blog.empikfoto.pl

Personalizowany kalendarz na Dzień Babci i Dziadka – prezent pełen wspomnień

kalendarz na dzień babci i dziadka

Gdy zgasną już na niebie ostatnie sylwestrowe fajerwerki, warto zastanowić się nad wielkimi krokami zbliżającym się świętem – Dniem Babci i Dziadka. Już w pierwszym miesiącu Nowego Roku swoje święto obchodzą rozpieszczający nasze pociechy, najbardziej cierpliwi i wyrozumiali ludzie na świecie, czyli dziadkowie. Aby sprezentować im coś, czego nie rzucą migiem w kąt, pomyśl nad prezentem bazującym na najpiękniejszych wspomnieniach. Chyba wiemy, co mogłoby im się przydać… To kalendarz na Dzień Babci i Dziadka! 

Fotokalendarz, czyli 12 zdjęć w wyjątkowej oprawie

W czasach, w których pędzimy tak szybko, że nie zauważamy nieubłaganie upływającego czasu – warto zadbać o wspomnienia. Nie tylko o ich tworzenie, ale także o… ich utrwalanie. Bo choć staramy się widzieć z dziadkami regularnie, nie zawsze jest możliwe poświęcenie im każdej wolnej chwili. Podczas naszej nieobecności, podarujmy naszym najbliższym prezent, który nie pozwoli wspomnieniom wspólnie spędzonego czasu wyblaknąć. Mowa tu oczywiście o fotokalendarzu na Dzień Babci i Dziadka, który w parę chwil możesz zaprojektować na Empik Foto.  

W tym celu, przejrzyj galerię zdjęć w telefonie. Pamiętaj, każde z nich jest cenne! Wybierz te, które przedstawiają ukochanego wnuczka lub rodzinne chwile. Jeśli zdjęć z dziadkami robicie jeszcze wciąż mało, sięgnij po zdjęcia sprzed lat. Pochowane na komputerowych dyskach, lub nawet w starych, rodzinnych albumach – mogą zyskać nowe kolory dzięki zeskanowaniu w wysokiej rozdzielczości. Możesz zamieścić je pojedynczo na kartce z kalendarza lub spróbować swoich sił w tworzeniu niepowtarzalnego kolażu z najpiękniejszych zdjęć. Na Empik Foto udostępniamy setki kolorowych i różnorodnych szablonów, by jak najbardziej ułatwić Ci to odpowiedzialne zadanie. Nie czekaj, do dzieła! 

W dniu święta ukochanych dziadków, podaruj im prezent, którym będą mogli cieszyć się cały rok – w tym celu sprawdzi się fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka.

Idealny kalendarz na Dzień Babci i Dziadka

Z czego składa się idealny kalendarz dla babci i dziadka? Podpowiadamy! 

Fotokalendarz z własnymi zdjęciami to prezent, który zachwyci dziadków, dla których tak ważne są wspólne wspomnienia,  Kolekcja
Superbohaterowie

Kalendarz dla babci i dziadka, który obudzi wspomnienia

Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe podarunki. Szczególnie ci, którzy towarzyszą nam, a następnie naszym dzieciom przez najważniejsze lata dorastania. Dziadkowie są ogromnym odciążeniem dla rodziców, którzy jeszcze niedoświadczeni zawsze mogą zwrócić się do nich o pomoc i wsparcie. To także od nich od najmłodszych lat uczymy się empatii, altruizmu, dzielenia się, zrozumienia oraz samodzielności.  

Dlaczego więc kalendarz na Dzień Babci i Dziadka stanowi idealny prezent? Gdyż to, co w życiu najważniejsze – niestety bywa ulotne. Dzięki zachowywaniu wspomnień na papierze możemy cieszyć się najpiękniejszymi chwilami znacznie dłużej. Wyłonienie idealnego prezentu na Dzień Babci i Dziadka stanowi nie lada wyzwanie niemalże każdego roku, ale gwarantujemy – personalizowane prezenty, a w szczególności kalendarze – co roku zdają egzamin na 5+! 

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka – praktyczne informacje, które warto wiedzieć

Jeśli w tym roku także i Ty zamawiasz fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka, pamiętaj by zrobić to odpowiednio wcześnie. Czas produkcji kalendarza to ok. 2-4 dni robocze, natomiast nie można zapomnieć o ok. 2 dodatkowych dniach roboczych przeznaczonych na dostawę paczki przez kuriera, czy dostarczenie jej do wybranego punktu. Otrzymany kalendarz bez wątpienia zawiśnie na honorowym miejscu w mieszkaniu babci i dziadka i będzie towarzyszył im każdego dnia nadchodzącego roku. To się dopiero nazywa prezent na medal!

Exit mobile version