Fotoksiążki już od 19,90zł | Fotoalbumy - EMPIKFOTO.PL

POBIERZ TERAZ APLIKACJĘ EMPIKFOTO

   

  • Fotoksiążki 20x30
  • Fotoksiążki 20x20
 

Wybierz format swojej Fotoksiążki

Papier kredowy, Papier fotograficzny

19x10 cm

od 19,90 zł

Zobacz>

20x20 cm

od 39,90 25,90 zł

Zobacz>

20x30 cm (A4)

od 44,90 29 zł

Zobacz>

30x20 cm 

od 54,90 zł

Zobacz>

30x30 cm 

od 69,90 zł

Zobacz>

 

Papier fotograficzny

15x15 cm

od 59,90 zł

Zobacz>

25x25 cm

od 99,90 zł

Zobacz>

20x15 cm 

od 69,90 zł

Zobacz>

 

Już ponad 100 szablonów na każdą okazję

 

Ślub

 

Wakacje

 

Niemowlę

 

Dziecko

 

Nowoczesne

 

Rodzina

 

Szkoła

 

Twój projekt

 

Zobacz wszystkie

 

Rodzaje papieru i okładek

Zobacz Fotoksiążki naszych Klientów i pochwal się swoją!
Napisz do nas i wyślij zdjęcie na [email protected]

Zobacz Fotoksiążki naszych Klientów i pochwal się swoją!
Napisz do nas i wyślij zdjęcie na [email protected]

Zobacz jak stworzyć fotoksiążkę!

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
ponad 75 mln zdjęć w 2018

DARMOWA DOSTAWA
do ponad 260 salonów!
na terenie całej Polski

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

Opinie

Średnia ocena 4.5
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
Bomba
Zamiast wywoływania setek zdjęć mam książkę z każdego roku z dużą ilością zdjęć. Dzięki temu nadrabiam zaległości z minionych lat. W ten sposób nie jest to katorga, tylko przyjemność. Jakoś i wykonanie godne polecenia
0 0 Odpowiedz
Maciej
Super album!
Fotoksiążka robi fantastyczne wrażenie! Będzie super prezent dla rodziców. Co więcej, samodzielne przygotowanie jest bardzo proste, wygodne i w dodatku sprawia sporą frajdę. A odbiór w punkcie najbardziej dogodnym dla Klienta, w dodatku szybciej niż prognozowano.
0 0 Odpowiedz
moja fotoksiążka
Piękna pamiątka ślubna! Zamawiałam pierwszy raz i bardzo się bałam jakości wykonania - zupełnie niepotrzebnie. Wybrałam papier fotograficzny i błyszczącą okładkę. Zdecydowałam się też na większy format w poziomie co było strzałem w dziesiątkę! Zdjęcia są wyraźne i duże przez co bardzo wygodnie się je ogląda, a książka nie zamyka się podczas przeglądania. Książka zawiera mnóstwo zdjęć a jest cienka i nie ma niepotrzebnych pustych stron, co uważam za duże zalety w porównaniu z tradycyjnym albumem.
0 0 Odpowiedz