jedynie jej rozśmieszenie. Każda Panna Młoda będzie miała własne poczucie humoru i charakterystyczny dla siebie dystans. Przy przygotowywaniu prezentu możecie postawić na Wasze wspólne wspomnienia, zdjęcia z dzieciństwa czy zabawne fotki z czasów szkolnych. Pomysłem na prezent na wieczór panieński mogą być także wszelkiego rodzaju przedmioty, które kojarzą się z Panną Młodą (np. koszulka z charakterystycznym napisem). Popularnością cieszą się także vouchery na masaże, elegancka bielizna, podwiązka czy akcesoria do zabawy we dwoje. Wypróbuj wszystkie propozycje Empik Foto, które przygotowaliśmy specjalnie na niezapomniany wieczór panieński!

Korzystajcie z naszych inspiracji i bawcie się dobrze na idealnym wieczorze panieńskim! 

Exit mobile version