blog.empikfoto.pl

Prezent na 25. rocznicę ślubu – inspiracje

prezent na 25 rocznicę ślubu

Każdy młody człowiek, słysząc, że ktoś właśnie będzie obchodził 25. rocznicę ślubu, chwyta się za głowę. Dla niego 25 lat to zwykle więcej niż całe jego życie. Wydaje mu się, że para obchodząca taki jubileusz to po prostu staruszkowie. Tak jednak nie jest. Nie dla nich jeszcze takie prezenty jak aparaty do mierzenia ciśnienia i ciepłe kapcie. Spraw, by w prezentach dostrzegli minione wspólne lata oraz miejsce na nowe przygody i wspomnienia. Odkryj naszą listę inspiracji na prezent na 25 rocznicę ślubu!

Dwudziestą piątą rocznicę ślubu obchodzą często już czterdziestokilkulatkowie, a zatem ludzie w sile wieku, którzy są i czują się jeszcze młodo. Jeśli twoi rodzice niebawem będą świętować ten właśnie dzień, powinieneś zawczasu pomyśleć o prezencie, który mógłby sprawić im radość. Jeśli zastanowisz się głębiej, to dostrzeżesz to, że przeżyli wspólnie kawał życia i stworzyli wspaniałą rodzinę. Zdasz sobie też sprawę z tego, że po latach trudów związanych z wychowaniem dzieci, budowaniem własnego lokum oraz zwykłej pracy zawodowej, teraz będą mieli wreszcie czas dla siebie. Czterdziestolatkowie to młodzi ludzie, najczęściej o ustabilizowanej pozycji życiowej, którzy mają wiele wspomnień, ale mają też czas na realizacje własnych marzeń. Wybierz z nami najlepszy prezent na 25 rocznicę ślubu, który możesz podarować rodzicom właściwie na ich „nową drogę życia”.

Wspomnienia i plany na ścianie

Tak jak ty wspominasz swoje szkolne czasy, sięgasz pamięcią do najwcześniejszych wspomnień z podstawówki, a może nawet z przedszkola. Tak twoi rodzice lubią wspominać początki swojej znajomości, wszystkie piękne chwile i wspólne osiągnięcia. Na świecie od lat modne są więc tablice wspomnień, które teraz stają się coraz popularniejsze i u nas. Zatem pierwsza tablica to nic innego, jak przygotowana własnoręcznie prosta grafika, gdzie różnymi fontami zapisane są ważne informacje z życia pary obchodzącej jubileusz. Układa się je na planie kwadratu lub prostokąta. Najpopularniejsze frazy to: „25 lat razem”, „300 wspólnych miesięcy”, „2 dzieci i pies Lolo”, „4 adresy zamieszkania” i wiele, wiele innych, które muszą odpowiadać minionemu 25-leciu rodziców. Taką tablicę możesz zamówić na Empik Foto w formie plakatu w ramce.

Druga tablica powinna być zbiorem haseł, w których zostaną zawarte marzenia i plany małżonków na kolejne lata. W dowolnym programie graficznym wykonaj podobną grafikę, a rodzice przez kolejne lata będą mogli „odhaczać” to, co zrealizowali. Tak powstanie mapa ich marzeń, takich jak zakup nowego domu czy mieszkania albo zdobycie nowych umiejętności.

Grafiki możesz stworzyć sam, albo skorzystać z naszych gotowych szablonów lub powierzyć nam przygotowanie ich od przysłowiowego „zera”. Gotowy projekt wydrukujemy w wybranym przez ciebie formacie i oprawimy w ramki. To świetny prezent, który z pewnością ucieszy każdą parę stojącą u progu nowego rozdziału w życiu.

Prezent na 25 rocznicę ślubu dla podróżników

Od lat jednym z tradycyjnych prezentów na wszelkie rocznicowe uroczystości rodzinne są drzewa genealogiczne. Co prawda zwykle rzeczywiście są świetnie przygotowane, ale to raczej bardziej odpowiedni podarunek na złote gody, a nie na dwudziestopięciolecie. Młodzi jubilaci z pewnością mają wiele wspomnień, ale też wiele planów na przyszłość. Warto im przypomnieć piękne chwile, które spędzili razem w czasie podróży bliższych i dalszych.

Poszukaj więc zdjęć z wakacji, które spędzaliście rodzinne w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat. Możesz z nich stworzyć fotoksiążkę! Wybierz nie tylko te perfekcyjne ujęcia, które były w jakiś sposób wyreżyserowane. Najciekawsze zawsze są zdjęcia robione z zaskoczenia lub zupełnie przypadkowe kadry. Niektóre są zabawne, inne bardzo romantyczne, a jedne i drugie emanują tak miłą dla oka naturalnością. Ułóż je w odpowiedniej kolejności, stwórz ciekawe podpisy. By dodać ramki, symbole i inne ciekawe elementy graficzne, możesz skorzystać z naszych szablonów. Przygotuj też drugi projekt, w którym tam, gdzie powinny pojawić się zdjęcia, umieść nazwy krajów i miejsc, do których jubilaci chcieliby pojechać. Oba projekty wydrukujemy w formie plakatów i oprawimy w ramy. Taki prezent z pewnością nie tylko ucieszy jubilatów, ale będzie także dobrą inspiracją na przyszłość.

Uważasz, że te pomysły są niewystarczające? Sprawdź resztę propozycji na prezent na 25 rocznicę ślubu na naszej stronie i spraw przyjemność swoim rodzicom, krewnym lub przyjaciołom!

Exit mobile version