blog.empikfoto.pl

Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki – inspiracje

prezent na 18 dla przyjaciółki

Gdy zbliżają się osiemnaste urodziny twojej przyjaciółki, zapewne zastanawiasz się, co jej kupić. Choć znasz ją doskonale, wiesz, co lubi i co jej się podobna, to decyzja nie jest prosta. W końcu nie tak łatwo znaleźć pomysł na wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki, który wywoła uśmiech na jej twarzy i pozostanie z nią przez wiele lat. Co można podarować przyjaciółce w tak ważnym dniu?

Z okazji urodzin wielu chętnie kupuje tak zwane śmieszne prezenty. To prawda, że są zabawne, ale ich żywot nie jest długi. Najczęściej tuż po imprezie lądują w jakiejś mrocznej szufladzie i natychmiast się o nich zapomina. Zrezygnuj też z kupowania kolejnych kolczyków, chyba że wiesz, o jakich konkretnie marzy twoja przyjaciółka. Nie kupuj także kolejnego flakonu perfum, bo taki prezent na osiemnastkę może pozostać niezauważony. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest prezent prosty i praktyczny. Jeśli chcesz, aby miał bardziej osobisty charakter, możesz go spersonalizować, zlecając umieszczenie na nim imienia jubilatki, jej inicjałów lub jakiegoś okolicznościowego tekstu. Doskonałym pomysłem są też prezenty o wartości sentymentalnej, bo te pozostają najdłużej z nami i zawsze przywołują miłe uczucia i emocje. Oto kilka propozycji, które mogą okazać się pomocne przy podejmowaniu decyzji.

Coś dla smartfona – powerbank albo etui na telefon z nadrukiem

Dziś trudno sobie wyobrazić życie bez smartfona. To szczególnie młodzież wpatruje się w ekrany telefonów na ulicy i korzysta z telefonu w czasie nauki. Mało tego, rozświetlony ekran smartfona towarzyszy im w czasie posiłków i tuż przed snem. To wszystko wymaga stałego zasilania urządzenia, a sama bateria to często zbyt mało. Powerbank to źródło dodatkowej energii dla smartfona. To niezwykle wygodny gadżet dla każdego aktywnego człowieka, a więc z pewnością i dla osoby wchodzącej w dorosłe życie.

Świetnym pomysłem będzie także etui na telefon ze śmiesznym nadrukiem albo Waszym wspólnym zdjęciem. To prezent zarówno praktyczny, jak i sentymentalny.

Fotoplakat w roli głównej

Przyjaźnie z czasów szkolnych mają największe szanse na przetrwanie przez długie lata i to właśnie najczęściej sprawdza się w praktyce. Zdjęcia z tego okresu, przedstawiające relacje, które was łączą, zawsze będą budzić pozytywne emocje. Zaaranżuj wspólną sesję zdjęciową, a następnie powierz nam te wspaniałe kadry. My wydrukujemy je na papierze kredowym lub fotograficznym i powstaną z nich fantastyczne fotoplakaty. Będą one miały ogromną wartość sentymentalną dla twojej przyjaciółki. Zdjęcia możemy też wydrukować na twardej piance, a wówczas można je łatwo przytwierdzić do ściany taśmą samoprzylepną lub utworzyć z nich minigalerię, ustawiając je na półce. Wyeksponowane w ten sposób zdjęcia to ciekawy i wyjątkowy prezent na osiemnastkę.

Fotoksiążka z okazji 18 urodzin … czyli jak powiedzieć „kocham Cię, jesteś super” nie używając słów

Osiemnaste urodziny to umowna chwila, gdy wchodzimy w dorosłość. Sami zaczynamy kierować swoim życiem i cała odpowiedzialność za podjęte decyzje spada na nas. Aby podkreślić znaczenie tego momentu, spraw swojej przyjaciółce sentymentalną pamiątkę  i zrób dla niej fotoksiążkę. Skontaktuj się z jej rodzicami, rodzeństwem, przyjaciółkami i koleżankami ze szkół, do których chodziła wcześniej. Zbierzcie wspólnie jej najfajniejsze zdjęcia i stwórzcie z nich wspaniałą fotograficzną historię. Jeżeli chcesz, możesz sam zaprojektować swoją fotoksiążkę lub skorzystać z gotowego szablonu. Taki prezent z pewnością pokaże Twojej przyjaciółce, jak bardzo jest kochana. Doda odwagi Twojej przyjaciółce do pokonywania wyzwań dorosłości, które na nią czekają. Poza tym to po prostu świetna pamiątka i doskonała możliwość żeby zebrać w jednym miejscu zdjęcia ze wszystkich ważnych dla Was chwil.

Exit mobile version