blog.empikfoto.pl

Jaki prezent dla świadkowej?

prezent-dla-druhny

Bycie świadkową to niezwykle ważne zadanie. Jej rola nie ogranicza się tylko do poświadczenia zawarcia przysięgi małżeńskiej i złożenia podpisu na akcie małżeństwa. Jest przede wszystkim wsparciem dla Młodej Pary, a zwłaszcza Pani Młodej w trakcie przygotowań do ślubu i podczas uroczystości. Za okazane serce i włożony trud warto podziękować jej odpowiednim prezentem. Sprawdź, co wybrać dla świadkowej.

Chciałaś, aby świadkiem tej wyjątkowej chwili jakiej jest zawarcie małżeństwa, była bliska Ci osoba, dlatego wybrałaś do tej roli swoją siostrę lub przyjaciółkę. Na pewno czuje się bardzo zaszczycona Twoją propozycją i stara się ze wszystkich sił pomóc Ci w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia. Okaż wdzięczność za jej wsparcie i podaruj jej osobisty prezent. Nie wiesz, co wybrać? Poznaj nasze pomysły na prezent dla druhen.

Upominek dla świadkowej – coś spersonalizowanego

Nie wszyscy lubią i organizują podziękowania w trakcie wesela. Jeśli chcesz podarować świadkowej prezent na osobności, bez obserwatorów, zrób to w trakcie przygotowań, np. po ubraniu sukni lub założeniu welonu. To bardzo wzruszająca chwila, pełna emocji i łez, więc przygotuj chusteczki.

Grawerunek powstaje za pomocą rylca diamentowego, więc jest bardzo trwały i odporny na ścieranie. To jaki napis znajdzie się na bransoletce, zależy tylko od Ciebie. Do wykorzystania masz 10 liter, więc może to być po prostu imię lub “świadkowa”. Możesz zdecydować się także na słowo “dziękuję” lub “kocham”. Na pewno wymyślisz coś osobistego!

Zabawny prezent dla druhen

Uważasz, że bez Twojej świadkowej ten ślub by się nie odbył? To ona była Twoją ostoją spokoju, gdy panikowałaś w salonie sukien ślubnych, a także wtedy, gdy naszły Cię wątpliwości co do słuszności Twojej decyzji. Pomagała Ci podczas wybierania dekoracji, butów, a nawet takich drobnostek jak zawieszki na alkohol czy kolor wstążki na klamce samochodu. Podkreśl to, jak bardzo jest dla Ciebie ważna zabawną koszulką z nadrukiem.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór gotowych produktów z ciekawymi napisami. Jednak, jeśli żaden z nich Ci nie odpowiada, zdecyduj się na samodzielne zaprojektowanie koszulki.

Najpierw znajdź odpowiednie zdjęcie. Najlepiej, jeśli będzie to Wasza wspólna fotografia np. z przymiarki sukni ślubnej lub wieczoru panieńskiego. Następnie otwórz edytor online i załaduj grafikę na serwer. Dodaj kliparty i odpowiednie ramki, które uatrakcyjnią koszulkę. Potem czas na napis. Zadbaj o to, żeby nawiązywał do szczególnej roli, jaką odegrała w Twoim życiu świadkowa. Może być to po prostu “Najlepsza świadkowa na świecie” albo “Idealna świadkowa to Ty”.

Pamiętajcie o tym, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcie! Wykorzystasz je później podczas tworzenia fotoalbumu ze ślubu.

Sprawdzony upominek dla świadkowej

Jeśli chcesz podarować świadkowej coś symbolicznego, to zdecyduj się na fotokubek z Waszym zdjęciem. Do wyboru masz kilka rodzajów naczyń, np. z łyżeczką, kawowy lub magiczny. Sama zdecyduj, który najbardziej Ci odpowiada.

Zwróć uwagę na powierzchnię zadruku. W przypadku klasycznych ceramicznych kubków jest to cała zewnętrzna część naczynia, natomiast w kubku barowym lub z łyżeczką nadruk zajmuje tylko jego górną powierzchnię.

Na kubku najlepiej prezentować się będzie Wasze wspólne zabawne zdjęcie. Jeśli łączy Was wieloletnia relacja, wykorzystaj zdjęcia z dawnych lat. Na pewno znajdziesz takie, które będzie godne uwagi! Dodaj do tego napis “Z Tobą przed ołtarz i na koniec świata!”.

Taki prezent to bardzo dobry sposób na wyróżnienie swojej świadkowej.

Z naszymi pomysłami wybór odpowiedniego prezentu dla świadkowej jest banalnie prosty. Nie zwlekaj – kup już dziś!

Exit mobile version