blog.empikfoto.pl

Prezent na Dzień Kobiet – wyjątkowe pomysły od Empik Foto

Prezent na Dzień Kobiet

Pierwsze promienie słońca, wydłużające się dni, dodatnie temperatury… to jednoznaczny zwiastun wiosny! W marcu, gdy cały świat zaczyna powoli budzić się do życia po zimowym śnie, świętujemy niezwykle ważny dzień – Dzień Kobiet. 8 marca w kalendarzu to data, o której nie można zapomnieć. Wszystkie kobiety: żony, siostry, babcie, córki, koleżanki czy ciocie celebrują swoje święto na różne sposoby. Aby pokazać, że ich obecność jest niezmiernie ważna i wyrazić szacunek i miłość do tych wspaniałych kobiet, warto zastanowić się nad drobnym podarunkiem z tej okazji. Jeśli w głowie masz pustkę, chętnie podpowiemy, jakie są nasze ulubione sposoby na prezent na Dzień Kobiet. 

Kliknij w baner, aby odkryć nasze propozycje prezentów na Dzień Kobiet.

Pomysł na prezent na Dzień Kobiet 

Nie będzie zaskoczeniem gdy powiemy, że idealny prezent zależy od indywidualnych preferencji i cech obdarowywanej kobiety. Jest natomiast kilka rzeczy, które mają dużą szansę powodzenia u większości Pań, a oto kilka z nich: 

Personalizowany fotoprezent od serca 

Najlepsze prezenty na dzień kobiet to te od serca. Fotoprezenty stworzone z Waszych zdjęć to idealny podarunek dla kobiety. Możesz wybrać jeden z setek produktów lub połączyć je w większy prezent. Łatwo je zaprojektujesz dzięki intuicyjnemu edytorowi, a na efekty swojej pracy poczekasz zaledwie kilka dni. Prezent możesz całkowicie spersonalizować, od napisów, poprzez tła, cliparty czy właśnie zdjęcia. Dodaj wasze ulubione powiedzonka, pieszczotliwe przezwiska i wypisz, co najbardziej w niej cenisz. Wzruszeń nie będzie końca! 

Specjalnie dla płci pięknej, stworzyliśmy trzy kolekcje produktów w różnych stylach. 

Jeśli nie prezent, to co? Pomysły na idealne doświadczenie Dnia Kobiet 

Exit mobile version