blog.empikfoto.pl

Prezent dla taty na urodziny – 5 pomysłów, które zaskoczą każdego!

Pierwszy mężczyzna w Twoim życiu. Człowiek, który swoją pracą i radością każdego dnia starał się zapewnić Ci jak najwięcej zabawy. Ktoś, kto nauczył Cię jeździć na rowerze, pozwolił prowadzić swoje auto i zjadł z Tobą lody w chłodny dzień w tajemnicy przed mamą. Osoba, która co poranek budziła Cię swoim uśmiechem i żartobliwym mottem. Ktoś, na kogo można było liczyć bez względu na sytuację i porę dnia. Twój tata. Sprawdź nasze propozycje na prezent dla taty na urodziny – 5 pomysłów, które zaskoczą każdego!

Brakuje Ci pomysłu na prezent dla taty z okazji jego najbliższych urodzin? Poznaj sposoby na huczne zorganizowanie imprezy i spraw tacie miłą niespodziankę przy rozpakowywaniu prezentu. Jeśli nie wiesz, co dać tacie na urodziny, to ten artykuł odpowie na wszelkie pojawiające się pytania. Zaczynamy!

1) Przydatny gadżet dla taty

Jeśli do tej pory Twój tata golił się tradycyjną maszynką, golarka to przydatny gadżet dla faceta w każdym wieku – praktyczne urządzenie, które zapewni szybkie golenie każdego ranka. Przecież wiesz, jak mało czasu może zagospodarować na to, aby o siebie zadbać. Jeśli całe życie troszczył się o Ciebie najlepiej, jak potrafił już wiesz, co jaki sprawdzić prezent dla taty na urodziny i dopasować go do jego potrzeb.

2) Etui na telefon

Personalizowane etui na telefon? Czemu nie! Stworzenie jedynego na świecie etui do telefonu dla taty to świetny sposób na celebrację jego najbliższych urodzin. Co możesz umieścić na tym praktycznym gadżecie? Wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Możesz skorzystać z Waszej biblioteki wspólnych zdjęć, umieścić na projekcie cytat z ulubionego filmu, czy upamiętnić ważną dla niego datę/wydarzenie. W trakcie wybierania prezentów obowiązuje w końcu jedna zasada – kompletna dowolność, która pozwala Ci być szczerym i prawdziwym!

3) Kubek dla prawdziwego smakosza kawy

Z jakim zapachem kojarzy Ci się Twój dom rodzinny o poranku? Nam bez wątpienia z zapachem świeżo zmielonej kawy, którą uwielbiali rodzice. Co można kupić ojcu na urodziny, jeśli kocha smak i aromat kawy? Kubek ze zdjęciem, napisem, sentencją lub grafiką, pozwoli przypomnieć mu o Waszych najpiękniejszych chwilach spędzonych wspólnie. Jeśli brakuje Ci pomysłów na stworzenie gadżetów dla taty, warto sprawdzić alternatywę w formie kubków klasycznych, zmieniających kolor pod wpływem temperatury, kawowych, w stylu latte, lub barowych. Każdy z nich ma inną pojemność, ale łączy ich bardzo ważna zaleta. Są praktycznym pomysłem na upominek, który sprawi radość tacie.

4) Sposób na stworzenie kolejnych wspólnych wspomnień

Nic tak nie zbliża rodziny, jak wspólne spędzanie wolnego czasu. Co powiecie na ułożenie spersonalizowanych puzzli? Jeśli wciąż nie wiesz, co możesz kupić tacie na urodziny, zamiast klasycznych fotografii postaw na uwiecznienie Waszych wspólnych film na puzzlach stworzonych specjalnie na Twoje zamówienie. Doskonała zabawa, radość i świetna pamiątka gwarantowane!

6) Koszulka dla najlepszego taty

Przed stworzeniem koszulki dla taty, koniecznie sprawdź jego aktualny rozmiar odzieży. Do wyboru dysponujesz możliwością nadruku Waszego zdjęcia, Jego ulubionego cytatu lub zdań, które od dawna mu towarzyszą. Samodzielnie wybierzesz jedną z dostępnych czcionek, kolorów i rozwiązań, które pozwolą pokazać Ci, że ten wyjątkowy T-shirt jest po prostu stworzony dla Twojego taty.

Doceniaj to, co ważne

Urodziny taty to jedna z najpiękniejszych okazji do tego, aby dzielić się radością i wspólnie spędzić szczęśliwe chwile. Dlatego doceniaj to, co ważne i spędźcie niezapomniany czas w waszej ulubionej odsłonie. Żaden prezent nie zapewni tego, co dzień pełen wrażeń i radości w doborowym towarzystwie. O wiele cenniejsze od kreatywnych prezentów są wasze nietuzinkowe momenty.

Exit mobile version