blog.empikfoto.pl

Prezent na 40 rocznicę ślubu – co wybrać?

Prezent na 40 rocznicę ślubu

Czterdziesta rocznica ślubu to wielkie święto dla małżonków. Niestety nie każdy ma okazję w życiu, by być bohaterem takiej uroczystości. Jeśli więc masz tyle szczęścia, powinieneś starannie przygotować się do tego dnia, by pozostał on w pamięci na wiele, wiele lat. Zaplanuj to święto godzina po godzinie, zadbaj o atrakcje i wspaniały prezent dla żony lub męża, a my ci w tym chętnie pomożemy. Jaki wybrać prezent na 40 rocznicę ślubu?

Niektórzy narzekają, że święta w tym roku jakieś nie takie, jakby chcieli, że kolejne urodziny minęły niepostrzeżenie. Są pełni goryczy, że mąż czy żona nie pamiętali o jakiejś ważnej rocznicy. A tak naprawdę to my sami kształtujemy swój świat. Jeśli nie zadbamy o piękną oprawę świąt i pyszne potrawy, to święta nie będą się różnić od innych dni. Jeśli nie zorganizujemy choć małego przyjęcia urodzinowego, to i ten dzień będzie zwykłym dniem. Gdy zapomnimy o własnej rocznicy ślubu, to i nam, i żonie czy mężowi będzie potem nieco przykro. Tak więc wprowadź do kalendarza „przypominajkę” pod datą wyprzedzającą na przykład o miesiąc ten ważny dzień. Dzięki temu nie zapomnisz, że nadchodzi czterdziesta rocznica ślubu i pora zacząć przygotowania do tego wielkiego dnia. Trzeba przecież wymyślić i przygotować cały program obchodów oraz postarać się o piękny prezent dla współmałżonka. Oto kilka propozycji na tę okazję.

Wielka impreza rodzinna

Warto zacząć już o poranku wspaniałym romantycznym śniadaniem. Jeśli tego dnia zaplanowałeś wielkie rodzinne przyjęcie, to spraw, byście znaleźli wcześniej chwilę dla siebie. Zadbajcie szczególnie o własny wygląd, udając się do fryzjera czy salonu kosmetycznego. Odświętny strój sprawi, że na rodzinnym przyjęciu będziecie prezentować się jak przysłowiowy „milion dolarów”. Tak przygotowani możecie witać dzieci i wnuki.

W kulminacyjnym momencie przyjęcia zaskocz współmałżonka, dając mu fotoksiążkę pod tytułem „Nasze wspólne 40 lat”. To coś znacznie więcej niż album. Aby go stworzyć, musisz wybrać wcześniej wasze wspólne zdjęcia, które powinieneś ułożyć według wybranego przez ciebie klucza. My wydrukujemy je w formie książki, wzbogacając je wcześniej ramkami, obrazkami i ciekawym tłem. Możesz także dodać własne komentarze i podpisy pod zdjęciami. Fotoksiążka na czterdziestolecie małżeństwa to wspaniały prezent.

A może tylko we dwoje?

Jeśli nie planujesz wielkiego przyjęcia, to spędźcie ten czas uroczo we dwoje. Przygotujcie wspólnie kolację marzeń. Wyjątkowe potrawy ugotujcie sami, a wcześniej sprawcie sobie w prezencie fantastyczne, personalizowane fartuchy z nadrukiem. Te z zabawnymi, okolicznościowymi nadrukami sprawią wam wiele radości. Podaruj żonie lub mężowi fartuszek kuchenny z napisem „Jesteśmy 40 lat tuż po ślubie” lub z każdym innym, który ci się spodoba. W kuchni będziecie w nich wyglądać odświętnie i wspaniale. Zadbaj wcześniej o elegancką oprawę stołu. Świeże kwiaty, romantycznie migoczące świece i wasza ulubiona muzyka z pewnością będą miłymi towarzyszami tej uroczystej kolacji.

Jeśli wcześniej kupisz bilety do teatru na ciekawy spektakl czy do kina na premierę nowego filmu, to z pewnością ten dzień pozostanie na zawsze w waszej pamięci.

Nowy wystrój mieszkania z odrobiną wspomnień

Czterdziesta rocznica ślubu to też doskonała okazja do mniejszych i większych zmian w swoim otoczeniu. Nic nie działa na nas przecież tak ożywczo jak nowości, którymi możemy się otaczać, oraz nowe wyzwania, którym chcemy sprostać. Z pewnością na ścianach waszego mieszkania można znaleźć sporo wolnego miejsca do zagospodarowania. Stwórz wspaniałą galerię chwil z minionych czterdziestu lat i podaruj ją swojej żonie lub mężowi. Wybierz zdjęcia z najpiękniejszych momentów waszego życia i powierz je nam. Z twoją pomocą ułożymy je w interesujący sposób i stworzymy z nich fantastyczne fotoplakaty, które zawieszone w salonie każdego dnia będą wam przypominały wspaniałe wydarzenia. Będą też motywowały do działania, by w waszym życiu pojawiły się nowe chwile warte potem uwiecznienia ich w formie rodzinnej galerii.

Exit mobile version