blog.empikfoto.pl

Ramki na zdjęcia – jakie wybrać, aby pasowały do wnętrza?

ramki na zdjęcia

W domu ramki na zdjęcia pełnią nie tylko funkcję użytkową – która pozwala nam wyeksponować nasze ulubione wspomnienia, ale także są doskonałą ozdobą i dekoracją wnętrza. W zależności od tego, na jakie ramki postawimy oraz w jakim ułożeniu zdecydujemy się je powiesić, mogą diametralnie odmienić przestrzeń oraz stać się ulubionym dodatkiem do naszego ukochanego domu. Jeśli brakuje Wam pomysłów, jak wykorzystać ten niedrogi element w swoim mieszkaniu i przeżywacie powszechny dylemat „które ramki na zdjęcia wybrać?”, sprawdź kilka naszych inspiracji. 

Ramki na zdjęcia – rodzaje i zastosowanie 

Wybierając ramki należy pamiętać, że oprócz ceny różnicuje je także format, wielkość, materiał wykonania oraz zastosowanie. 

Tym sposobem mnogość wyboru zaczyna być naprawdę przytłaczająca. Spróbujmy to rozpisać w punktach: 

Ramka na zdjęcia – jeszcze więcej zastosowań 

Choć nazwa może być sugestywna, w ramki na zdjęcia nie muszą zawierać… zdjęć. Są idealnym sposobem na przechowywanie biletów, liścików, przypomnień, notatek, cytatów, motywacyjnych motto, rysunków czy obrazów. Możesz także samodzielnie stworzyć kolaż ze zdjęć układając je odpowiednio w ramce dużego formatu. Zaszalej i dołóż dodatki takie jak washi tape, rysunki, tła ze starej gazetki lub fajnego papieru do pakowania prezentów. Utrwal wszystkie Wasze pierwsze randki, wyjścia do kina, wspomnienia z wylotu na miesiąc miodowy – a to wszystko w niekonwencjonalny sposób z użyciem ramki. Tak stworzone oryginalne ramki na zdjęcia to idealny dodatek do rodzinnego domu! 

Ale co najważniejsze, niezależnie od tego czy poszukujesz ramki na zdjęcia na ścianę, półkę czy do samodzielnego ozdobienia – ogromny wybór fantastycznych propozycji czeka na Ciebie w Empik Foto!

Exit mobile version