blog.empikfoto.pl

Jaki wybrać prezent dla świadka? Sprawdzone pomysły

prezent dla świadka

Świadek, czyli nieocenione męskie wsparcie Pana Młodego. To on organizuje wieczór kawalerski i dba o to, żeby był niezapomniany. Pełni także rolę kierowcy Pary Młodej w dniu ślubu, a potem pomaga w opiece nad prezentami, troszczy się o gości i miłą atmosferę, a także zachęca do zabawy podczas oczepin. Za jego zaangażowanie podziękuj mu za odpowiednim prezentem. Sprawdź, co wybrać.

Twoim świadkiem jest zaufana osoba, na której zawsze mogłeś polegać. Łączy Was przyjaźń i nie wyobrażasz sobie, żeby ktoś inny towarzyszył Ci w tej ważnej chwili. Aby wyrazić uznanie i wdzięczność za trud włożony w trakcie przygotowań i podczas wesela, dobrym pomysłem jest podarowanie mu prezentu. Dowiedz się dzięki naszemu poradnikowi, jaki prezent dla świadka wybrać.

Sprawdzony pomysł na prezent – personalizowany kufel

Szukasz pomysłu na upominek dla świadka, ale nie wiesz co wybrać? Postaw na sprawdzone rozwiązanie, czyli personalizowany kufel. Do wyboru masz dwa rodzaje naczyń – w wersji klasycznej z dużym uchem lub “light”, czyli wysokie szklanki do ciemnych piw. Zastanów się, jakie piwo najczęściej pije Twój świadek i dobierz odpowiedni kufel, aby zwiększyć przyjemność z degustacji.

Na każdym kuflu możesz umieścić swój, indywidualny nadruk. Grawerunek powstaje na grubym hartowanym szkle, więc nie musisz obawiać się o jego trwałość. W zależności od wybranego naczynia napis może mieć 20 lub  16 liter podzielony na dwie linie odpowiednio po 10 i 8 znaków w każdej.

Możesz zdecydować się na klasyczne rozwiązanie, czyli “Najlepszy świadek” lub postawić na coś bardziej zabawnego, jak np. “Świadek idealny” lub “Kufel super świadka!”. Dobrym rozwiązaniem jest także umieszczenie po prostu imienia np. “Kufel Michała”. Twój świadek z pewnością doceni Twoją kreatywność i nieszablonowe podejście do tematu.

Jak ciekawie zapakować prezent?

Nie wystarczy kupić butelkę alkoholu na prezent dla świadka. Należy także pamiętać o odpowiednim opakowaniu. W tej sytuacji najlepiej sprawdzi się butelka ulubionego alkoholu zapakowana w drewnianą personalizowaną skrzynkę. Produkt wykonany jest z wysokiej klasy drewna naturalnego lub bejcowanego. U góry ma wygodny uchwyt zrobiony z grubego sznurka. Dodatkowo ma wysuwany front, który może być nadrukowany wedle życzenia klienta. Nadruk powstaje za pomocą nowoczesnych technologii, dzięki czemu wszystkie kolory są bardzo żywe, a szczegóły dobrze odwzorowane.

Aby zaprojektować własną skrzynkę na alkohol, wejdź na stronę edytora online. Następnie załaduj wybrane zdjęcie z pamięci komputera lub social mediów i umieść je w odpowiednim miejscu. Następnie dodaj tekst, np. „Kamilu! Dziękujemy za Twoją pomoc, wsparcie i zaangażowanie. Kamila & Jacek 20.09.2020”. To od Ciebie zależy, co znajdzie się na skrzynce.

Nie masz czasu na samodzielne tworzenie projektu? Sięgnij po przygotowane szablony. Znajdziesz tam idealne produkty na prezent dla świadka. Pamiętaj o tym, że czas realizacji indywidualnego zamówienia to 4 dni robocze + czas dostawy. Warto mieć to na uwadze, jeśli szukasz prezentu na ostatnią chwilę.

Koszulka, jako prezent dla świadka

Mężczyźni uwielbiają praktyczne prezenty, a koszulka z nadrukiem zdecydowanie do nich należy. Wykorzystaj ją, aby podziękować swojemu świadkowi za aktywny udział w przygotowaniach do ślubu i wesela. Wybierz odpowiedni kolor i rozmiar koszulki, a następnie przejdź do kreatora online. Możesz wybrać ze swojego archiwum zabawne zdjęcie, np. z wieczoru kawalerskiego lub czasów szkolnych.  Inna opcja to zlecenie narysowania karykatury świadka lub komiksu o nim. To bardzo oryginalny pomysł na koszulkę.

Następnie, do grafiki dodaj odpowiednie kliparty i napisy. “Bartek – najlepszy świadek na świecie” to sprawdzony nadruk na koszulkę dla świadka. Ale możesz sięgnąć także po coś bardziej szalonego np. “Świadek Tomek – odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku” “Z takim świadkiem niczego się nie boję”. Znalezienie idealnego prezentu dla świadka to nie takie duże wyzwanie. Wystarczy, że sięgniesz po nasze personalizowane produkty, jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego.

Exit mobile version