blog.empikfoto.pl

Prezent na chrzciny – jaki najlepszy? Sprawdź personalizowane upominki

Chrzest Święty

Zostałeś zaproszony na chrzest? Zależy Ci na tym, żeby podarować maluchowi coś wyjątkowego? Szukasz pomysłu na ponadczasową pamiątkę, po którą sięgnie z przyjemnością po latach? Wśród naszych propozycji znajdziesz pomysł na upominek, który podkreśli podniosły charakter tego wydarzenia. Prezent na chrzciny – jaki najlepszy? Sprawdź personalizowane upominki.

Choć nie pamiętasz swojego chrztu, na pewno masz przedmioty, które rodzice zachowali na pamiątkę tej chwili. Może to zdjęcia, na których widać Twoją roześmianą buzię w całej okazałości? A może książki z oryginalną dedykacją od osoby, której dawno już nie ma obok Ciebie? Prezent na chrzciny nie musi kosztować majątku, by stał się ważną częścią wspomnień o tym pięknym dniu. Jeśli dobrze przemyślisz wybór upominku na chrzest, sprawisz, że mimo upływu lat będziesz czule wspominany przez dziecko i jego rodziców. A co wybrać? Oto nasze inspiracje.

Własnoręcznie zrobiony prezent na chrzest

Chcesz się wyróżnić wśród innych gości? Warto podejść do kwestii prezentu dla niemowlaka na chrzciny nieszablonowo i wykonać coś własnoręcznie! A więc co na chrzest?

Bardzo często zdarza się, że drobne upominki na chrzest od gości, jak kartki z życzeniami, giną w czeluściach pudeł i szaf. Ty w prosty sposób możesz to zmienić. Wystarczy, że zwykłe, drewniane pudełko przerobisz na skarb na pamiątki!

Jak to zrobić? Wyposaż się w szkatułkę z zamknięciem. Udekoruj ją metodą decoupage – w internecie znajdziesz mnóstwo popularnych tutoriali. Rodzice docenią włożone serce w stworzenie prezentu. A wszystkie pamiątki na chrzciny pozostaną w jednym miejscu.

Nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie prezentów? Zamów pudełko ze zdjęciem. Umieść na nim fotografię nawiązującą do okazji, która nada podarunkowi unikalnego charakteru.

Umiesz robić na drutach lub szydełku? Wykorzystaj ten talent do stworzenia wyjątkowego przykrycia dla malucha. Przygotuj kocyk w większym rozmiarze, aby mógł służyć dziecku przez długie lata.

Koniecznie uzupełnij prezent o fotokartkę ze zdjęciem malucha i życzeniami. Możesz ją zaprojektować samodzielnie lub skorzystać z gotowych szablonów. Tak przygotowany podarunek będzie wspaniałą pamiątką na chrzciny.

Niepowtarzalne prezenty dla niemowlaka na chrzciny

Nadal zastanawiasz się, jaki prezent dla dziecka na chrzciny wybrać? Chciałbyś, żeby towarzyszył mu przez lata? Pomyśl o ponadczasowej i zawsze wartościowej biżuterii. To upominek, który sprawdzi się nie tylko, jako prezent na chrzest święty dla dziewczynki, ale także dla chłopca. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rodzaj biżuterii oraz… grawer. Napis na biżuterii to nie tylko wspaniały pomysł na upamiętnienie wyjątkowych chwil, ale także bardzo elegancka dekoracja.

Co możesz podarować? Grawerowana bransoletka to świetny pomysł na prezent na chrzest święty dla dziewczynki. Do wyboru jest biżuteria na sznurku, łańcuszku lub skórzanym pasku. Do każdej z nich dołączono wisiorek, na którym można wygrawerować wybrany napis. Koniczynka, kółeczko, serduszko, a może puzzle? Wybierz model, który według Ciebie najlepiej będzie pasować do charakteru obdarowanej.

Na prezent na chrzest święty dla chłopca idealny będzie naszyjnik z zawieszką. Możesz zdecydować się na klasyczny wizerunek Jezusa lub Maryi albo wybrać coś nieco mniej formalnego. Możesz znaleźć różnorodne rodzaje wisiorków, więc łatwo odszukasz coś odpowiedniego również dla małego dziecka.

Co można wygrawerować na zawieszce? Najczęściej wykonywany napis to imię dziecka i data chrztu. Nie chcesz wybierać tego, co inni? Co powiesz na wiadomość z przesłaniem? To może być krótkie hasło np. „Dream!” albo „Good luck!”. Życzliwa wskazówka może być dużym wsparciem dla dziecka w przyszłości.

Spersonalizowany podarunek na chrzciny

Obecnie mało kto wywołuje zdjęcia. Wszystkie są przechowywane w pamięciach telefonów i komputerów, gdzie… bardzo rzadko się zagląda. Jeśli zastanawiasz się nad tym, co na chrzest, podpowiadamy – przygotuj fotoksiążkę, czyli pamiątkę pełną emocji.

Sama fotoksiążka to nowoczesny prezent na chrzciny – idealny sposób na upamiętnienie wyjątkowych chwil w życiu dziecka. W jednym tomie można zmieścić niemal wszystkie zdjęcia maluszka, dodać inspirujące cytaty, podpisy i grafiki. Doskonale wiemy, jak trudno wytypować jedną z wielu, najlepiej uchwyconą minkę pociechy. Ale dzięki temu, że na jednej karcie albumu zmieści się nawet kilkanaście ujęć jej twarzy, nie trzeba więcej dokonywać takiego wyboru!  Poza tym projekt takiego nietuzinkowego albumu stworzysz w naszej aplikacji w kilka minut!

Fotoksiążki są wykonywane z wykorzystaniem nowoczesnych technik. Są drukowane na miękkim, kredowym lub twardym, fotograficznym papierze. Dzięki temu zdjęcia są wyraźne i pełne kolorów. Dodatkowo ich twarde okładki to najlepsze zabezpieczenie cennych pamiątek.

Jak zatem widzisz, przed Tobą mnóstwo rozwiązań, które pozwolą uświetnić chrzciny dziecka. Które z nich wykorzystasz?

Exit mobile version